Výsledková listina 4. série 33. ročníku

Kategorie 4. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 3 3 5 8 9 10 12 10 60
1. Jaroslav Herman G Brno, tř. Kpt. Jaroše 3 3 5 8 9 5 11 13 57
2. Martin Schmied G, Jihlava 3 3 5 8 5 12 36
3. Radka Křížová G J. Heyrovského, Praha 3 3 5 8 8 3 30
4. Viktor Materna G Brno, tř. Kpt. Jaroše 3 3 6 9 3 24
5.–6. Mostafa Ahmed STEM High School, Egypt 0 1 0 2 3 6 4 2 18
5.–6. Mohamed Ahmed Elsayed STEM High School, Egypt 0 1 0 2 3 6 4 2 18
7. Matěj Holubička Zemědělská akademie a Gymnázium 2 3 3 7 15
8.–9. Mohamed Ayman STEM High School, Egypt 0 1 0 2 1 3 4 3 14
8.–9. Martin Ormoš G J. A. Raymana, Prešov 3 3 2 4 2 14
10. Samuel Krempaský G L. Svobodu, Humenné 3 5 3 11
11.–12. Mostafa Khalil STEM High School, Egypt 0 1 0 2 3 4 10
11.–12. Jiří Zelenka G Z. Wintra, Rakovník 3 2 5 10
13. Jan Benda G, Litoměřická, Praha 3 5 8
14. Peter Ehab STEM High School, Egypt 0 1 0 3 4
15.–16. Jan Stoklasa Mendelovo G, Opava 3 3
15.–16. Ondrej Tomášik G J. G. Tajovského 3 3

Kategorie 3. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 3 3 5 8 9 10 12 10 60
1. Robert Gemrot G Komenského, Havířov 3 3 3 8 8 11 13 9 58
2. Vojtěch Kuchař Wichterlovo G, Ostrava 3 3 5 5 6 10 12 7 51
3. Marek Milička G dr. K. Polesného., Znojmo 3 3 5 8 7 7 5 38
4. Mona Alizadeh St Paul’s GS 3 3 5 4 4 6 10 1 36
5. Soňa Husáková G, Českolipská, Praha 3 3 3 2 4 9 7 31
6. Patrik Kašpárek Katolické gymnázium Třebíč 3 3 3 7 10 4 30
7.–8. Martina Daňková Gymnázium Brno-Bystrc 3 3 5 7 10 28
7.–8. Jakub Kliment G Tajovského, B. Bystrica 3 3 5 8 9 28
9.–10. Dominik Farhan G Mikulášské n. 23, Plzeň 3 3 4 5 10 25
9.–10. Martin Opat G Ľudovíta Štúra, Trenčín 3 2 4 8 8 25
11.–13. Lubor Čech G Brno, tř. Kpt. Jaroše 3 3 4 8 6 24
11.–13. Maroš Mešter G Poštová, Košice 3 3 4 11 3 24
11.–13. Ondřej Sladký G Mikulášské n. 23, Plzeň 3 3 3 6 6 3 24
14. Matěj Dvořák G Jana Keplera, Praha 3 3 1 8 5 20
15. Josef Trojan G Botičská, Praha 3 3 5 4 3 18
16.–17. Jan Červeňan G J. Pivečky, Slavičín 3 3 5 5 16
16.–17. Jaroslava Ježková Jiráskovo G, Náchod 3 3 5 5 16
18. Matyáš Háze Jiráskovo G, Náchod 3 3 1 5 3 15
19. Marco Souza de Joode G Nad Štolou, Praha 3 3 3 4 13
20. Tomáš Tuleja G L. Svobodu, Humenné 3 3 5 11
21.–22. Jan Klivan G, Dačice 3 3 2 2 10
21.–22. Aneta Pjatkanová G, Kralupy 2 3 4 1 10
23.–25. Marek Čermák Jiráskovo G, Náchod 3 3 3 9
23.–25. Jaroslav Grulich Jiráskovo G, Náchod 2 3 4 9
23.–25. Matej Michalko G Andreja Vrábla, Levice 1 3 4 1 9
26. Martin Felkl Jiráskovo G, Náchod 4 3 7
27.–28. Zsolt Beke G H. Selyeho Komárno 3 3 6
27.–28. Karolína Letochová G, Šternberk 3 3 6
29.–30. Ondřej Hejna Jiráskovo G, Náchod 5 5
29.–30. Petr Šolc Jiráskovo G, Náchod 5 5
31.–32. Martin Polyácsko G Alejová, Košice 3 3
31.–32. Václav Sedlák S/PŠ Jedovnice 3 3

