Konečná výsledková listina 34. ročníku

Kategorie 4. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 6 % #
Student Pilný MFF UK 60 60 60 60 60 100 100 300
1. Patrik Kašpárek Katolické gymnázium Třebíč 56 55 44 13 85 56 168
2. Vojtěch Kuchař Wichterlovo G, Ostrava 46 49 45 18 80 53 158
3. Šimon Kurz G Luďka Pika, Plzeň 39 43 27 12 64 40 121
4. Matěj Dvořák G Jana Keplera, Praha 35 27 27 11 63 33 100
5. Marek Milička G dr. K. Polesného., Znojmo 45 39 15 79 33 99
6. Štěpán Pressl G J. Vrchlického, Klatovy 26 42 28 73 32 96
7. Viktor Fukala G Jana Keplera, Praha 44 37 8 95 30 89
8. Tomáš Volf G Jura Hronca, Bratislava 28 32 17 8 62 28 85
9. Dominik Farhan G Mikulášské n. 23, Plzeň 43 30 3 66 25 76
10. Daniel Fousek G, Špitálská, Praha 24 21 21 8 56 25 74
11. Lubor Čech G Brno, tř. Kpt. Jaroše 24 29 6 9 68 23 68
12. Tomáš Tuleja G L. Svobodu, Humenné 31 13 13 75 19 57
13.–14. Soňa Husáková G, Českolipská, Praha 19 22 10 73 17 51
13.–14. Matúš Kolenka G Konštantínova, Prešov 10 28 13 39 17 51
15. Marek Broul G dr. V. Šmejkala, Ústí n. L. 14 15 6 10 70 15 45
16. Lívia Čerešňová ŠpMNDaG, Bratislava 17 8 4 3 55 11 32
17. Viduranga Landers D.S.Senanayake College 30 58 10 30
18. Aneta Pjatkanová G, Kralupy 8 11 10 57 10 29
19.–20. Mona Alizadeh St Paul’s GS 26 70 9 26
19.–20. Marika Kosohorská G J. Vrchlického, Klatovy 26 90 9 26
21. Andrew Pun M. Garneau Collegiate Institute 23 85 8 23
22. Martin Opat G Ľudovíta Štúra, Trenčín 21 72 7 21
23.–24. Log Franc Cumberland Valley HS, USA 20 69 7 20
23.–24. Agra Navaratne Navaratne D.S.Senanayake College 20 48 7 20
25.–26. Aahana Aahana CHIREC International School 19 40 6 19
25.–26. Ondřej Sladký G Mikulášské n. 23, Plzeň 19 70 6 19
27.–28. Jaroslav Grulich Jiráskovo G, Náchod 17 81 6 17
27.–28. Konstantin Tripunovski American HS Skopje, Macedonia 17 36 6 17
29.–30. Zsolt Beke G H. Selyeho Komárno 8 5 2 56 5 15
29.–30. Riley Lofgren Lambert High School, USA 15 100 5 15
31. Makar Kuznietsov Lviv Lyceum 12 67 4 12
32.–34. Robert Gemrot G Komenského, Havířov 10 91 3 10
32.–34. Gauri Shankar H Pondicherry University 10 48 3 10
32.–34. Patrik Kočan G M. Hattalu, Trstená 6 4 28 3 10
35.–36. Gauri Shankar H Pondicherry University 9 21 3 9
35.–36. Martin Polyácsko G Alejová, Košice 9 75 3 9
37. Jakub Kliment G Tajovského, B. Bystrica 8 73 3 8
38. Dávid Benko G L. Svobodu, Humenné 7 44 2 7
39.–40. Martina Daňková Gymnázium Brno-Bystrc 5 83 2 5
39.–40. Jan Klivan G, Dačice 5 45 2 5
41. Kian Kyars Harry Ainlay Highschool 4 67 1 4
42.–44. Youssef Abdelmoneim STEM High School, Egypt 3 50 1 3
42.–44. Philopater Gabra STEM High School, Egypt 3 5 1 3
42.–44. Le Vu Neumann G Opatov, Praha 3 100 1 3
45. Anna Kaiserová SPŠS a OA Kadaň 2 40 1 2
46.–49. Hussein Hassan STEM High School, Egypt 0 0 0 0
46.–49. Islam Hassan STEM High School, Egypt 0 0 0 0
46.–49. Andrew Henin STEM High School, Egypt 0 0 0 0
46.–49. Ahmed Jaheen STEM High School, Egypt 0 0 0 0

