Výsledková listina 2. série 33. ročníku

Kategorie 4. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 3 3 6 7 8 10 13 10 60
1. Jaroslav Herman G Brno, tř. Kpt. Jaroše 3 2 6 7 9 8 10 45
2. Martin Schmied G, Jihlava 3 3 4 6 8 10 34
3. Radka Křížová G J. Heyrovského, Praha 3 3 5 5 6 7 4 33
4. Ondrej Tomášik G J. G. Tajovského 3 3 6 7 6 25
5. Viktor Materna G Brno, tř. Kpt. Jaroše 3 3 5 6 6 23
6. Tomasz Twardoch XIII LO w Szczecinie, Poland 3 1 6 6 5 21
7.–8. Veronika Hendrychová G, Turnov 3 3 3 3 8 20
7.–8. Martin Ormoš G J. A. Raymana, Prešov 3 1 5 7 4 20
9.–10. Mohamed Ahmed Elsayed STEM High School, Egypt 3 1 4 4 0 1 3 16
9.–10. Matěj Holubička Zemědělská akademie a Gymnázium 3 2 6 5 16
11.–12. Mostafa Ahmed STEM High School, Egypt 3 1 4 3 0 1 3 15
11.–12. Mohamed Ayman STEM High School, Egypt 3 1 4 3 0 1 3 15
13. Peter Ehab STEM High School, Egypt 3 1 3 4 0 1 2 14
14. Mohamed Tarek Abdelmohsen Heggi STEM High School, Egypt 3 1 3 3 0 1 2 13
15.–16. Adam Grunt G, Trutnov 3 6 9
15.–16. Tereza Němcová G a SOŠ, Jaroměř 3 1 1 4 9
17. Jan Stoklasa Mendlovo G, Opava 3 5 8
18. Jan Vondra G Týn nad Vltavou 3 3 6
19. Štefan Evin G, Bardejov 3 1 4
20. Šimon Prudil Jiráskovo G, Náchod 3 3

Kategorie 3. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 3 3 6 7 8 10 13 10 60
1. Robert Gemrot G Komenského, Havířov 3 3 6 5 8 14 9 48
2.–3. Jakub Kliment G Tajovského, B. Bystrica 3 3 4 7 8 10 7 42
2.–3. Vojtěch Kuchař Wichterlovo G, Ostrava 3 3 6 5 8 8 9 42
4. Marek Milička G dr. K. Polesného., Znojmo 3 1 6 7 6 6 6 35
5. Jozef Csipes G Grösslingova, Bratislava 3 3 6 6 4 3 9 34
6.–7. Lubor Čech G Brno, tř. Kpt. Jaroše 3 3 6 3 6 7 2 30
6.–7. Soňa Husáková G, Českolipská, Praha 2 3 6 6 8 5 30
8.–9. Martin Opat G Ľudovíta Štúra, Trenčín 3 1 6 4 5 5 24
8.–9. Tomáš Tuleja G L. Svobodu, Humenné 3 1 6 7 7 24
10. Karolína Letochová G, Šternberk 3 1 5 8 5 22
11.–13. Viktor Fukala G Jana Keplera, Praha 6 5 10 21
11.–13. Patrik Kašpárek Katolické gymnázium Třebíč 3 3 1 4 6 0 4 21
11.–13. Ondřej Sladký G Mikulášské n. 23, Plzeň 3 3 5 3 5 2 21
14.–15. Zuzana Horváthová G Andreja Vrábla, Levice 3 1 6 4 6 20
14.–15. Aneta Pjatkanová G, Kralupy 3 1 3 4 5 4 20
16.–17. Elena Chochoľaková G L. Svobodu, Humenné 3 1 6 9 19
16.–17. Alexandra Mészárošová G Andreja Vrábla, Levice 3 1 6 3 5 1 19
18. Martina Daňková Gymnázium Brno-Bystrc 3 1 6 8 18
19.–20. Dominik Farhan G Mikulášské n. 23, Plzeň 3 3 2 6 3 17
19.–20. Jan Klivan G, Dačice 3 1 5 6 2 17
21. Matěj Dvořák G Jana Keplera, Praha 3 1 6 0 6 16
22. Martin Bucko G Grösslingova, Bratislava 2 3 4 4 13
23.–24. Riley Lofgren Lambert High School, USA 3 5 4 12
23.–24. Marco Souza de Joode G Nad Štolou, Praha 3 1 6 2 12
25. Jan Červeňan G J. Pivečky, Slavičín 3 7 10
26.–28. Marek Broul G dr. V. Šmejkala, Ústí n. L. 3 1 4 1 9
26.–28. Lucia Gintnerová G Sv. Františka, Žilina 3 6 9
26.–28. Matej Michalko G Andreja Vrábla, Levice 3 1 5 9
29.–30. Zsolt Beke G H. Selyeho Komárno 3 1 4 8
29.–30. Anna Marie Ortová G Jana Nerudy, Praha 3 1 4 8
31.–32. Tomáš Foral G P. de Coubertina, Tábor 3 0 4 7
31.–32. Josef Trojan G Botičská, Praha 2 5 7
33.–34. Petr Skupien Mendlovo G, Opava 1 4 5
33.–34. Michal Žáček G, Lovosice 3 1 1 5
35.–36. Tomáš Jánský G V. Hlavatého, Louny 3 0 1 4
35.–36. Jakub Krátký S/PŠ Jedovnice 3 1 4
37.–38. Marek Čermák Jiráskovo G, Náchod 3 3
37.–38. Daniel Perout G Brno, tř. Kpt. Jaroše 3 3
39. Duong Phan Cumberland Valley HS, USA 1 1

