Konečná výsledková listina 34. ročníku

🎉 Finální pořadí zveřejníme brzy. Sledujte náš Facebook pro více informací! 🎉

Kategorie 4. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 % #
Student Pilný MFF UK 60 60 60 60 60 100 100 300
1. Patrik Kašpárek Katolické gymnázium Třebíč 56 55 44 47 49 84 84 251
2. Vojtěch Kuchař Wichterlovo G, Ostrava 46 49 45 54 48 81 81 242
3. Šimon Kurz G Luďka Pika, Plzeň 39 43 27 33 31 64 58 173
4. Matěj Dvořák G Jana Keplera, Praha 35 27 27 36 21 61 49 146
5. Tomáš Volf G Jura Hronca, Bratislava 28 32 17 27 19 64 41 123
6. Daniel Fousek G, Špitálská, Praha 24 21 21 23 13 56 34 102
7. Tomáš Tuleja G L. Svobodu, Humenné 31 13 13 25 18 76 33 100
8. Marek Milička G dr. K. Polesného., Znojmo 45 39 15 79 33 99
9. Štěpán Pressl G J. Vrchlického, Klatovy 26 42 28 73 32 96
10. Viktor Fukala G Jana Keplera, Praha 44 37 8 95 30 89
11. Lubor Čech G Brno, tř. Kpt. Jaroše 24 29 6 12 6 71 26 77
12. Dominik Farhan G Mikulášské n. 23, Plzeň 43 30 3 66 25 76
13. Soňa Husáková G, Českolipská, Praha 19 22 10 20 76 24 71
14. Matúš Kolenka G Konštantínova, Prešov 10 28 13 16 41 22 67
15. Marek Broul G dr. V. Šmejkala, Ústí n. L. 14 15 6 10 3 72 16 48
16. Lívia Čerešňová ŠpMNDaG, Bratislava 17 8 4 3 55 11 32
17. Viduranga Landers D.S.Senanayake College 30 58 10 30
18. Aneta Pjatkanová G, Kralupy 8 11 10 57 10 29
19.–20. Mona Alizadeh St Paul’s GS 26 70 9 26
19.–20. Marika Kosohorská G J. Vrchlického, Klatovy 26 90 9 26
21. Andrew Pun M. Garneau Collegiate Institute 23 85 8 23
22. Martin Opat G Ľudovíta Štúra, Trenčín 21 72 7 21
23.–24. Log Franc Cumberland Valley HS, USA 20 69 7 20
23.–24. Agra Navaratne Navaratne D.S.Senanayake College 20 48 7 20
25.–26. Aahana Aahana CHIREC International School 19 40 6 19
25.–26. Ondřej Sladký G Mikulášské n. 23, Plzeň 19 70 6 19
27.–28. Jaroslav Grulich Jiráskovo G, Náchod 17 81 6 17
27.–28. Konstantin Tripunovski American HS Skopje, Macedonia 17 36 6 17
29.–30. Zsolt Beke G H. Selyeho Komárno 8 5 2 56 5 15
29.–30. Riley Lofgren Lambert High School, USA 15 100 5 15
31. Makar Kuznietsov Lviv Lyceum 12 67 4 12
32.–34. Robert Gemrot G Komenského, Havířov 10 91 3 10
32.–34. Gauri Shankar H Pondicherry University 10 48 3 10
32.–34. Patrik Kočan G M. Hattalu, Trstená 6 4 28 3 10
35.–36. Gauri Shankar H Pondicherry University 9 21 3 9
35.–36. Martin Polyácsko G Alejová, Košice 9 75 3 9
37. Jakub Kliment G Tajovského, B. Bystrica 8 73 3 8
38. Dávid Benko G L. Svobodu, Humenné 7 44 2 7
39.–40. Martina Daňková Gymnázium Brno-Bystrc 5 83 2 5
39.–40. Jan Klivan G, Dačice 5 45 2 5
41. Kian Kyars Harry Ainlay Highschool 4 67 1 4
42.–44. Youssef Abdelmoneim STEM High School, Egypt 3 50 1 3
42.–44. Philopater Gabra STEM High School, Egypt 3 5 1 3
42.–44. Le Vu Neumann G Opatov, Praha 3 100 1 3
45. Anna Kaiserová SPŠS a OA Kadaň 2 40 1 2
46.–49. Hussein Hassan STEM High School, Egypt 0 0 0 0
46.–49. Islam Hassan STEM High School, Egypt 0 0 0 0
46.–49. Andrew Henin STEM High School, Egypt 0 0 0 0
46.–49. Ahmed Jaheen STEM High School, Egypt 0 0 0 0

