Výsledková listina 1. série 33. ročníku

Kategorie 4. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 3 3 6 7 9 10 12 10 60
1. Radka Křížová G J. Heyrovského, Praha 3 3 5 5 9 8 11 7 51
2. Jaroslav Herman G Brno, tř. Kpt. Jaroše 3 3 6 5 9 3 12 9 50
3. Martin Schmied G, Jihlava 3 3 5 4 9 4 9 10 47
4. Martin Vavřík G, Šumperk 3 3 6 8 9 11 40
5. Jiří Zelenka G Z. Wintra, Rakovník 4 3 6 9 12 3 37
6. Viktor Materna G Brno, tř. Kpt. Jaroše 3 3 6 5 12 7 36
7.–8. Tomasz Twardoch XIII LO w Szczecinie, Poland 3 3 4 9 3 1 10 33
7.–8. Václav Zvoníček G Brno, tř. Kpt. Jaroše 3 3 6 2 8 3 0 8 33
9. Jan Divila G, Lesní čtvrť, Zlín 2 3 2 5 9 1 5 5 32
10. David Kománek G, Špitálská, Praha 3 3 6 9 8 29
11. Jan Piroutek G, Špitálská, Praha 3 3 3 10 7 26
12. Jan Benda G, Litoměřická, Praha 3 3 6 9 21
13. Jindřich Maňas G J. Pivečky, Slavičín 3 3 9 5 20
14.–15. Veronika Hendrychová G, Turnov 3 3 4 7 17
14.–15. Martin Ormoš G J. A. Raymana, Prešov 3 3 1 2 3 2 3 17
16.–17. Adam Grunt G, Trutnov 4 3 9 16
16.–17. Tereza Němcová G a SOŠ, Jaroměř 3 3 2 4 1 3 16
18. Jan Stoklasa Mendlovo G, Opava 3 3 8 14
19. Eva Vochozková Biskupské G, Brno 3 1 3 2 4 13
20. Ondrej Tomášik G J. G. Tajovského 3 3 5 11
21.–22. Matěj Holubička Zemědělská akademie a Gymnázium 3 3 2 1 9
21.–22. Šimon Prudil Jiráskovo G, Náchod 3 3 1 1 1 9
23. Štefan Evin G, Bardejov 3 3 2 8
24. Kornel Howil XIII LO w Szczecinie, Poland 3 3 6
25.–26. Aleksander Lenart AGH U of Technology, Poland 3 3
25.–26. Jan Vondra G Týn nad Vltavou 3 3

