Karlovice podzimní soustředění 2018

22. 09. 2018 - 30. 09. 2018

Účastníci byli pozváni jako noví poslíčci do zásilkové společnosti Fykorama. Hned v úvodu se však dozvěděli, že již byli vyhozeni a jejich posledním úkolem je doručit balíček do minulosti. Naneštěstí se během přesunu porouchal stroj času, a tak se celá skupina probudila 21. 8. 1968 do zmatku během okupace. Kvůli nedostatku surovin v normalizačním Československu nemohli stroj opravit, a tak se rozhodli získat povolení pro cestu do Jugoslávie. Kvůli byrokratickým obtížím se to však nepodařilo, proto se skupina rozhodla využít služeb převaděčů a pokusila se překonat hranice v potají v noci. Tento pokus byl však odhalen a skupina strávila nejprve noc výslechy STB, a poté byla odsouzena k práci v Jáchymovských uranových dolech. Otamtud se jim podařilo uniknout a rozpoutat Sametovou revoluci. Díky otevření hranic se dostali na západ pro potřebný materiál k opravě stroje času a bezpečně se vrátili zpět do budoucnosti.

Účastníci

Jiří Blaha, Kateřina Rosická, Viktor Materna, Eva Vochozková, Robert Gemrot, Lubor Čech, Karel Balej, Vojtěch Klimeš, Marco Souza de Joode, Karolína Letochová, Martina Daňková, Jiří Kohl, Adam Krška, Pavla Rudolfová, Martin Vavřík, Jakub Růžička, Ivan Hudák, Jindřich Jelínek, Šárka Štěpánková, Aleš Opl, Patrik Kašpárek, Sára Byšková, Marie Grunová, Radka Křížová, Jiří Zelenka, Matej Moško, Marek Jankola, Adam Grunt, Jan Benda, Soňa Husáková, Marko Bermell, Adam Húšťava.

Organizátoři

Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací

Pořadatelé a partneři

Pořadatel

Pořadatel MSMT_logotyp_text_cz

Generální partner

Partner

Mediální partner


Created with <love/> by ©FYKOS – webmaster@fykos.cz