I. pololetní výsledková listina

Kategorie 4. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 % #
Student Pilný MFF UK 60 60 60 100 100 180
1. Jaroslav Herman G Brno, tř. Kpt. Jaroše 50 45 59 91 86 154
2. Martin Schmied G, Jihlava 47 34 57 88 77 138
3. Radka Křížová G J. Heyrovského, Praha 51 33 52 85 76 136
4. Viktor Materna G Brno, tř. Kpt. Jaroše 36 23 40 85 55 99
5.–6. Martin Ormoš G J. A. Raymana, Prešov 17 20 17 52 30 54
5.–6. Tomasz Twardoch XIII LO w Szczecinie, Poland 33 21 60 30 54
7. Veronika Hendrychová G, Turnov 17 20 14 68 28 51
8. Jaroslav Scheinpflug G Jírovcova, České Budějovice 45 94 25 45
9. Jan Benda G, Litoměřická, Praha 21 23 90 24 44
10. Martin Vavřík G, Šumperk 40 105 22 40
11.–12. Mohamed Ahmed Elsayed STEM High School, Egypt 16 22 35 21 38
11.–12. Adam Grunt G, Trutnov 16 9 13 103 21 38
13.–14. Mostafa Ahmed STEM High School, Egypt 15 22 34 21 37
13.–14. Jiří Zelenka G Z. Wintra, Rakovník 37 86 21 37
15. Ondrej Tomášik G J. G. Tajovského 11 25 92 20 36
16. Václav Zvoníček G Brno, tř. Kpt. Jaroše 33 55 18 33
17.–18. Jan Divila G, Lesní čtvrť, Zlín 32 53 18 32
17.–18. Matěj Holubička Zemědělská akademie a Gymnázium 9 16 7 59 18 32
19. Peter Ehab STEM High School, Egypt 14 16 31 17 30
20.–22. David Kománek G, Špitálská, Praha 29 91 16 29
20.–22. Tereza Němcová G a SOŠ, Jaroměř 16 9 4 41 16 29
20.–22. Jan Stoklasa Mendlovo G, Opava 14 8 7 69 16 29
23. Jan Piroutek G, Špitálská, Praha 26 70 14 26
24. Jindřich Maňas G J. Pivečky, Slavičín 20 80 11 20
25. Mohamed Ayman STEM High School, Egypt 17 28 9 17
26. Mohamed Ayman STEM High School, Egypt 15 30 8 15
27.–28. Mohamed Tarek Abdelmohsen Heggi STEM High School, Egypt 13 26 7 13
27.–28. Eva Vochozková Biskupské G, Brno 13 39 7 13
29. Štefan Evin G, Bardejov 8 4 55 7 12
30.–31. Šimon Prudil Jiráskovo G, Náchod 9 28 5 9
30.–31. Jan Vondra G Týn nad Vltavou 3 6 69 5 9
32. Kornel Howil XIII LO w Szczecinie, Poland 6 100 3 6
33.–34. Aleksander Lenart AGH U of Technology, Poland 3 100 2 3
33.–34. Šimon Prudil Jiráskovo G, Náchod 3 100 2 3