Kategorie 3. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 6 % #
Student Pilný MFF UK 60 60 60 60 60 100 100 300
1. Aleš Opl G a Hudební škola, Praha 3 58 54 52 18 92 61 182
2. Jiří Kohl Biskupské G, Brno 57 47 26 13 91 48 143
3. Josef Vácha G Jana Keplera, Praha 46 36 32 8 80 41 122
4. Yahya Numan INCIRKUS Yasar Acar High School 37 44 29 65 37 110
5. David Chudožilov Reálné G a ZŠ, Prostějov 39 30 32 8 72 36 109
6. Jan Pijáček Biskupské G, Brno 39 39 17 9 54 35 104
7.–8. Hynek Jakeš Slovanské G, Olomouc 33 34 16 12 79 32 95
7.–8. Nikita Ustinov G Jana Keplera, Praha 32 27 24 12 73 32 95
9. Elena Chochoľaková G L. Svobodu, Humenné 43 17 10 7 76 26 77
10. Marie Lausová G, Jihlava 28 27 20 50 25 75
11. Ondřej Piroutek G, Českolipská, Praha 23 28 18 5 48 25 74
12. Adam Kozubek G a ZUŠ, Šlapanice 35 27 70 21 62
13. Jakub Mikeš G J. Škody, Přerov 19 17 16 8 76 20 60
14. Daniel Skýpala G, Olomouc-Hejčín 28 18 12 74 19 58
15.–16. Martin Fedorko G J. A. Raymana, Prešov 16 22 18 72 19 56
15.–16. Jan Marjanko G J. Jungmanna, Litoměřice 26 14 10 6 54 19 56
17.–18. Jan Bajer G, Jihlava 21 18 15 30 18 54
17.–18. Pavlína Zavřelová Biskupské G, Brno 19 26 9 64 18 54
19. Aleš Manuel Papáček G, Třeboň 26 19 7 69 17 52
20. Vojtěch Stránský G Brno, tř. Kpt. Jaroše 14 30 5 63 16 49
21. Lukáš Fidler Jiráskovo G, Náchod 14 15 11 8 73 16 48
22. Antonín Kubík G, Roudnice nad Labem 23 14 8 49 15 45
23. Jakub Pelc G, Benešov 19 16 9 39 15 44
24. Adam Húšťava European School Luxembourg II 23 13 5 66 14 41
25. Adam Krška G, Mikulov 24 5 10 75 13 39
26. Václav Maštera G P. de Coubertina, Tábor 28 9 76 12 37
27.–28. Matěj Charousek G Na Vítězné pláni, Praha 11 5 12 6 47 11 34
27.–28. Aleksandar Rusev First Language school, Bulgaria 34 72 11 34
29.–30. Matej Korž G J. A. Raymana, Prešov 11 18 4 72 11 33
29.–30. Aneta Piklová G, Strakonice 10 19 4 43 11 33
31.–32. Wiktor Macura G J. Słowackiego, Český Těšín 9 12 10 65 10 31
31.–32. Jáchym Mraček Akademické G, Praha 31 52 10 31
33. Ľuboš Bariak G Tajovského, B. Bystrica 16 7 7 33 10 30
34. Eliška Durstová G, Dvůr Králové n. L. 23 5 55 9 28
35.–36. Dávid Brodňanský G J. A. Raymana, Prešov 13 9 4 79 9 26
35.–36. Matouš Hofmeister G J. Barranda, Beroun 26 62 9 26
37.–38. Tomáš Heger Jiráskovo G, Náchod 15 6 4 58 8 25
37.–38. Anička Chu Ngoc G, Jihlava 9 16 49 8 25
39.–40. Lubomír Břoušek G, Jihlava 18 6 60 8 24
39.–40. Eliška Malá Slovanské G, Olomouc 19 5 42 8 24
41. Monika Janderová G J. V. Jirsíka, Č. Budějovice 13 5 5 49 8 23
42. Jevhenij Vorochta Jiráskovo G, Náchod 7 10 4 43 7 21
43. Vojtěch Votruba G Jana Keplera, Praha 20 83 7 20
44.–45. Eva Feldbabelová Katolické gymnázium Třebíč 19 66 6 19
44.–45. Matúš Jakuboc G, P. Horova, Michalovce 19 79 6 19
46. Martin Polák G Masaryk.nám. 12 6 34 6 18
47. Štěpán Kozák Jiráskovo G, Náchod 8 8 67 5 16
48. Tereza Skořepová G Dašická, Pardubice 13 2 18 5 15
49. Bishoy Roushdy STEM High School, Egypt 8 6 25 5 14
50. Ondrej Korbel G Varšavská, Žilina 13 81 4 13
51. Michaela Šídová G, Litoměřická, Praha 12 57 4 12
52. Eliška Věnečková G J. Vrchlického, Klatovy 5 6 41 4 11
53. Michal Štěpán Jiráskovo G, Náchod 10 63 3 10
54. Vojtěch Smola G Komenského, Havířov 8 73 3 8
55.–56. Samuel Stanek G Grösslingová, Bratislava 7 88 2 7
55.–56. Kristián Šťastný G, Ostrov 7 44 2 7
57.–58. Abanoub Osama STEM High School, Egypt 6 10 2 6
57.–58. Bianka Tomaščíková G Varšavská, Žilina 6 75 2 6
59. Mohamed Sayed Mostafa STEM High School, Egypt 5 10 2 5
60.–67. Hamdy Amen STEM High School, Egypt 4 7 1 4
60.–67. Zyad Ekramy STEM High School, Egypt 4 14 1 4
60.–67. Lukáš Hubač SPŠ a VOŠ, Písek 4 0 17 1 4
60.–67. Mahmoud Shawky STEM High School, Egypt 4 7 1 4
60.–67. Mahmoud Shawky STEM High School, Egypt 4 7 1 4
60.–67. Radim Skála G, Hořovice 4 40 1 4
60.–67. Martin Václavíček Masarykovo G, Plzeň 4 31 1 4
60.–67. Nabil Youssef STEM High School, Egypt 4 9 1 4
68.–69. Moaz Ahmed STEM High School, Egypt 3 5 1 3
68.–69. Jakub Ferenčík G Dašická, Pardubice 3 100 1 3
70.–71. Akram Haitham G, Frenštát pod Radhoštěm 2 3 1 2
70.–71. Akmal Hashad STEM High School, Egypt 2 3 1 2
72.–75. Hamdy Nour El-din Mansour STEM High School, Egypt 1 2 0 1
72.–75. Mohammed Meshrif STEM High School, Egypt 1 2 0 1
72.–75. Ahmed Ragab Tesla STEM HS, USA 1 6 0 1
72.–75. Seif Eldein Walid STEM High School, Egypt 1 2 0 1
76.–83. Mahmoud El-Nezely STEM High School, Egypt 0 0 0 0
76.–83. Saif El-said STEM High School, Egypt 0 0 0 0
76.–83. Moemen Ibrahim STEM High School, Egypt 0 0 0 0
76.–83. Mahmoud Kassem STEM High School, Egypt 0 0 0 0
76.–83. Ahmed Moussa STEM High School, Egypt 0 0 0 0
76.–83. Ahmed Nassar STEM High School, Egypt 0 0 0 0
76.–83. Omar Sharaf STEM High School, Egypt 0 0 0 0
76.–83. ِAhmed Shora STEM High School, Egypt 0 0 0 0

