Výsledková listina 5. série 33. ročníku

Kategorie 4. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 3 3 6 7 9 10 12 10 60
1. Jaroslav Herman G Brno, tř. Kpt. Jaroše 3 3 6 2 4 6 9 12 45
2. Martin Schmied G, Jihlava 3 1 3 4 4 10 8 9 42
3. Viktor Materna G Brno, tř. Kpt. Jaroše 3 3 3 8 9 2 28
4. Mohamed Ahmed Elsayed STEM High School, Egypt 3 3 1 10 6 2 25
5. Radka Křížová G J. Heyrovského, Praha 3 1 3 2 8 6 23
6. Mostafa Ahmed STEM High School, Egypt 1 10 6 17
7. Martin Ormoš G J. A. Raymana, Prešov 3 1 1 4 0 4 13
8. Samuel Krempaský G L. Svobodu, Humenné 3 3 3 2 11
9. Jiří Zelenka G Z. Wintra, Rakovník 3 3 6
10.–11. Matěj Holubička Zemědělská akademie a Gymnázium 3 1 0 1 5
10.–11. Jan Stoklasa Mendelovo G, Opava 3 2 5

Kategorie 3. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 3 3 6 7 9 10 12 10 60
1. Robert Gemrot G Komenského, Havířov 3 3 3 2 4 11 12 10 48
2. Vojtěch Kuchař Wichterlovo G, Ostrava 3 3 3 2 4 10 9 8 42
3. Patrik Kašpárek Katolické gymnázium Třebíč 3 3 3 1 13 11 7 41
4. Marek Milička G dr. K. Polesného., Znojmo 2 3 3 1 3 9 8 9 38
5. Mona Alizadeh St Paul’s GS 4 2 3 1 2 8 9 4 33
6. Jakub Kliment G Tajovského, B. Bystrica 3 3 3 3 4 11 27
7. Martin Opat G Ľudovíta Štúra, Trenčín 3 3 1 3 6 10 26
8. Soňa Husáková G, Českolipská, Praha 3 3 3 0 4 10 2 25
9. Dávid Benko G L. Svobodu, Humenné 3 3 3 6 7 22
10. Lubor Čech G Brno, tř. Kpt. Jaroše 3 2 1 8 5 2 21
11. Martina Daňková Gymnázium Brno-Bystrc 3 3 2 7 2 17
12. Daniel Fousek G, Špitálská, Praha 3 2 7 4 16
13. Tomáš Tuleja G L. Svobodu, Humenné 3 3 3 5 14
14. Zsolt Beke G H. Selyeho Komárno 3 1 6 3 13
15. Matěj Dvořák G Jana Keplera, Praha 3 1 6 10
16.–17. Lívia Čerešňová ŠpMNDaG, Bratislava 5 3 8
16.–17. Josef Trojan G Botičská, Praha 3 2 1 2 8
18. Dominik Farhan G Mikulášské n. 23, Plzeň 3 2 0 5
19. Marek Broul G dr. V. Šmejkala, Ústí n. L. 3 1 4

Kategorie 2. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 6 6 6 7 9 10 12 10 66
1. Aleš Opl G a Hudební škola, Praha 3 6 6 6 5 10 12 6 51
2. Jiří Kohl Biskupské G, Brno 6 6 3 3 4 9 9 40
3. Vojtěch Smola G Komenského, Havířov 6 4 3 3 10 7 6 39
4. Elena Chochoľaková G L. Svobodu, Humenné 6 6 3 2 6 8 7 38
5. Jáchym Mraček Akademické G, Praha 6 6 1 10 8 3 34
6. Hynek Jakeš Slovanské G, Olomouc 6 6 6 1 7 7 33
7.–8. Adam Kozubek G a ZUŠ, Šlapanice 6 6 9 9 30
7.–8. Marie Lausová G, Jihlava 6 4 0 2 9 7 2 30
9.–10. Adam Húšťava European School Luxembourg II 6 6 2 5 8 2 29
9.–10. Matěj Charousek G Na Vítězné pláni, Praha 6 2 3 1 3 10 4 29
11. Ondřej Piroutek G, Českolipská, Praha 4 2 1 2 10 7 2 28
12. Vojtěch Stránský G Brno, tř. Kpt. Jaroše 4 3 10 10 27
13. Jan Pijáček Biskupské G, Brno 6 0 3 0 4 2 6 4 25
14.–15. Jan Marjanko G J. Jungmanna, Litoměřice 6 2 1 2 9 3 23
14.–15. Jakub Pelc G, Benešov 6 4 8 5 23
16. Ľuboš Bariak G Tajovského, B. Bystrica 4 2 0 8 5 0 19
17.–19. Eliška Durstová G, Dvůr Králové n. L. 6 6 3 0 3 18
17.–19. Monika Janderová G J. V. Jirsíka, Č. Budějovice 6 2 9 1 18
17.–19. Wiktor Macura G J. Słowackiego, Český Těšín 6 4 8 18
20. Aleš Manuel Papáček G, Třeboň 4 2 1 6 3 16
21. Adam Krška G, Mikulov 4 6 3 1 14
22. Martin Fedorko G J. A. Raymana, Prešov 6 6 1 13
23. Václav Maštera G P. de Coubertina, Tábor 6 2 2 1 11
24.–27. Paulína Dujavová G J. A. Raymana, Prešov 6 4 10
24.–27. Jakub Ferenčík G Dašická, Pardubice 6 4 0 10
24.–27. Ondřej Grohmann G, Olomouc-Hejčín 6 2 1 1 10
24.–27. Tomáš Heger Jiráskovo G, Náchod 6 4 10
28. Marek Brodský G Jiřího z Poděbrad, Poděbrady 2 1 2 2 7
29.–30. Jakub Dubský G, Ostrov 6 6
29.–30. Antonín Kubík G, Roudnice nad Labem 4 2 0 6

Kategorie 1. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 6 6 6 7 9 10 12 10 66
1. Jonáš Dej Wichterlovo G, Ostrava 6 6 3 2 3 10 10 40
2. Pavel Provazník G Dašická, Pardubice 6 2 2 2 3 10 5 5 35
3. Tomáš Patsch Slovanské G, Olomouc 6 6 1 2 7 2 24
4. Jakub Hadač G V. Hlavatého, Louny 6 2 1 1 8 3 21
5. Martin Kysela G, Český Krumlov 6 2 3 6 17
6. David Mendl G P. de Conbertina 6 2 7 15
7. David Bálek G Legionářů, Příbram 6 4 3 13
8. Kristýna Jenčíková G nám. E. Beneše, Kladno 6 6 12
9. Juraj Pavolko G, P. Horova, Michalovce 6 2 0 1 9
10. Dominik Blaha G, Uherské Hradiště 6 2 8
11. Jan Cícha Gymnázium Brno-Bystrc 4 2 6
Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací

Partneři

Pořadatel

Mediální partner


Created with <love/> by ©FYKOS – webmaster@fykos.cz