Konečná výsledková listina 33. ročníku

Kategorie 4. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 6 % #
Student Pilný MFF UK 60 60 60 60 60 60 100 100 360
1. Jaroslav Herman G Brno, tř. Kpt. Jaroše 50 55 59 57 92 61 221
2. Martin Schmied G, Jihlava 47 44 57 36 89 51 184
3. Radka Křížová G J. Heyrovského, Praha 51 43 52 30 85 49 176
4. Viktor Materna G Brno, tř. Kpt. Jaroše 36 33 40 24 83 37 133
5. Martin Ormoš G J. A. Raymana, Prešov 17 20 17 14 51 19 68
6. Mohamed Ahmed Elsayed STEM High School, Egypt 25 22 18 36 18 65
7. Tomasz Twardoch XIII LO w Szczecinie, Poland 33 31 64 18 64
8. Mostafa Ahmed STEM High School, Egypt 19 22 18 33 16 59
9. Jan Benda G, Litoměřická, Praha 21 23 8 91 14 52
10. Veronika Hendrychová G, Turnov 17 20 14 68 14 51
11. Mohamed Ayman STEM High School, Egypt 18 17 14 27 14 49
12.–13. Matěj Holubička Zemědělská akademie a Gymnázium 9 16 7 15 63 13 47
12.–13. Jiří Zelenka G Z. Wintra, Rakovník 37 10 87 13 47
14. Jaroslav Scheinpflug G Jírovcova, České Budějovice 45 94 13 45
15. Jan Stoklasa Mendelovo G, Opava 14 18 7 3 68 12 42
16. Martin Vavřík G, Šumperk 40 105 11 40
17. Ondrej Tomášik G J. G. Tajovského 11 25 3 93 11 39
18. Adam Grunt G, Trutnov 16 9 13 103 11 38
19. Peter Ehab STEM High School, Egypt 14 16 4 29 9 34
20. Václav Zvoníček G Brno, tř. Kpt. Jaroše 33 55 9 33
21. Jan Divila G, Lesní čtvrť, Zlín 32 53 9 32
22.–23. David Kománek G, Špitálská, Praha 29 91 8 29
22.–23. Tereza Němcová G a SOŠ, Jaroměř 16 9 4 41 8 29
24. Jan Piroutek G, Špitálská, Praha 26 70 7 26
25. Jindřich Maňas G J. Pivečky, Slavičín 20 80 6 20
26. Mohamed Tarek Abdelmohsen Heggi STEM High School, Egypt 17 28 5 17
27. Eva Vochozková Biskupské G, Brno 13 39 4 13
28. Štefan Evin G, Bardejov 8 4 55 3 12
29. Samuel Krempaský G L. Svobodu, Humenné 11 61 3 11
30. Mostafa Khalil STEM High School, Egypt 10 25 3 10
31.–32. Šimon Prudil Jiráskovo G, Náchod 9 28 3 9
31.–32. Jan Vondra G Týn nad Vltavou 3 6 69 3 9
33. Kornel Howil XIII LO w Szczecinie, Poland 6 100 2 6
34.–35. Aleksander Lenart AGH U of Technology, Poland 3 100 1 3
34.–35. Šimon Prudil Jiráskovo G, Náchod 3 100 1 3

