II. pololetní výsledková listina

Kategorie 4. ročníků

Jméno Škola 4 5 6 % #
Student Pilný MFF UK 60 60 60 100 100 180
1. Jaroslav Herman G Brno, tř. Kpt. Jaroše 57 95 32 57
2. Martin Schmied G, Jihlava 36 92 20 36
3. Radka Křížová G J. Heyrovského, Praha 30 79 17 30
4. Viktor Materna G Brno, tř. Kpt. Jaroše 24 69 13 24
5.–6. Mostafa Ahmed STEM High School, Egypt 18 30 10 18
5.–6. Mohamed Ahmed Elsayed STEM High School, Egypt 18 30 10 18
7. Matěj Holubička Zemědělská akademie a Gymnázium 15 71 8 15
8.–9. Mohamed Ayman STEM High School, Egypt 14 23 8 14
8.–9. Martin Ormoš G J. A. Raymana, Prešov 14 47 8 14
10. Samuel Krempaský G L. Svobodu, Humenné 11 61 6 11
11.–12. Mostafa Khalil STEM High School, Egypt 10 25 6 10
11.–12. Jiří Zelenka G Z. Wintra, Rakovník 10 91 6 10
13. Jan Benda G, Litoměřická, Praha 8 100 4 8
14. Peter Ehab STEM High School, Egypt 4 20 2 4
15.–16. Jan Stoklasa Mendelovo G, Opava 3 30 2 3
15.–16. Ondrej Tomášik G J. G. Tajovského 3 100 2 3

Kategorie 3. ročníků

Jméno Škola 4 5 6 % #
Student Pilný MFF UK 60 60 60 100 100 180
1. Robert Gemrot G Komenského, Havířov 58 97 32 58
2. Vojtěch Kuchař Wichterlovo G, Ostrava 51 85 28 51
3. Marek Milička G dr. K. Polesného., Znojmo 38 79 21 38
4. Mona Alizadeh St Paul’s GS 36 60 20 36
5. Soňa Husáková G, Českolipská, Praha 31 65 17 31
6. Patrik Kašpárek Katolické gymnázium Třebíč 30 71 17 30
7. Martina Daňková Gymnázium Brno-Bystrc 28 76 16 28
8.–9. Elena Chochoľaková G L. Svobodu, Humenné 26 87 14 26
8.–9. Jakub Kliment G Tajovského, B. Bystrica 26 93 14 26
10.–11. Dominik Farhan G Mikulášské n. 23, Plzeň 25 86 14 25
10.–11. Martin Opat G Ľudovíta Štúra, Trenčín 25 86 14 25
12.–14. Lubor Čech G Brno, tř. Kpt. Jaroše 24 65 13 24
12.–14. Maroš Mešter G Poštová, Košice 24 65 13 24
12.–14. Ondřej Sladký G Mikulášské n. 23, Plzeň 24 63 13 24
15. Matěj Dvořák G Jana Keplera, Praha 20 63 11 20
16. Josef Trojan G Botičská, Praha 18 64 10 18
17.–18. Jan Červeňan G J. Pivečky, Slavičín 16 76 9 16
17.–18. Jaroslava Ježková Jiráskovo G, Náchod 16 59 9 16
19. Matyáš Háze Jiráskovo G, Náchod 15 41 8 15
20. Marco Souza de Joode G Nad Štolou, Praha 13 48 7 13
21. Tomáš Tuleja G L. Svobodu, Humenné 11 100 6 11
22.–23. Jan Klivan G, Dačice 10 48 6 10
22.–23. Aneta Pjatkanová G, Kralupy 10 40 6 10
24.–26. Marek Čermák Jiráskovo G, Náchod 9 36 5 9
24.–26. Jaroslav Grulich Jiráskovo G, Náchod 9 36 5 9
24.–26. Matej Michalko G Andreja Vrábla, Levice 9 45 5 9
27. Martin Felkl Jiráskovo G, Náchod 7 32 4 7
28.–29. Zsolt Beke G H. Selyeho Komárno 6 100 3 6
28.–29. Karolína Letochová G, Šternberk 6 100 3 6
30.–31. Ondřej Hejna Jiráskovo G, Náchod 5 42 3 5
30.–31. Petr Šolc Jiráskovo G, Náchod 5 42 3 5
32.–33. Martin Polyácsko G Alejová, Košice 3 100 2 3
32.–33. Václav Sedlák S/PŠ Jedovnice 3 100 2 3