Kategorie 3. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 3 3 6 7 9 10 12 10 60
1.–2. Jozef Csipes G Grösslingova, Bratislava 3 3 6 7 9 12 11 51
1.–2. Robert Gemrot G Komenského, Havířov 3 3 3 5 9 6 12 10 51
3. Vojtěch Kuchař Wichterlovo G, Ostrava 3 3 4 9 6 12 11 48
4. Patrik Kašpárek Katolické gymnázium Třebíč 3 2 4 8 6 12 11 46
5. Soňa Husáková G, Českolipská, Praha 3 3 3 4 7 5 12 7 44
6. Lubor Čech G Brno, tř. Kpt. Jaroše 3 3 6 5 4 2 11 7 41
7. Martina Daňková Gymnázium Brno-Bystrc 3 3 6 4 2 12 8 38
8.–9. Jakub Kliment G Tajovského, B. Bystrica 3 3 6 4 8 7 31
8.–9. Anna Marie Ortová G Jana Nerudy, Praha 3 3 2 3 9 0 2 9 31
10. Jan Červeňan G J. Pivečky, Slavičín 3 3 6 9 9 30
11.–12. Marco Souza de Joode G Nad Štolou, Praha 3 3 4 9 2 6 27
11.–12. Adrián Šegeda G Grösslingova, Bratislava 3 3 9 4 8 27
13.–14. Jan Klivan G, Dačice 2 2 1 6 9 6 26
13.–14. Karolína Letochová G, Šternberk 3 1 5 3 9 5 26
15. Martin Opat G Ľudovíta Štúra, Trenčín 3 3 1 4 9 5 25
16. Dominik Farhan G Mikulášské n. 23, Plzeň 3 3 9 5 4 24
17. Alexandra Mészárošová G Andreja Vrábla, Levice 2 3 1 6 1 7 3 23
18.–19. Elena Chochoľaková G L. Svobodu, Humenné 3 3 9 7 22
18.–19. Aneta Pjatkanová G, Kralupy 3 3 2 4 8 2 22
20. Josef Trojan G Botičská, Praha 3 4 2 12 21
21. Ondřej Chlubna G Orlová 3 3 9 2 3 20
22. Petr Skupien Mendlovo G, Opava 3 3 5 8 19
23. Matěj Dvořák G Jana Keplera, Praha 3 3 3 6 15
24.–25. Zuzana Horváthová G Andreja Vrábla, Levice 2 3 1 3 2 2 13
24.–25. Daniel Theis G, Cheb 3 3 4 3 13
26.–27. Matej Michalko G Andreja Vrábla, Levice 3 3 2 0 4 12
26.–27. Tomáš Tuleja G L. Svobodu, Humenné 3 3 6 12
28.–29. Jaroslav Grulich Jiráskovo G, Náchod 3 3 4 10
28.–29. Riley Lofgren Lambert High School, USA 3 3 4 10
30.–32. Marek Broul G dr. V. Šmejkala, Ústí n. L. 3 3 3 9
30.–32. Matyáš Háze Jiráskovo G, Náchod 3 3 3 9
30.–32. Petr Šolc Jiráskovo G, Náchod 3 3 1 2 9
33. Ondřej Galuščák G, Nymburk 3 3 1 1 8
34.–35. Laura Hanousková G J. Wolkera, Prostějov 3 1 3 7
34.–35. Tomáš Jánský G V. Hlavatého, Louny 1 3 2 1 7
36.–39. Ondřej Hejna Jiráskovo G, Náchod 3 3 6
36.–39. Brian Chu AWS, USA 3 3 6
36.–39. Daniel Ježek Jiráskovo G, Náchod 3 3 6
36.–39. Martin Uždil Jiráskovo G, Náchod 3 3 6
40.–41. Marek Čermák Jiráskovo G, Náchod 3 2 5
40.–41. Michal Žáček G, Lovosice 3 2 5
42.–44. Martin Felkl Jiráskovo G, Náchod 4 4
42.–44. Martin Felkl Jiráskovo G, Náchod 4 4
42.–44. Jakub Krátký S/PŠ Jedovnice 3 1 0 4
45.–46. Tomáš Foral G P. de Coubertina, Tábor 3 3
45.–46. Václav Sedlák S/PŠ Jedovnice 3 3
47.–48. Zsolt Beke G H. Selyeho Komárno 2 2
47.–48. Daniel Kubrt Jiráskovo G, Náchod 2 2
49. Veronika Staňková Jiráskovo G, Náchod 1 1