Kategorie 3. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 6 % #
Student Pilný MFF UK 60 60 60 60 60 60 100 100 360
1. Robert Gemrot G Komenského, Havířov 51 58 64 58 96 64 231
2. Vojtěch Kuchař Wichterlovo G, Ostrava 48 52 45 51 84 54 196
3. Jakub Kliment G Tajovského, B. Bystrica 31 51 53 26 87 45 161
4. Jozef Csipes G Grösslingová, Bratislava 51 44 61 92 43 156
5. Patrik Kašpárek Katolické gymnázium Třebíč 46 31 44 30 73 42 151
6. Soňa Husáková G, Českolipská, Praha 44 39 25 31 69 39 139
7. Marek Milička G dr. K. Polesného., Znojmo 45 44 38 76 35 127
8. Martina Daňková Gymnázium Brno-Bystrc 38 27 31 28 78 34 124
9. Martin Opat G Ľudovíta Štúra, Trenčín 25 33 36 25 75 33 119
10.–11. Dominik Farhan G Mikulášské n. 23, Plzeň 24 26 32 25 65 30 107
10.–11. Elena Chochoľaková G L. Svobodu, Humenné 22 19 40 26 82 30 107
12. Lubor Čech G Brno, tř. Kpt. Jaroše 41 41 24 68 29 106
13. Karolína Letochová G, Šternberk 26 32 28 6 67 26 92
14. Ondřej Sladký G Mikulášské n. 23, Plzeň 30 36 24 64 25 90
15. Matěj Dvořák G Jana Keplera, Praha 15 26 25 20 67 24 86
16. Tomáš Tuleja G L. Svobodu, Humenné 12 24 29 11 92 21 76
17. Jan Červeňan G J. Pivečky, Slavičín 30 10 12 16 84 19 68
18. Aneta Pjatkanová G, Kralupy 22 20 13 10 56 18 65
19. Mona Alizadeh St Paul’s GS 27 36 57 18 63
20. Josef Trojan G Botičská, Praha 21 7 14 18 74 17 60
21. Jan Klivan G, Dačice 26 17 10 62 15 53
22. Marco Souza de Joode G Nad Štolou, Praha 27 12 13 53 14 52
23. Alexandra Mészárošová G Andreja Vrábla, Levice 23 19 6 40 13 48
24. Riley Lofgren Lambert High School, USA 10 21 10 79 11 41
25. Anna Marie Ortová G Jana Nerudy, Praha 31 8 54 11 39
26. Matej Michalko G Andreja Vrábla, Levice 12 9 4 9 42 9 34
27. Zuzana Horváthová G Andreja Vrábla, Levice 13 20 45 9 33
28. Zsolt Beke G H. Selyeho Komárno 2 8 13 6 63 8 29
29. Adrián Šegeda G Grösslingová, Bratislava 27 77 8 27
30.–32. Matyáš Háze Jiráskovo G, Náchod 9 15 45 7 24
30.–32. Maroš Mešter G Poštová, Košice 24 65 7 24
30.–32. Petr Skupien Mendelovo G, Opava 19 5 73 7 24
33. Martin Bucko G Grösslingová, Bratislava 22 63 6 22
34.–35. Viktor Fukala G Jana Keplera, Praha 21 100 6 21
34.–35. Lucia Gintnerová G Sv. Františka, Žilina 9 12 95 6 21
36. Ondřej Chlubna G Orlová 20 57 6 20
37. Jaroslav Grulich Jiráskovo G, Náchod 10 9 46 5 19
38.–39. Marek Broul G dr. V. Šmejkala, Ústí n. L. 9 9 47 5 18
38.–39. Michal Žáček G, Lovosice 5 13 51 5 18
40. Marek Čermák Jiráskovo G, Náchod 5 3 9 41 5 17
41. Jaroslava Ježková Jiráskovo G, Náchod 16 59 4 16
42.–43. Tomáš Jánský G V. Hlavatého, Louny 7 4 3 21 4 14
42.–43. Petr Šolc Jiráskovo G, Náchod 9 5 35 4 14
44.–45. Daniel Perout G Brno, tř. Kpt. Jaroše 13 100 4 13
44.–45. Daniel Theis G, Cheb 13 52 4 13
46.–47. Martin Felkl Jiráskovo G, Náchod 4 7 34 3 11
46.–47. Ondřej Hejna Jiráskovo G, Náchod 6 5 44 3 11
48. Tomáš Foral G P. de Coubertina, Tábor 3 7 45 3 10
49.–50. Laura Hanousková G J. Wolkera, Prostějov 7 2 21 3 9
49.–50. Václav Sedlák S/PŠ Jedovnice 3 3 3 100 3 9
51.–52. Ondřej Galuščák G, Nymburk 8 42 2 8
51.–52. Jakub Krátký S/PŠ Jedovnice 4 4 42 2 8
53.–55. Brian Chu AWS, USA 6 100 2 6
53.–55. Daniel Ježek Jiráskovo G, Náchod 6 100 2 6
53.–55. Martin Uždil Jiráskovo G, Náchod 6 46 2 6
56. Martin Polyácsko G Alejová, Košice 3 100 1 3
57. Daniel Kubrt Jiráskovo G, Náchod 2 20 1 2
58.–59. Duong Phan Cumberland Valley HS, USA 1 33 0 1
58.–59. Veronika Staňková Jiráskovo G, Náchod 1 10 0 1