Kategorie 2. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 6 % #
Student Pilný MFF UK 66 66 66 66 66 100 110 330
1. David Bálek G Legionářů, Příbram 44 41 35 19 84 46 139
2. Jonáš Dej Wichterlovo G, Ostrava 56 25 33 19 80 44 133
3. Pavel Provazník G Dašická, Pardubice 49 37 29 65 38 115
4. Barbora Čemanová G, Park mládeže, Košice 30 44 25 12 76 37 111
5. Jan Lepič G, Strakonice 35 35 29 6 56 35 105
6. Jakub Hadač G V. Hlavatého, Louny 34 34 26 8 71 34 102
7. Martin Kysela G, Český Krumlov 36 26 31 8 65 34 101
8. Alexander Stoyanov 91 Germ. Lang. Sch. "Pr. K. G" 30 23 31 0 40 28 84
9. Vojtěch Juza G, Litomyšl 19 32 23 6 58 27 80
10. Lukáš Létal G J. Škody, Přerov 20 27 20 8 60 25 75
11. Miruna Neacsu Inter. Computer HS, Bucharest,RO 20 23 22 8 54 24 73
12. Tomáš Patsch Slovanské G, Olomouc 31 15 13 8 86 22 67
13.–14. Jan Engler G, Hodonín 36 15 12 79 21 63
13.–14. Daniela karpíšková Masarykovo G, Plzeň 30 26 7 51 21 63
15. Vít Brázda G Dašická, Pardubice 25 15 13 8 82 20 61
16. Petr Piňos Biskupské G, Brno 16 19 13 8 77 19 56
17. Evan Kim Tesla STEM HS, USA 54 82 18 54
18. Ladislav Vávra G, Rožnov pod Radhoštěm 26 13 14 32 18 53
19. Ioana Milea CN Mihai Eminescu, Romania 35 16 68 17 51
20. Vojtěch Kysilka G, Roudnice nad Labem 29 14 6 53 16 49
21. Karolina Šedová G Jana Keplera, Praha 21 8 12 91 14 41
22. Juraj Pavolko G, P. Horova, Michalovce 15 16 9 54 13 40
23. Martin Švanda Arcibiskupské G, Praha 23 14 73 12 37
24. Jiří Jirásek G Mikulášské n. 23, Plzeň 15 17 52 11 32
25. Ivy Qin RC Palmer Sec. Sc. 28 42 9 28
26.–27. Julie Křimská G Jana Keplera, Praha 17 9 65 9 26
26.–27. Dalibor Očenášek G Uničov 22 4 52 9 26
28. Jakub Genčur G Matyáše Lercha, Brno 16 6 96 7 22
29. Jan Cícha Gymnázium Brno-Bystrc 6 9 4 45 6 19
30. Jiří Mládek G, Soběslav 18 32 6 18
31. Ashmit Dutta Wayzata High School 16 80 5 16
32. Pragun Pudukoli Sishu Griha HS, India 6 8 58 5 14
33. Dominik Blaha G, Uherské Hradiště 4 6 2 50 4 12
34.–35. Damián Tancoš G, Kukučínova, Poprad 5 5 22 3 10
34.–35. Petr Vitko G Teplice 10 37 3 10
36. Barbora Peřinová Česká zemědělská akademie Humpol 9 31 3 9
37. Jakub Koňárek G Brno, tř. Kpt. Jaroše 8 73 3 8
38. Vojtěch Štěpán G, Benešov 6 100 2 6
39. Patrik Jendele SPŠ stavební Plzeň 4 0 36 1 4
40. Timotej Marhefka G sv. Jána Pavla II., Poprad 2 5 1 2