Kategorie 3. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 % #
Student Pilný MFF UK 60 60 60 60 60 100 100 300
1. Aleš Opl G a Hudební škola, Praha 3 58 54 52 54 45 88 88 263
2. Josef Vácha G Jana Keplera, Praha 46 36 32 46 42 82 67 202
3. Jiří Kohl Biskupské G, Brno 57 47 26 28 37 91 65 195
4. David Chudožilov Reálné G a ZŠ, Prostějov 39 30 32 40 35 78 59 176
5. Jan Pijáček Biskupské G, Brno 39 39 17 36 31 55 54 162
6. Nikita Ustinov G Jana Keplera, Praha 32 27 24 34 16 76 44 133
7. Yahya Numan INCIRKUS Yasar Acar High School 37 44 29 18 63 43 128
8. Elena Chochoľaková G L. Svobodu, Humenné 43 17 10 37 18 73 42 125
9. Hynek Jakeš Slovanské G, Olomouc 33 34 16 16 21 73 40 120
10. Ondřej Piroutek G, Českolipská, Praha 23 28 18 22 25 47 39 116
11. Marie Lausová G, Jihlava 28 27 20 22 17 46 38 114
12. Jan Bajer G, Jihlava 21 18 15 23 29 35 35 106
13. Daniel Skýpala G, Olomouc-Hejčín 28 18 12 17 18 72 31 93
14. Jakub Mikeš G J. Škody, Přerov 19 17 16 18 20 71 30 90
15.–16. Lukáš Fidler Jiráskovo G, Náchod 14 15 11 26 15 71 27 81
15.–16. Aleš Manuel Papáček G, Třeboň 26 19 7 22 7 71 27 81
17.–18. Adam Húšťava European School Luxembourg II 23 13 5 19 19 69 26 79
17.–18. Jan Marjanko G J. Jungmanna, Litoměřice 26 14 10 20 9 49 26 79
19. Jakub Pelc G, Benešov 19 16 9 20 13 43 26 77
20. Antonín Kubík G, Roudnice nad Labem 23 14 8 14 13 51 24 72
21. Adam Krška G, Mikulov 24 5 10 16 8 79 21 63
22. Adam Kozubek G a ZUŠ, Šlapanice 35 27 70 21 62
23.–24. Martin Fedorko G J. A. Raymana, Prešov 16 22 18 72 19 56
23.–24. Matěj Charousek G Na Vítězné pláni, Praha 11 5 12 22 6 55 19 56
25. Pavlína Zavřelová Biskupské G, Brno 19 26 9 64 18 54
26. Vojtěch Stránský G Brno, tř. Kpt. Jaroše 14 30 5 63 16 49
27. Ľuboš Bariak G Tajovského, B. Bystrica 16 7 7 10 7 30 16 47
28. Wiktor Macura G J. Słowackiego, Český Těšín 9 12 10 11 66 14 42
29. Matej Korž G J. A. Raymana, Prešov 11 18 4 2 3 69 13 38
30. Václav Maštera G P. de Coubertina, Tábor 28 9 76 12 37
31.–32. Eliška Durstová G, Dvůr Králové n. L. 23 5 6 49 11 34
31.–32. Aleksandar Rusev First Language school, Bulgaria 34 72 11 34
33. Aneta Piklová G, Strakonice 10 19 4 43 11 33
34. Jevhenij Vorochta Jiráskovo G, Náchod 7 10 4 9 2 48 11 32
35.–36. Dávid Brodňanský G J. A. Raymana, Prešov 13 9 4 3 2 74 10 31
35.–36. Jáchym Mraček Akademické G, Praha 31 52 10 31
37. Matouš Hofmeister G J. Barranda, Beroun 26 62 9 26
38.–39. Tomáš Heger Jiráskovo G, Náchod 15 6 4 58 8 25
38.–39. Anička Chu Ngoc G, Jihlava 9 16 49 8 25
40.–41. Lubomír Břoušek G, Jihlava 18 6 60 8 24
40.–41. Eliška Malá Slovanské G, Olomouc 19 5 42 8 24
42. Monika Janderová G J. V. Jirsíka, Č. Budějovice 13 5 5 49 8 23
43. Vojtěch Votruba G Jana Keplera, Praha 20 83 7 20
44.–45. Eva Feldbabelová Katolické gymnázium Třebíč 19 66 6 19
44.–45. Matúš Jakuboc G, P. Horova, Michalovce 19 79 6 19
46.–47. Štěpán Kozák Jiráskovo G, Náchod 8 10 49 6 18
46.–47. Martin Polák G Masaryk.nám. 12 6 34 6 18
48. Tereza Skořepová G Dašická, Pardubice 13 2 18 5 15
49. Bishoy Roushdy STEM High School, Egypt 8 6 25 5 14
50. Ondrej Korbel G Varšavská, Žilina 13 81 4 13
51. Michaela Šídová G, Litoměřická, Praha 12 57 4 12
52. Eliška Věnečková G J. Vrchlického, Klatovy 5 6 41 4 11
53. Michal Štěpán Jiráskovo G, Náchod 10 63 3 10
54. Vojtěch Smola G Komenského, Havířov 8 73 3 8
55.–56. Samuel Stanek G Grösslingová, Bratislava 7 88 2 7
55.–56. Kristián Šťastný G, Ostrov 7 44 2 7
57.–58. Abanoub Osama STEM High School, Egypt 6 10 2 6
57.–58. Bianka Tomaščíková G Varšavská, Žilina 6 75 2 6
59. Mohamed Sayed Mostafa STEM High School, Egypt 5 10 2 5
60.–67. Hamdy Amen STEM High School, Egypt 4 7 1 4
60.–67. Zyad Ekramy STEM High School, Egypt 4 14 1 4
60.–67. Lukáš Hubač SPŠ a VOŠ, Písek 4 0 17 1 4
60.–67. Mahmoud Shawky STEM High School, Egypt 4 7 1 4
60.–67. Mahmoud Shawky STEM High School, Egypt 4 7 1 4
60.–67. Radim Skála G, Hořovice 4 40 1 4
60.–67. Martin Václavíček Masarykovo G, Plzeň 4 31 1 4
60.–67. Nabil Youssef STEM High School, Egypt 4 9 1 4
68.–69. Moaz Ahmed STEM High School, Egypt 3 5 1 3
68.–69. Jakub Ferenčík G Dašická, Pardubice 3 100 1 3
70.–71. Akram Haitham G, Frenštát pod Radhoštěm 2 3 1 2
70.–71. Akmal Hashad STEM High School, Egypt 2 3 1 2
72.–75. Hamdy Nour El-din Mansour STEM High School, Egypt 1 2 0 1
72.–75. Mohammed Meshrif STEM High School, Egypt 1 2 0 1
72.–75. Ahmed Ragab Tesla STEM HS, USA 1 6 0 1
72.–75. Seif Eldein Walid STEM High School, Egypt 1 2 0 1
76.–83. Mahmoud El-Nezely STEM High School, Egypt 0 0 0 0
76.–83. Saif El-said STEM High School, Egypt 0 0 0 0
76.–83. Moemen Ibrahim STEM High School, Egypt 0 0 0 0
76.–83. Mahmoud Kassem STEM High School, Egypt 0 0 0 0
76.–83. Ahmed Moussa STEM High School, Egypt 0 0 0 0
76.–83. Ahmed Nassar STEM High School, Egypt 0 0 0 0
76.–83. Omar Sharaf STEM High School, Egypt 0 0 0 0
76.–83. ِAhmed Shora STEM High School, Egypt 0 0 0 0

