Výsledková listina 4. série 32. ročníku

Kategorie 4. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 3 3 6 7 9 10 12 10 60
1. Martin Vaněk G, Vysoké Mýto 3 3 6 7 9 11 12 8 59
2. Kateřina Rosická G J. Ortena, Kutná Hora 3 2 6 7 6 7 31
3. Ivan Hudák ESŠ, Lip. Mikuláš 3 2 6 7 9 27
4. Michal Jůza G, Benešov 3 3 3 4 9 22
5.–6. Filip Koňařík G F. Palackého, Val. Mez. 3 3 6 7 19
5.–6. Kristián Matuštík G, Benešov 3 3 5 8 19
7. Jaromír Sladkovský PORG, Praha 3 3 3 3 12
8. Andrej Rendek G, Dubnica n. Váhom 3 3 6

Kategorie 3. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 3 3 6 7 9 10 12 10 60
1. Radka Křížová G J. Heyrovského, Praha 3 3 6 7 9 8 9 10 55
2. Jakub Jobus G Jura Hronca, Bratislava 3 3 6 7 2 10 11 10 52
3. Samuel Jankových G Hubeného, Bratislava 3 3 6 4 5 7 11 10 49
4. Jaroslav Herman G Brno, tř. Kpt. Jaroše 3 3 6 7 9 5 5 10 48
5. David Kománek G, Špitálská, Praha 3 3 5 7 9 9 10 46
6. Viktor Materna G Brno, tř. Kpt. Jaroše 3 3 7 9 11 11 44
7. Jaroslav Scheinpflug G Jírovcova, České Budějovice 3 2 6 2 8 7 8 7 43
8. Jakub Strnad Klvaňovo G Kyjov 3 3 6 7 8 6 9 42
9. Martin Schmied G, Jihlava 3 2 6 4 2 5 7 10 39
10. Jan Benda G, Litoměřická, Praha 3 2 6 7 10 4 32
11. Veronika Hendrychová G, Turnov 3 1 6 7 2 8 27
12. Jiří Zelenka G Z. Wintra, Rakovník 3 1 2 6 9 21
13.–14. Matěj Holubička Zemědělská akademie a Gymnázium 1 3 3 2 9
13.–14. Zuzana Šimáčková NLCS, London, UK 1 1 7 9
15. Lukáš Hronek G, Písek 8 8
16. Jan Vondra G Týn nad Vltavou 7 7
17. Kateřina Vokálová G, Kolín 2 2

Kategorie 2. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 6 6 6 7 9 10 12 10 66
1. Robert Gemrot G Komenského, Havířov 6 6 6 7 7 8 12 52
2. Soňa Husáková G, Českolipská, Praha 4 4 6 2 2 10 12 40
3. Martina Daňková Gymnázium Brno-Bystrc 6 6 6 7 12 37
4. Patrik Kašpárek Katolické gymnázium Třebíč 6 6 6 2 9 4 33
5.–6. Lubor Čech G Brno, tř. Kpt. Jaroše 4 2 2 2 5 10 3 28
5.–6. Elena Chochoľaková G L. Svobodu, Humenné 6 6 6 10 28
7. Marco Souza de Joode G Nad Štolou, Praha 4 2 6 2 10 3 27
8. Tomáš Tuleja G L. Svobodu, Humenné 6 6 6 7 25
9. Adam Mendl G P. de Coubertina, Tábor 4 6 6 5 21
10. Martin Polyácsko G Alejová, Košice 6 6 6 18
11.–12. Lucia Gintnerová G Sv. Františka, Žilina 6 6 12
11.–12. Daniel Perout G Brno, tř. Kpt. Jaroše 6 4 2 12
13. Laura Hanousková G J. Wolkera, Prostějov 4 1 4 9

Kategorie 1. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 6 6 6 7 9 10 12 10 66
1. Adam Krška G, Mikulov 6 6 6 3 2 8 11 42
2. Jiří Kohl Biskupské G, Brno 6 6 6 4 9 9 40
3. Hynek Jakeš Slovanské G, Olomouc 6 6 6 7 2 6 33
4. Vojtěch Stránský G Brno, tř. Kpt. Jaroše 6 6 4 4 1 11 32
5. Eva Feldbabelová Katolické gymnázium Třebíč 6 6 6 4 9 31
6. Adam Húšťava European School Luxembourg II 6 6 7 2 8 29
7. Eliška Durstová G, Dvůr Králové n. L. 4 2 6 4 8 24
8. Vojtěch Votruba G Jana Keplera, Praha 6 4 6 2 18
9. Meshkat KM RUMC, Dhaka, Bangladesh 4 4 6 3 17
10. Kristýna Jenčíková G nám. E. Beneše, Kladno 6 6 12
11. Matěj Charousek G Na Vítězné pláni, Praha 2 6 1 9
12. Zuzana Lisztwanová G J. Słowackiego, Český Těšín 4 4 8
13.–15. Benedikt Bareš G Dobruška 6 6
13.–15. Adam Korbel G, Strakonice 6 0 6
13.–15. Radim Skála G, Hořovice 6 6
16. Barbora Čemanová G, Park mládeže, Košice 2 2
Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací

Partneři

Pořadatel

Mediální partner


Created with <love/> by ©FYKOS – webmaster@fykos.cz