Kategorie 1. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 6 % #
Student Pilný MFF UK 66 66 66 66 66 100 110 330
1. Lukáš Linhart G P. Bezruče, Frýdek-Místek 57 50 41 7 79 52 155
2. Vojtěch Kadeřábek G Mensa, Praha 46 34 25 8 69 38 113
3. Vladimíra Jiříčková G J. Vrchlického, Klatovy 34 32 16 8 63 30 90
4. Daniel Čtvrtečka G Christiana Dopplera, Praha 30 22 70 17 52
5.–6. Veronika Bartáková Slovanské G, Olomouc 12 19 14 2 67 16 47
5.–6. David Mendl G P. de Coubertina, Tábor 17 15 15 59 16 47
7. Anežka Čechová G Brno, tř. Kpt. Jaroše 9 22 8 2 55 14 41
8. Richard Materna G Brno, tř. Kpt. Jaroše 15 8 9 8 59 13 40
9. Lukáš Jarábek G Grösslingová, Bratislava 23 8 46 10 31
10. Sandeep Kandi IMSA, Aurora, USA 27 41 9 27
11. Vítězslav Lamoš G, Omská, Praha 9 10 2 57 7 21
12. Boris Pasterňák Leaf Academy 13 6 86 6 19
13. Kristián Matúš G, Nový Jičín 15 0 48 5 15
14. Samuel Ševčík G, Jeseník 13 59 4 13
15.–16. Jakub Ebringer G, Blansko 8 2 56 3 10
15.–16. Vojtěch Janáček G F. X. Šaldy, Liberec 10 37 3 10
17.–18. Johana Vaníčková G, Českolipská, Praha 8 57 3 8
17.–18. Václav Verner PORG, Praha 8 100 3 8
19. Krishna Kumar Sah Awasiya Public School 7 47 2 7
20. Isuru Liyanawaduge D.S.Senanayake College 6 100 2 6
21. Patrik Pecina G F. Palackého, Val. Mez. 5 31 2 5
22. Václav Vinkler Wichterlovo G, Ostrava 3 17 1 3
Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací

Partneři

Pořadatel

Partner

Mediální partner


Created with <love/> by ©FYKOS – webmaster@fykos.cz