Kategorie 2. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 % #
Student Pilný MFF UK 66 66 66 66 66 100 110 330
1. Jonáš Dej Wichterlovo G, Ostrava 56 25 33 70 53 86 79 237
2. David Bálek G Legionářů, Příbram 44 41 35 48 32 86 67 200
3. Pavel Provazník G Dašická, Pardubice 49 37 29 36 20 66 57 171
4. Jakub Hadač G V. Hlavatého, Louny 34 34 26 42 34 72 57 170
5. Barbora Čemanová G, Park mládeže, Košice 30 44 25 31 36 73 55 166
6. Martin Kysela G, Český Krumlov 36 26 31 28 36 67 52 157
7. Jan Lepič G, Strakonice 35 35 29 30 25 58 51 154
8. Alexander Stoyanov 91 Germ. Lang. Sch. "Pr. K. G" 30 23 31 28 36 46 49 148
9. Ioana Milea CN Mihai Eminescu, Romania 35 56 49 74 47 140
10. Miruna Neacsu Inter. Computer HS, Bucharest,RO 20 23 22 40 32 55 46 137
11. Vojtěch Juza G, Litomyšl 19 32 23 30 28 61 44 132
12. Lukáš Létal G J. Škody, Přerov 20 27 20 30 30 64 42 127
13. Vojtěch Kysilka G, Roudnice nad Labem 29 14 36 33 60 37 112
14. Tomáš Patsch Slovanské G, Olomouc 31 15 13 31 18 84 36 108
15.–16. Daniela Karpíšková Masarykovo G, Plzeň 30 26 28 12 47 32 96
15.–16. Ladislav Vávra G, Rožnov pod Radhoštěm 26 13 14 24 19 35 32 96
17. Vít Brázda G Dašická, Pardubice 25 15 13 23 16 82 31 92
18. Petr Piňos Biskupské G, Brno 16 19 13 14 12 81 25 74
19. Jan Engler G, Hodonín 36 15 21 77 24 72
20. Juraj Pavolko G, P. Horova, Michalovce 15 16 9 13 10 51 21 63
21. Martin Švanda Arcibiskupské G, Praha 23 14 19 56 19 56
22. Evan Kim Tesla STEM HS, USA 54 82 18 54
23. Karolina Šedová G Jana Keplera, Praha 21 8 12 91 14 41
24. Jiří Jirásek G Mikulášské n. 23, Plzeň 15 17 52 11 32
25.–26. Jakub Genčur G Matyáše Lercha, Brno 16 6 6 78 9 28
25.–26. Ivy Qin RC Palmer Sec. Sc. 28 42 9 28
27. Jan Cícha Gymnázium Brno-Bystrc 6 9 10 2 50 9 27
28.–29. Julie Křimská G Jana Keplera, Praha 17 9 65 9 26
28.–29. Dalibor Očenášek G Uničov 22 4 52 9 26
30.–31. Jiří Mládek G, Soběslav 18 32 6 18
30.–31. Denisa Trnková G Nad Štolou, Praha 18 53 6 18
32. Ashmit Dutta Wayzata High School 16 80 5 16
33.–35. Dominik Blaha G, Uherské Hradiště 4 6 2 2 47 5 14
33.–35. Pragun Pudukoli Sishu Griha HS, India 6 8 58 5 14
33.–35. Damián Tancoš G, Kukučínova, Poprad 5 9 25 5 14
36. Petr Vitko G Teplice 10 37 3 10
37. Barbora Peřinová Česká zemědělská akademie Humpol 9 31 3 9
38. Jakub Koňárek G Brno, tř. Kpt. Jaroše 8 73 3 8
39. Vojtěch Štěpán G, Benešov 6 100 2 6
40. Patrik Jendele SPŠ stavební Plzeň 4 0 36 1 4
41. Timotej Marhefka G sv. Jána Pavla II., Poprad 2 5 1 2