Kategorie 2. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 6 6 5 8 9 10 12 10 66
1.–2. Jiří Kohl Biskupské G, Brno 6 6 4 8 9 12 8 53
1.–2. Aleš Opl G a Hudební škola, Praha 3 6 6 5 9 10 9 8 53
3. Vojtěch Smola G Komenského, Havířov 6 6 5 6 4 5 7 6 45
4. Hynek Jakeš Slovanské G, Olomouc 6 6 5 8 9 8 42
5. Adam Kozubek G a ZUŠ, Šlapanice 6 6 5 7 6 7 3 40
6. Jáchym Mraček Akademické G, Praha 6 6 3 1 10 10 36
7. Marie Lausová G, Jihlava 6 6 6 2 10 5 35
8. Elena Chochoľaková G L. Svobodu, Humenné 6 6 5 7 8 32
9. Jan Pijáček Biskupské G, Brno 6 6 2 6 1 6 4 31
10. Adam Krška G, Mikulov 6 6 5 10 3 30
11. Jan Marjanko G J. Jungmanna, Litoměřice 6 6 1 4 6 4 27
12. Jakub Pelc G, Benešov 6 6 4 3 6 25
13.–14. Marek Brodský G Jiřího z Poděbrad, Poděbrady 6 6 5 3 4 24
13.–14. Matěj Charousek G Na Vítězné pláni, Praha 6 6 3 9 24
15. Ondřej Piroutek G, Českolipská, Praha 6 4 5 2 6 23
16. Adam Húšťava European School Luxembourg II 6 6 3 6 21
17.–18. Antonín Kubík G, Roudnice nad Labem 6 6 1 7 20
17.–18. Aleš Manuel Papáček G, Třeboň 4 6 6 4 20
19. Ľuboš Bariak G Tajovského, B. Bystrica 4 6 6 3 19
20. Monika Janderová G J. V. Jirsíka, Č. Budějovice 6 2 10 18
21.–22. Martin Fedorko G J. A. Raymana, Prešov 6 6 5 17
21.–22. Jakub Ferenčík G Dašická, Pardubice 6 6 3 2 17
23. Anežka Karamonová G B. Hrabala 6 6 4 16
24.–25. Eliška Durstová G, Dvůr Králové n. L. 4 4 3 3 14
24.–25. Tomáš Heger Jiráskovo G, Náchod 4 6 4 14
26.–29. Paulína Dujavová G J. A. Raymana, Prešov 6 6 12
26.–29. Wiktor Macura G J. Słowackiego, Český Těšín 6 6 12
26.–29. Václav Maštera G P. de Coubertina, Tábor 6 6 12
26.–29. Jan Ptáček G, Špitálská, Praha 6 6 12
30. Marie Poláková G Brno, tř. Kpt. Jaroše 6 4 10
31. Jakub Dubský G, Ostrov 4 4

Kategorie 1. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 6 6 5 8 9 10 12 10 66
1. Jonáš Dej Wichterlovo G, Ostrava 4 2 4 8 8 12 38
2. Sandeep Kandi IMSA, Aurora, USA 6 6 8 3 5 1 8 37
3. Pavel Provazník G Dašická, Pardubice 6 6 0 8 7 1 6 34
4. Barbora Čemanová G, Park mládeže, Košice 6 5 10 6 3 30
5. Tomáš Patsch Slovanské G, Olomouc 6 6 8 5 3 28
6. Martin Kysela G, Český Krumlov 6 6 6 1 7 26
7. Jakub Hadač G V. Hlavatého, Louny 6 4 2 7 3 22
8.–9. David Bálek G Legionářů, Příbram 6 6 8 20
8.–9. David Mendl G P. de Conbertina 6 6 8 20
10.–11. Juraj Pavolko G, P. Horova, Michalovce 6 6 3 15
10.–11. Martin Švanda Arcibiskupské G, Praha 6 6 3 15
12.–14. Dominik Blaha G, Uherské Hradiště 6 6 12
12.–14. Kristýna Jenčíková G nám. E. Beneše, Kladno 6 6 12
12.–14. Matej Repa G Grösslingová, Bratislava 6 6 12
15.–16. Jan Cícha Gymnázium Brno-Bystrc 6 4 10
15.–16. Patrik Jendele SPŠ stavební Plzeň 4 6 0 0 10
Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací

Partneři

Pořadatel

Mediální partner


Created with <love/> by ©FYKOS – webmaster@fykos.cz