Kategorie 3. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 % #
Student Pilný MFF UK 60 60 60 100 100 180
1. Robert Gemrot G Komenského, Havířov 51 48 64 96 91 163
2. Jozef Csipes G Grösslingova, Bratislava 51 34 61 91 81 146
3. Vojtěch Kuchař Wichterlovo G, Ostrava 48 42 45 82 75 135
4. Jakub Kliment G Tajovského, B. Bystrica 31 42 53 85 70 126
5. Patrik Kašpárek Katolické gymnázium Třebíč 46 21 44 72 62 111
6. Soňa Husáková G, Českolipská, Praha 44 30 25 69 55 99
7. Martina Daňková Gymnázium Brno-Bystrc 38 18 31 78 48 87
8. Martin Opat G Ľudovíta Štúra, Trenčín 25 24 36 71 47 85
9. Elena Chochoľaková G L. Svobodu, Humenné 22 19 40 81 45 81
10. Marek Milička G dr. K. Polesného., Znojmo 35 44 72 44 79
11. Karolína Letochová G, Šternberk 26 22 28 62 42 76
12. Dominik Farhan G Mikulášské n. 23, Plzeň 24 17 32 58 41 73
13. Lubor Čech G Brno, tř. Kpt. Jaroše 41 30 65 39 71
14. Tomáš Tuleja G L. Svobodu, Humenné 12 24 29 90 36 65
15. Ondřej Sladký G Mikulášské n. 23, Plzeň 21 36 61 32 57
16. Matěj Dvořák G Jana Keplera, Praha 15 16 25 64 31 56
17. Aneta Pjatkanová G, Kralupy 22 20 13 60 31 55
18. Jan Červeňan G J. Pivečky, Slavičín 30 10 12 87 29 52
19. Alexandra Mészárošová G Andreja Vrábla, Levice 23 19 6 40 27 48
20. Jan Klivan G, Dačice 26 17 66 24 43
21. Josef Trojan G Botičská, Praha 21 7 14 79 23 42
22.–23. Anna Marie Ortová G Jana Nerudy, Praha 31 8 54 22 39
22.–23. Marco Souza de Joode G Nad Štolou, Praha 27 12 55 22 39
24. Zuzana Horváthová G Andreja Vrábla, Levice 13 20 45 18 33
25. Riley Lofgren Lambert High School, USA 10 12 10 76 18 32
26.–27. Mona Alizadeh St Paul’s GS 27 53 15 27
26.–27. Adrián Šegeda G Grösslingova, Bratislava 27 77 15 27
28. Matej Michalko G Andreja Vrábla, Levice 12 9 4 41 14 25
29. Petr Skupien Mendlovo G, Opava 19 5 73 13 24
30. Zsolt Beke G H. Selyeho Komárno 2 8 13 58 13 23
31.–32. Viktor Fukala G Jana Keplera, Praha 21 100 12 21
31.–32. Lucia Gintnerová G Sv. Františka, Žilina 9 12 95 12 21
33. Ondřej Chlubna G Orlová 20 57 11 20
34. Marek Broul G dr. V. Šmejkala, Ústí n. L. 9 9 47 10 18
35. Tomáš Jánský G V. Hlavatého, Louny 7 4 3 21 8 14
36.–37. Martin Bucko G Grösslingova, Bratislava 13 52 7 13
36.–37. Daniel Theis G, Cheb 13 52 7 13
38.–40. Tomáš Foral G P. de Coubertina, Tábor 3 7 45 6 10
38.–40. Jaroslav Grulich Jiráskovo G, Náchod 10 63 6 10
38.–40. Michal Žáček G, Lovosice 5 5 40 6 10
41.–43. Laura Hanousková G J. Wolkera, Prostějov 7 2 21 5 9
41.–43. Matyáš Háze Jiráskovo G, Náchod 9 56 5 9
41.–43. Petr Šolc Jiráskovo G, Náchod 9 32 5 9
44.–46. Marek Čermák Jiráskovo G, Náchod 5 3 50 4 8
44.–46. Ondřej Galuščák G, Nymburk 8 42 4 8
44.–46. Jakub Krátký S/PŠ Jedovnice 4 4 42 4 8
47.–51. Ondřej Hejna Jiráskovo G, Náchod 6 46 3 6
47.–51. Brian Chu AWS, USA 6 100 3 6
47.–51. Daniel Ježek Jiráskovo G, Náchod 6 100 3 6
47.–51. Václav Sedlák S/PŠ Jedovnice 3 3 100 3 6
47.–51. Martin Uždil Jiráskovo G, Náchod 6 46 3 6
52. Martin Felkl Jiráskovo G, Náchod 4 40 2 4
53. Daniel Perout G Brno, tř. Kpt. Jaroše 3 100 2 3
54. Daniel Kubrt Jiráskovo G, Náchod 2 20 1 2
55.–56. Duong Phan Cumberland Valley HS, USA 1 33 1 1
55.–56. Veronika Staňková Jiráskovo G, Náchod 1 10 1 1