Kategorie 2. ročníků

Jméno Škola 4 5 6 % #
Student Pilný MFF UK 66 66 66 100 110 198
1.–2. Jiří Kohl Biskupské G, Brno 53 95 29 53
1.–2. Aleš Opl Gymnázium Praha 3 53 91 29 53
3. Vojtěch Smola G Komenského, Havířov 45 68 25 45
4. Hynek Jakeš Slovanské G, Olomouc 42 95 23 42
5. Adam Kozubek G a ZUŠ, Šlapanice 40 69 22 40
6. Jáchym Mraček Akademické G, Praha 36 75 20 36
7. Marie Lausová G, Jihlava 35 69 19 35
8. Jan Pijáček Biskupské G, Brno 31 55 17 31
9. Adam Krška G, Mikulov 30 77 17 30
10. Jan Marjanko G J. Jungmanna, Litoměřice 27 56 15 27
11. Jakub Pelc G, Benešov 25 58 14 25
12.–13. Marek Brodský G Jiřího z Poděbrad, Poděbrady 24 63 13 24
12.–13. Matěj Charousek G Na Vítězné pláni, Praha 24 77 13 24
14. Ondřej Piroutek G, Českolipská, Praha 23 61 13 23
15. Adam Húšťava European School Luxembourg II 21 72 12 21
16.–17. Antonín Kubík G, Roudnice nad Labem 20 65 11 20
16.–17. Aleš Manuel Papáček G, Třeboň 20 77 11 20
18. Ľuboš Bariak G Tajovského, B. Bystrica 19 56 11 19
19. Monika Janderová G J. V. Jirsíka, Č. Budějovice 18 72 10 18
20.–21. Martin Fedorko G J. A. Raymana, Prešov 17 100 9 17
20.–21. Jakub Ferenčík G Dašická, Pardubice 17 63 9 17
22. Anežka Karamonová G B. Hrabala 16 76 9 16
23.–24. Eliška Durstová G, Dvůr Králové n. L. 14 54 8 14
23.–24. Tomáš Heger Jiráskovo G, Náchod 14 67 8 14
25.–28. Paulína Dujavová G J. A. Raymana, Prešov 12 100 7 12
25.–28. Wiktor Macura G J. Słowackiego, Český Těšín 12 100 7 12
25.–28. Václav Maštera G P. de Coubertina, Tábor 12 100 7 12
25.–28. Jan Ptáček G, Špitálská, Praha 12 100 7 12
29. Marie Poláková G Brno, tř. Kpt. Jaroše 10 67 6 10
30. Jakub Dubský G, Ostrov 4 67 2 4

Kategorie 1. ročníků

Jméno Škola 4 5 6 % #
Student Pilný MFF UK 66 66 66 100 110 198
1. Jonáš Dej Wichterlovo G, Ostrava 38 79 21 38
2. Sandeep Kandi IMSA, Aurora, USA 37 61 21 37
3. Pavel Provazník G Dašická, Pardubice 34 63 19 34
4. Barbora Čemanová G, Park mládeže, Košice 30 70 17 30
5. Tomáš Patsch Slovanské G, Olomouc 28 67 16 28
6. Martin Kysela G, Český Krumlov 26 60 14 26
7. Jakub Hadač G V. Hlavatého, Louny 22 51 12 22
8.–9. David Bálek G Legionářů, Příbram 20 100 11 20
8.–9. David Mendl G P. de Conbertina 20 83 11 20
10.–11. Juraj Pavolko G, P. Horova, Michalovce 15 88 8 15
10.–11. Martin Švanda Arcibiskupské G, Praha 15 68 8 15
12.–14. Dominik Blaha G, Uherské Hradiště 12 100 7 12
12.–14. Kristýna Jenčíková G nám. E. Beneše, Kladno 12 100 7 12
12.–14. Matej Repa G Grösslingová, Bratislava 12 100 7 12
15.–16. Jan Cícha Gymnázium Brno-Bystrc 10 83 6 10
15.–16. Patrik Jendele SPŠ stavební Plzeň 10 32 6 10
Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací

Partneři

Pořadatel

Mediální partner


Created with <love/> by ©FYKOS – webmaster@fykos.cz