Kategorie 2. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 6 6 6 7 9 10 12 10 66
1. Aleš Opl Gymnázium Praha 3 6 6 6 5 9 8 10 8 58
2. Adam Krška G, Mikulov 6 6 6 4 9 12 9 52
3. Jiří Kohl Biskupské G, Brno 6 6 6 5 9 12 5 49
4. Adam Kozubek G a ZUŠ, Šlapanice 6 6 8 3 10 8 41
5. Jan Marjanko G J. Jungmanna, Litoměřice 6 6 6 4 5 3 5 5 40
6. Hynek Jakeš Slovanské G, Olomouc 6 6 6 5 9 7 39
7. Jan Pijáček Biskupské G, Brno 6 6 1 3 8 4 6 4 38
8. Václav Maštera G P. de Coubertina, Tábor 6 6 5 5 2 1 8 4 37
9. Jáchym Mraček Akademické G, Praha 6 6 1 3 8 2 6 3 35
10. Ondřej Piroutek G, Českolipská, Praha 6 6 2 2 7 2 4 4 33
11. Ondřej Grohmann G, Olomouc-Hejčín 6 6 4 9 2 1 4 32
12.–15. Marek Brodský G Jiřího z Poděbrad, Poděbrady 6 6 2 2 9 2 4 31
12.–15. Matěj Charousek G Na Vítězné pláni, Praha 6 6 3 7 3 6 31
12.–15. Marie Lausová G, Jihlava 6 6 1 5 4 2 5 2 31
12.–15. Jakub Pelc G, Benešov 6 6 7 4 5 3 31
16. Eliška Durstová G, Dvůr Králové n. L. 6 6 12 6 30
17. Oto Ulrich G, Uherské Hradiště 6 6 0 9 1 3 3 28
18. Tomáš Heger Jiráskovo G, Náchod 6 6 9 6 27
19.–20. Jakub Mikeš G J. Škody, Přerov 6 6 1 2 4 1 6 26
19.–20. Tomáš Pecl VOŠ a SPŠ elektrotech., Plzeň 6 6 9 2 3 26
21. Adam Húšťava European School Luxembourg II 6 6 11 23
22.–23. Antonín Kubík G, Roudnice nad Labem 6 6 1 7 20
22.–23. Daniel Myšák Mendlovo G, Opava 6 6 1 3 3 1 0 20
24.–26. Monika Janderová G J. V. Jirsíka, Č. Budějovice 6 6 1 2 4 19
24.–26. Jakub Jedlička G Christiana Dopplera, Praha 6 6 2 5 19
24.–26. Karolína Zemene G a ZUŠ, Šlapanice 6 6 7 19
27. Martin Fedorko G J. A. Raymana, Prešov 6 6 2 4 18
28. Anežka Karamonová G B. Hrabala 6 6 1 4 17
29. Vojtěch Stránský G Brno, tř. Kpt. Jaroše 6 5 5 16
30.–31. Filip Brutovský G Alejová, Košice 6 6 3 15
30.–31. Zuzana Lisztwanová G J. Słowackiego, Český Těšín 6 6 3 15
32.–35. Barbora Cabalková G, Žamberk 6 6 2 14
32.–35. Jan Hlavsa G J. Palacha, Mělník 6 6 1 1 14
32.–35. Matěj Prokopič G Jana Keplera, Praha 6 6 2 14
32.–35. Tomáš Zatloukal G, Boskovice 6 6 2 14
36. Paulína Dujavová G J. A. Raymana, Prešov 6 6 1 13
37.–40. Jakub EL Mouhib Gymnázium Milady Horákové Praha 6 6 12
37.–40. Wiktor Macura G J. Słowackiego, Český Těšín 6 6 12
37.–40. Jan Ptáček G, Špitálská, Praha 6 6 12
37.–40. Petr Šícho G Jana Keplera, Praha 6 6 12
41. Marie Poláková G Brno, tř. Kpt. Jaroše 6 0 1 2 1 1 11
42.–44. Ľuboš Bariak G Tajovského, B. Bystrica 2 4 1 0 1 8
42.–44. Jakub Dubský G, Ostrov 2 6 8
42.–44. Bianka Tomaščíková G Varšavská, Žilina 6 2 8
45. Lukáš Šrol G Hubeného, Bratislava 6 6
46. Eliška Šlégelová G T. G. Masaryka, Litvínov 1 1 1 3

Kategorie 1. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 6 6 6 7 9 10 12 10 66
1. Tomáš Patsch Slovanské G, Olomouc 6 6 6 4 9 5 12 9 57
2. David Bálek G Legionářů, Příbram 6 6 5 8 11 7 43
3. Barbora Čemanová G, Park mládeže, Košice 6 6 6 2 12 5 37
4. Jakub Hadač G V. Hlavatého, Louny 6 6 5 9 4 5 35
5. Martin Kysela G, Český Krumlov 6 6 1 9 2 3 6 33
6.–7. Otomar Miskolczi G J. Heyrovského, Praha 6 6 0 3 8 2 1 6 32
6.–7. Martin Švanda Arcibiskupské G, Praha 6 6 6 1 9 2 0 2 32
8.–9. David Mendl G P. de Conbertina 6 6 12 24
8.–9. Ladislav Vávra G, Rožnov pod Radhoštěm 4 6 1 3 3 6 1 24
10. Michael Křivan G V. Hlavatého, Louny 6 6 6 2 3 23
11. Pavel Provazník G Dašická, Pardubice 4 6 2 0 1 4 4 21
12. Jan Cícha Gymnázium Brno-Bystrc 6 6 5 1 1 19
13. Anna Hronová G Brno, tř. Kpt. Jaroše 6 6 1 2 2 17
14. Matúš Púll G Christiana Dopplera, Praha 6 6 2 1 1 16
15.–16. Tadeáš Ďurčanský G, Nymburk 6 6 1 2 0 15
15.–16. Dalibor Očenášek G Uničov 6 6 2 1 15
17.–19. Michaela Jarošová G Nad Kavalírkou, Praha 6 6 12
17.–19. Adam J. Jerhot ZŠ Weberova, Praha 5 - Košíře 6 6 12
17.–19. Julie Křimská G Jana Keplera, Praha 6 6 12
20. Juraj Pavolko G, P. Horova, Michalovce 4 6 10
21. Vojtěch Pluskal G, Olomouc-Hejčín 2 6 8
22. Andrej Bružeňák G Brno, tř. Kpt. Jaroše 6 6
Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací

Partneři

Pořadatel

Mediální partner


Created with <love/> by ©FYKOS – webmaster@fykos.cz