Kategorie 1. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 % #
Student Pilný MFF UK 66 66 66 66 66 100 110 330
1. Lukáš Linhart G P. Bezruče, Frýdek-Místek 57 50 41 38 20 75 69 206
2. Vojtěch Kadeřábek G Mensa, Praha 46 34 25 39 29 65 58 173
3. Vladimíra Jiříčková G J. Vrchlického, Klatovy 34 32 16 32 27 58 47 141
4. David Mendl G P. de Coubertina, Tábor 17 15 15 20 15 64 27 82
5. Richard Materna G Brno, tř. Kpt. Jaroše 15 8 9 31 18 60 27 81
6. Anežka Čechová G Brno, tř. Kpt. Jaroše 9 22 8 14 15 59 23 68
7. Veronika Bartáková Slovanské G, Olomouc 12 19 14 2 12 72 20 59
8. Daniel Čtvrtečka G Christiana Dopplera, Praha 30 22 70 17 52
9. Lukáš Jarábek G Grösslingová, Bratislava 23 18 36 14 41
10. Boris Pasterňák Leaf Academy 13 6 15 67 11 34
11.–12. Sandeep Kandi IMSA, Aurora, USA 27 41 9 27
11.–12. Vítězslav Lamoš G, Omská, Praha 9 10 2 6 55 9 27
13. Kristián Matúš G, Nový Jičín 15 0 48 5 15
14.–15. Samuel Ševčík G, Jeseník 13 59 4 13
14.–15. Václav Verner PORG, Praha 12 1 36 4 13
16.–17. Jakub Ebringer G, Blansko 8 2 56 3 10
16.–17. Vojtěch Janáček G F. X. Šaldy, Liberec 10 37 3 10
18. Johana Vaníčková G, Českolipská, Praha 8 57 3 8
19. Krishna Kumar Sah Awasiya Public School 7 47 2 7
20. Isuru Liyanawaduge D.S.Senanayake College 6 100 2 6
21. Patrik Pecina G F. Palackého, Val. Mez. 5 31 2 5
22. Václav Vinkler Wichterlovo G, Ostrava 3 17 1 3
23. Lada Hendrychová G, Turnov 2 33 1 2
24.–25. Eliška Rotterová G, Jeseník 1 5 0 1
24.–25. Hana Žitňanská Slovanské G, Olomouc 1 5 0 1
Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací

Partneři

Pořadatel

Pořadatel MSMT_logotyp_text_cz

Partner

Mediální partner


Created with <love/> by ©FYKOS – webmaster@fykos.cz