Kategorie 2. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 6 % #
Student Pilný MFF UK 66 66 66 66 66 66 100 110 396
1. Aleš Opl Gymnázium Praha 3 58 52 66 53 92 64 229
2. Jiří Kohl Biskupské G, Brno 49 52 49 53 91 56 203
3.–4. Adam Krška G, Mikulov 52 41 39 30 79 45 162
3.–4. Jáchym Mraček Akademické G, Praha 35 49 42 36 68 45 162
5. Adam Kozubek G a ZUŠ, Šlapanice 41 44 29 40 70 43 154
6. Hynek Jakeš Slovanské G, Olomouc 39 28 41 42 89 42 150
7. Vojtěch Smola G Komenského, Havířov 50 46 45 79 39 141
8. Jan Marjanko G J. Jungmanna, Litoměřice 40 38 30 27 58 38 135
9. Marie Lausová G, Jihlava 31 35 29 35 57 36 130
10. Jakub Pelc G, Benešov 31 40 30 25 62 35 126
11. Jan Pijáček Biskupské G, Brno 38 23 31 31 50 34 123
12. Matěj Charousek G Na Vítězné pláni, Praha 31 27 40 24 68 34 122
13. Václav Maštera G P. de Coubertina, Tábor 37 34 35 12 71 33 118
14. Marek Brodský G Jiřího z Poděbrad, Poděbrady 31 31 22 24 58 30 108
15. Ondřej Piroutek G, Českolipská, Praha 33 17 25 23 51 27 98
16. Martin Fedorko G J. A. Raymana, Prešov 18 18 37 17 94 25 90
17. Antonín Kubík G, Roudnice nad Labem 20 31 10 20 58 23 81
18. Ondřej Grohmann G, Olomouc-Hejčín 32 27 16 54 21 75
19. Eliška Durstová G, Dvůr Králové n. L. 30 13 16 14 77 20 73
20. Tomáš Heger Jiráskovo G, Náchod 27 22 6 14 86 19 69
21. Aleš Manuel Papáček G, Třeboň 27 18 20 70 18 65
22. Monika Janderová G J. V. Jirsíka, Č. Budějovice 19 20 6 18 41 18 63
23.–24. Adam Húšťava European School Luxembourg II 23 18 21 79 17 62
23.–24. Vojtěch Stránský G Brno, tř. Kpt. Jaroše 16 28 18 53 17 62
25. Ľuboš Bariak G Tajovského, B. Bystrica 8 20 14 19 32 17 61
26. Jakub Jedlička G Christiana Dopplera, Praha 19 24 14 61 16 57
27. Anežka Karamonová G B. Hrabala 17 22 16 69 15 55
28. Jakub Mikeš G J. Škody, Přerov 26 23 48 14 49
29. Paulína Dujavová G J. A. Raymana, Prešov 13 12 11 12 84 13 48
30. Marie Poláková G Brno, tř. Kpt. Jaroše 11 19 7 10 42 13 47
31. Wiktor Macura G J. Słowackiego, Český Těšín 12 18 3 12 74 13 45
32. Jan Hlavsa G J. Palacha, Mělník 14 25 67 11 39
33. Daniel Myšák Mendelovo G, Opava 20 17 33 10 37
34. Jan Ptáček G, Špitálská, Praha 12 12 12 100 10 36
35. Jakub Dubský G, Ostrov 8 17 6 4 35 10 35
36. Zuzana Lisztwanová G J. Słowackiego, Český Těšín 15 16 61 9 31
37. Oto Ulrich G, Uherské Hradiště 28 47 8 28
38. Tomáš Pecl VOŠ a SPŠ elektrotech., Plzeň 26 63 7 26
39. Karolína Zemene G a ZUŠ, Šlapanice 19 6 89 7 25
40. Tomáš Zatloukal G, Boskovice 14 6 71 6 20
41. Jakub Ferenčík G Dašická, Pardubice 17 63 5 17
42.–43. Filip Brutovský G Alejová, Košice 15 83 4 15
42.–43. Adéla Kolembusová European School Luxembourg II 11 4 38 4 15
44.–45. Barbora Cabalková G, Žamberk 14 64 4 14
44.–45. Matěj Prokopič G Jana Keplera, Praha 14 64 4 14
46.–47. Jakub EL Mouhib Gymnázium Milady Horákové Praha 12 100 3 12
46.–47. Petr Šícho G Jana Keplera, Praha 12 100 3 12
48. Bianka Tomaščíková G Varšavská, Žilina 8 50 2 8
49. Lukáš Šrol G Hubeného, Bratislava 6 100 2 6
50. Eliška Šlégelová G T. G. Masaryka, Litvínov 3 9 1 3

