Karlovice podzimní soustředění 2018

22. 09. 2018 - 30. 09. 2018

Účastníci byli pozváni jako noví poslíčci do zásilkové společnosti Fykorama. Hned v úvodu se však dozvěděli, že již byli vyhozeni a jejich posledním úkolem je doručit balíček do minulosti. Naneštěstí se během přesunu porouchal stroj času, a tak se celá skupina probudila 21. 8. 1968 do zmatku během okupace. Kvůli nedostatku surovin v normalizačním Československu nemohli stroj opravit, a tak se rozhodli získat povolení pro cestu do Jugoslávie. Kvůli byrokratickým obtížím se to však nepodařilo, proto se skupina rozhodla využít služeb převaděčů a pokusila se překonat hranice v potají v noci. Tento pokus byl však odhalen a skupina strávila nejprve noc výslechy STB, a poté byla odsouzena k práci v Jáchymovských uranových dolech. Otamtud se jim podařilo uniknout a rozpoutat Sametovou revoluci. Díky otevření hranic se dostali na západ pro potřebný materiál k opravě stroje času a bezpečně se vrátili zpět do budoucnosti.

Účastníci

Karel Balej, Jan Benda, Marko Bermell, Jiří Blaha, Sára Byšková, Lubor Čech, Martina Daňková, Robert Gemrot, Marie Grunová, Adam Grunt, Ivan Hudák, Soňa Husáková, Adam Húšťava, Marek Jankola, Jindřich Jelínek, Patrik Kašpárek, Vojtěch Klimeš, Jiří Kohl, Adam Krška, Radka Křížová, Karolína Letochová, Viktor Materna, Matej Moško, Aleš Opl, Kateřina Rosická, Pavla Rudolfová, Jakub Růžička, Marco Souza de Joode, Šárka Štěpánková, Martin Vavřík, Eva Vochozková, Jiří Zelenka.

Organizátoři

Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací

Partneři

Pořadatel

Mediální partner


Created with <love/> by ©FYKOS – webmaster@fykos.cz