Kategorie 2. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 6 6 6 7 8 10 13 10 66
1. Jiří Kohl Biskupské G, Brno 6 2 6 7 11 10 10 52
2. Aleš Opl Gymnázium Praha 3 6 2 6 5 13 9 41
3. Vojtěch Smola G Komenského, Havířov 6 2 6 5 6 7 8 40
4. Jáchym Mraček Akademické G, Praha 6 6 6 5 2 7 7 39
5. Adam Kozubek G a ZUŠ, Šlapanice 4 6 6 2 3 6 8 35
6. Adam Krška G, Mikulov 6 2 6 4 5 9 32
7. Jakub Pelc G, Benešov 6 6 4 5 2 5 2 30
8.–9. Hynek Jakeš Slovanské G, Olomouc 6 6 4 8 4 28
8.–9. Jan Marjanko G J. Jungmanna, Litoměřice 6 2 5 3 2 6 4 28
10.–12. Jakub Jedlička G Christiana Dopplera, Praha 6 6 7 5 24
10.–12. Marie Lausová G, Jihlava 6 2 4 3 7 2 24
10.–12. Václav Maštera G P. de Coubertina, Tábor 6 6 6 4 2 24
13.–14. Antonín Kubík G, Roudnice nad Labem 6 6 5 6 23
13.–14. Jan Pijáček Biskupské G, Brno 6 2 4 2 3 4 2 23
15. Anežka Karamonová G B. Hrabala 6 2 5 9 22
16. Marek Brodský G Jiřího z Poděbrad, Poděbrady 6 2 5 3 5 21
17. Vojtěch Stránský G Brno, tř. Kpt. Jaroše 6 2 2 1 7 2 20
18. Jakub Mikeš G J. Škody, Přerov 6 6 1 3 3 19
19.–22. Martin Fedorko G J. A. Raymana, Prešov 6 6 6 18
19.–22. Ondřej Grohmann G, Olomouc-Hejčín 6 0 3 4 5 18
19.–22. Adam Húšťava European School Luxembourg II 6 6 6 18
19.–22. Wiktor Macura G J. Słowackiego, Český Těšín 6 6 6 18
23.–24. Matěj Charousek G Na Vítězné pláni, Praha 6 2 3 6 17
23.–24. Aleš Manuel Papáček G, Třeboň 6 6 5 17
25. Jan Hlavsa G J. Palacha, Mělník 6 6 4 16
26.–27. Ľuboš Bariak G Tajovského, B. Bystrica 4 2 2 3 4 15
26.–27. Monika Janderová G J. V. Jirsíka, Č. Budějovice 4 2 1 1 5 2 15
28. Daniel Myšák Mendlovo G, Opava 4 2 4 2 1 1 14
29.–30. Eliška Durstová G, Dvůr Králové n. L. 6 4 3 13
29.–30. Ondřej Piroutek G, Českolipská, Praha 6 2 2 3 13
31.–35. Jakub Dubský G, Ostrov 6 2 2 1 1 12
31.–35. Paulína Dujavová G J. A. Raymana, Prešov 6 6 12
31.–35. Tomáš Heger Jiráskovo G, Náchod 6 6 12
31.–35. Marie Poláková G Brno, tř. Kpt. Jaroše 6 2 3 1 12
31.–35. Jan Ptáček G, Špitálská, Praha 6 6 12
36. Zuzana Lisztwanová G J. Słowackiego, Český Těšín 6 2 8
37. Adéla Kolembusová European School Luxembourg II 6 1 7
38.–39. Tomáš Zatloukal G, Boskovice 6 6
38.–39. Karolína Zemene G a ZUŠ, Šlapanice 6 6

Kategorie 1. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 6 6 6 7 8 10 13 10 66
1. Tomáš Patsch Slovanské G, Olomouc 6 2 6 4 7 9 34
2. Pavel Provazník G Dašická, Pardubice 6 6 3 7 1 7 30
3. David Bálek G Legionářů, Příbram 6 6 4 6 6 28
4. Martin Švanda Arcibiskupské G, Praha 6 2 4 3 5 5 2 27
5. Jakub Hadač G V. Hlavatého, Louny 6 2 3 8 5 24
6.–7. Barbora Čemanová G, Park mládeže, Košice 6 2 5 3 6 22
6.–7. Martin Kysela G, Český Krumlov 6 6 6 4 22
8. David Mendl G P. de Conbertina 6 6 6 3 21
9. Dominik Blaha G, Uherské Hradiště 6 7 6 19
10. Jan Cícha Gymnázium Brno-Bystrc 6 6 3 3 18
11. Daniel Franc G, Roudnice nad Labem 6 2 3 4 15
12. Dalibor Očenášek G Uničov 6 4 3 1 14
13.–14. Michaela Jarošová G Nad Kavalírkou, Praha 6 2 2 3 13
13.–14. Juraj Pavolko G, P. Horova, Michalovce 6 2 5 13
15. Andrej Bružeňák G Brno, tř. Kpt. Jaroše 6 6 12
16. Vojtěch Pluskal G, Olomouc-Hejčín 6 4 10
17. Otomar Miskolczi G J. Heyrovského, Praha 2 6 0 8
18. Aleš Chaloupka G J. Blahoslava, Ivančice 6 6
Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací

Partneři

Pořadatel

Mediální partner


Created with <love/> by ©FYKOS – webmaster@fykos.cz