Výsledková listina 6. série 32. ročníku

Kategorie 4. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 3 3 6 7 9 10 12 10 60
1. Michal Jůza G, Benešov 3 2 6 7 6 6 9 39
2. Martin Vaněk G, Vysoké Mýto 3 3 6 6 7 25
3. Kateřina Rosická G J. Ortena, Kutná Hora 3 3 6 7 19
4. Tereza Prokopová G Jura Hronca, Bratislava 1 1

Kategorie 3. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 3 3 6 7 9 10 12 10 60
1. Martin Schmied G, Jihlava 3 2 2 8 9 3 11 11 49
2. Jakub Jobus G Jura Hronca, Bratislava 3 3 6 8 4 4 10 10 48
3. Viktor Materna G Brno, tř. Kpt. Jaroše 3 2 6 7 9 7 13 47
4. Jaroslav Scheinpflug G Jírovcova, České Budějovice 3 5 3 6 5 11 12 45
5. Jaroslav Herman G Brno, tř. Kpt. Jaroše 3 2 6 7 9 3 9 2 41
6. Radka Křížová G J. Heyrovského, Praha 3 2 6 8 6 11 36
7. Jan Benda G, Litoměřická, Praha 3 2 5 6 9 7 32
8. David Kománek G, Špitálská, Praha 3 3 5 7 4 5 27
9. Jana Večerková G, Šumperk 6 5 12 23
10. Dipankar Mitra RUMC, Dhaka, Bangladesh 1 3 6 6 2 18
11. Jiří Zelenka G Z. Wintra, Rakovník 3 1 6 1 5 16
12. Veronika Hendrychová G, Turnov 3 1 6 2 12
13. Jakub Strnad Klvaňovo G Kyjov 3 6 9
14. Jan Vondra G Týn nad Vltavou 7 7
15. Matěj Holubička Zemědělská akademie a Gymnázium 1 1 2

Kategorie 2. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 6 6 6 7 9 10 12 10 66
1. Adam Mendl G P. de Coubertina, Tábor 4 4 6 8 8 10 10 50
2. Patrik Kašpárek Katolické gymnázium Třebíč 6 4 6 7 4 12 7 46
3. Robert Gemrot G Komenského, Havířov 6 4 6 4 8 5 12 45
4. Soňa Husáková G, Českolipská, Praha 4 4 6 6 6 5 10 41
5. Lubor Čech G Brno, tř. Kpt. Jaroše 6 4 6 6 2 1 9 34
6. Martina Daňková Gymnázium Brno-Bystrc 6 4 5 10 25
7. Tomáš Tuleja G L. Svobodu, Humenné 6 4 5 15
8. Duong Phan Cumberland Valley HS, USA 4 2 6 12
9. Marco Souza de Joode G Nad Štolou, Praha 6 5 11
10. Lucia Gintnerová G Sv. Františka, Žilina 4 6 10

Kategorie 1. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 6 6 6 7 9 10 12 10 66
1. Adam Krška G, Mikulov 4 4 6 7 11 32
2. Jiří Kohl Biskupské G, Brno 6 4 8 11 29
3. Hynek Jakeš Slovanské G, Olomouc 6 4 6 1 5 6 28
4. Adam Húšťava European School Luxembourg II 6 4 6 10 26
5. Eliška Durstová G, Dvůr Králové n. L. 6 4 5 6 4 25
6. Eva Feldbabelová Katolické gymnázium Třebíč 6 4 6 6 22
7. Benedikt Bareš G Dobruška 6 6 6 18
8. Aleš Opl Gymnázium Praha 3 6 6 5 17
9. Kristýna Jenčíková G nám. E. Beneše, Kladno 6 4 6 16
10. Adam Seidl Nový PORG, Praha 2 1 1 1 3 8
11. Vojtěch Stránský G Brno, tř. Kpt. Jaroše 2 4 6
Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací

Partneři

Pořadatel

Mediální partner


Created with <love/> by ©FYKOS – webmaster@fykos.cz