Kategorie 2. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 % #
Student Pilný MFF UK 66 66 66 100 110 198
1. Aleš Opl Gymnázium Praha 3 58 41 66 91 92 165
2. Jiří Kohl Biskupské G, Brno 49 52 49 89 83 150
3. Adam Krška G, Mikulov 52 32 39 79 68 123
4. Jáchym Mraček Akademické G, Praha 35 39 42 65 64 116
5. Hynek Jakeš Slovanské G, Olomouc 39 28 41 86 60 108
6. Adam Kozubek G a ZUŠ, Šlapanice 41 35 29 69 58 105
7. Jan Marjanko G J. Jungmanna, Litoměřice 40 28 30 56 54 98
8. Václav Maštera G P. de Coubertina, Tábor 37 24 35 67 53 96
9. Jan Pijáček Biskupské G, Brno 38 23 31 52 51 92
10. Jakub Pelc G, Benešov 31 30 30 60 51 91
11. Matěj Charousek G Na Vítězné pláni, Praha 31 17 40 63 49 88
12. Vojtěch Smola G Komenského, Havířov 40 46 83 48 86
13. Marie Lausová G, Jihlava 31 24 29 50 47 84
14. Marek Brodský G Jiřího z Poděbrad, Poděbrady 31 21 22 54 41 74
15. Martin Fedorko G J. A. Raymana, Prešov 18 18 37 92 41 73
16. Ondřej Piroutek G, Českolipská, Praha 33 13 25 49 39 71
17. Ondřej Grohmann G, Olomouc-Hejčín 32 18 16 52 37 66
18. Eliška Durstová G, Dvůr Králové n. L. 30 13 16 86 33 59
19. Jakub Jedlička G Christiana Dopplera, Praha 19 24 14 61 32 57
20. Vojtěch Stránský G Brno, tř. Kpt. Jaroše 16 20 18 51 30 54
21. Antonín Kubík G, Roudnice nad Labem 20 23 10 54 29 53
22.–23. Tomáš Heger Jiráskovo G, Náchod 27 12 6 92 25 45
22.–23. Jakub Mikeš G J. Škody, Přerov 26 19 48 25 45
24. Adam Húšťava European School Luxembourg II 23 18 84 23 41
25. Monika Janderová G J. V. Jirsíka, Č. Budějovice 19 15 6 33 22 40
26. Anežka Karamonová G B. Hrabala 17 22 66 22 39
27. Ľuboš Bariak G Tajovského, B. Bystrica 8 15 14 26 21 37
28. Paulína Dujavová G J. A. Raymana, Prešov 13 12 11 80 20 36
29. Aleš Manuel Papáček G, Třeboň 17 18 61 19 35
30. Daniel Myšák Mendlovo G, Opava 20 14 33 19 34
31. Wiktor Macura G J. Słowackiego, Český Těšín 12 18 3 67 18 33
32.–33. Jan Hlavsa G J. Palacha, Mělník 14 16 63 17 30
32.–33. Marie Poláková G Brno, tř. Kpt. Jaroše 11 12 7 34 17 30
34. Oto Ulrich G, Uherské Hradiště 28 47 16 28
35.–36. Jakub Dubský G, Ostrov 8 12 6 31 14 26
35.–36. Tomáš Pecl VOŠ a SPŠ elektrotech., Plzeň 26 63 14 26
37. Karolína Zemene G a ZUŠ, Šlapanice 19 6 89 14 25
38. Jan Ptáček G, Špitálská, Praha 12 12 100 13 24
39. Zuzana Lisztwanová G J. Słowackiego, Český Těšín 15 8 56 13 23
40. Tomáš Zatloukal G, Boskovice 14 6 71 11 20
41. Filip Brutovský G Alejová, Košice 15 83 8 15
42.–43. Barbora Cabalková G, Žamberk 14 64 8 14
42.–43. Matěj Prokopič G Jana Keplera, Praha 14 64 8 14
44.–45. Jakub EL Mouhib Gymnázium Milady Horákové Praha 12 100 7 12
44.–45. Petr Šícho G Jana Keplera, Praha 12 100 7 12
46. Adéla Kolembusová European School Luxembourg II 7 4 37 6 11
47. Bianka Tomaščíková G Varšavská, Žilina 8 50 4 8
48. Lukáš Šrol G Hubeného, Bratislava 6 100 3 6
49. Eliška Šlégelová G T. G. Masaryka, Litvínov 3 9 2 3

Kategorie 1. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 % #
Student Pilný MFF UK 66 66 66 100 110 198
1. Tomáš Patsch Slovanské G, Olomouc 57 34 58 84 83 149
2. Pavel Provazník G Dašická, Pardubice 21 30 45 59 53 96
3. Martin Kysela G, Český Krumlov 33 22 36 66 51 91
4. Jakub Hadač G V. Hlavatého, Louny 35 24 30 67 49 89
5. David Bálek G Legionářů, Příbram 43 28 14 81 47 85
6. Barbora Čemanová G, Park mládeže, Košice 37 22 19 64 43 78
7. David Mendl G P. de Conbertina 24 21 21 79 37 66
8. Martin Švanda Arcibiskupské G, Praha 32 27 48 33 59
9. Jan Cícha Gymnázium Brno-Bystrc 19 18 7 47 24 44
10. Otomar Miskolczi G J. Heyrovského, Praha 32 8 47 22 40
11. Dominik Blaha G, Uherské Hradiště 19 19 100 21 38
12. Juraj Pavolko G, P. Horova, Michalovce 10 13 14 67 21 37
13. Sandeep Kandi IMSA, Aurora, USA 35 63 19 35
14. Dalibor Očenášek G Uničov 15 14 44 16 29
15. Michaela Jarošová G Nad Kavalírkou, Praha 12 13 68 14 25
16. Ladislav Vávra G, Rožnov pod Radhoštěm 24 40 13 24
17. Michael Křivan G V. Hlavatého, Louny 23 56 13 23
18.–20. Andrej Bružeňák G Brno, tř. Kpt. Jaroše 6 12 100 10 18
18.–20. Vojtěch Pluskal G, Olomouc-Hejčín 8 10 75 10 18
18.–20. Matúš Púll G Christiana Dopplera, Praha 16 2 44 10 18
21. Anna Hronová G Brno, tř. Kpt. Jaroše 17 49 9 17
22.–24. Jonáš Dej Wichterlovo G, Ostrava 15 88 8 15
22.–24. Tadeáš Ďurčanský G, Nymburk 15 34 8 15
22.–24. Daniel Franc G, Roudnice nad Labem 15 48 8 15
25.–26. Adam J. Jerhot ZŠ Weberova, Praha 5 - Košíře 12 100 7 12
25.–26. Julie Křimská G Jana Keplera, Praha 12 100 7 12
27. Aleš Chaloupka G J. Blahoslava, Ivančice 6 100 3 6
28. Michaela Jarošová G Nad Kavalírkou, Praha 3 30 2 3
29. Anna Hýžová Wichterlovo G, Ostrava 2 33 1 2
Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací

Partneři

Pořadatel

Mediální partner


Created with <love/> by ©FYKOS – webmaster@fykos.cz