Kategorie 1. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 6 % #
Student Pilný MFF UK 66 66 66 66 66 66 100 110 396
1. Tomáš Patsch Slovanské G, Olomouc 57 44 58 28 81 52 187
2. Pavel Provazník G Dašická, Pardubice 21 38 45 34 61 38 138
3. Martin Kysela G, Český Krumlov 33 31 36 26 66 35 126
4. Jakub Hadač G V. Hlavatého, Louny 35 32 30 22 64 33 119
5. David Bálek G Legionářů, Příbram 43 38 14 20 85 32 115
6. Barbora Čemanová G, Park mládeže, Košice 37 22 19 30 65 30 108
7. David Mendl G P. de Conbertina 24 21 21 20 80 24 86
8. Martin Švanda Arcibiskupské G, Praha 32 36 15 54 23 83
9. Sandeep Kandi IMSA, Aurora, USA 35 37 62 20 72
10. Jan Cícha Gymnázium Brno-Bystrc 19 25 7 10 53 17 61
11. Jonáš Dej Wichterlovo G, Ostrava 15 38 82 15 53
12. Juraj Pavolko G, P. Horova, Michalovce 10 13 14 15 72 14 52
13. Dominik Blaha G, Uherské Hradiště 19 19 12 100 14 50
14. Otomar Miskolczi G J. Heyrovského, Praha 32 8 47 11 40
15. Dalibor Očenášek G Uničov 15 23 50 11 38
16. Michaela Jarošová G Nad Kavalírkou, Praha 12 13 68 7 25
17. Ladislav Vávra G, Rožnov pod Radhoštěm 24 40 7 24
18. Michael Křivan G V. Hlavatého, Louny 23 56 6 23
19.–21. Andrej Bružeňák G Brno, tř. Kpt. Jaroše 6 12 100 5 18
19.–21. Vojtěch Pluskal G, Olomouc-Hejčín 8 10 75 5 18
19.–21. Matúš Púll G Christiana Dopplera, Praha 16 2 44 5 18
22. Anna Hronová G Brno, tř. Kpt. Jaroše 17 49 5 17
23.–24. Tadeáš Ďurčanský G, Nymburk 15 34 4 15
23.–24. Daniel Franc G, Roudnice nad Labem 15 48 4 15
25.–28. Kristýna Jenčíková G nám. E. Beneše, Kladno 12 100 3 12
25.–28. Adam J. Jerhot ZŠ Weberova, Praha 5 - Košíře 12 100 3 12
25.–28. Julie Křimská G Jana Keplera, Praha 12 100 3 12
25.–28. Matej Repa G Grösslingová, Bratislava 12 100 3 12
29. Patrik Jendele SPŠ stavební Plzeň 10 32 3 10
30. Aleš Chaloupka G J. Blahoslava, Ivančice 6 100 2 6
31. Michaela Jarošová G Nad Kavalírkou, Praha 3 30 1 3
32. Anna Hýžová Wichterlovo G, Ostrava 2 33 1 2
Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací

Partneři

Pořadatel

Mediální partner


Created with <love/> by ©FYKOS – webmaster@fykos.cz