II. pololetní výsledková listina

Kategorie 4. ročníků

Jméno Škola 4 5 6 % #
Student Pilný MFF UK 60 60 60 100 100 180
1. Vojtěch Kuchař Wichterlovo G, Ostrava 54 48 85 57 102
2. Patrik Kašpárek Katolické gymnázium Třebíč 47 49 80 53 96
3. Šimon Kurz G Luďka Pika, Plzeň 33 31 66 36 64
4. Matěj Dvořák G Jana Keplera, Praha 36 21 56 32 57
5. Tomáš Volf G Jura Hronca, Bratislava 27 19 75 26 46
6. Tomáš Tuleja G L. Svobodu, Humenné 25 18 77 24 43
7. Daniel Fousek G, Špitálská, Praha 23 13 62 20 36
8. Soňa Husáková G, Českolipská, Praha 20 83 11 20
9. Lubor Čech G Brno, tř. Kpt. Jaroše 12 6 90 10 18
10. Matúš Kolenka G Konštantínova, Prešov 16 50 9 16
11. Marek Broul G dr. V. Šmejkala, Ústí n. L. 10 3 93 7 13
12. Lívia Čerešňová ŠpMNDaG, Bratislava 3 100 2 3

Kategorie 3. ročníků

Jméno Škola 4 5 6 % #
Student Pilný MFF UK 60 60 60 100 100 180
1. Aleš Opl G a Hudební škola, Praha 3 54 45 83 55 99
2. Josef Vácha G Jana Keplera, Praha 46 42 88 49 88
3. David Chudožilov Reálné G a ZŠ, Prostějov 40 35 91 42 75
4. Jan Pijáček Biskupské G, Brno 36 31 56 37 67
5. Jiří Kohl Biskupské G, Brno 28 37 86 36 65
6. Elena Chochoľaková G L. Svobodu, Humenné 37 18 70 31 55
7. Jan Bajer G, Jihlava 23 29 43 29 52
8. Nikita Ustinov G Jana Keplera, Praha 34 16 82 28 50
9. Ondřej Piroutek G, Českolipská, Praha 22 25 47 26 47
10. Lukáš Fidler Jiráskovo G, Náchod 26 15 73 23 41
11. Marie Lausová G, Jihlava 22 17 39 22 39
12.–13. Adam Húšťava European School Luxembourg II 19 19 72 21 38
12.–13. Jakub Mikeš G J. Škody, Přerov 18 20 69 21 38
14. Hynek Jakeš Slovanské G, Olomouc 16 21 60 21 37
15. Daniel Skýpala G, Olomouc-Hejčín 17 18 67 19 35
16. Jakub Pelc G, Benešov 20 13 49 18 33
17.–18. Jan Marjanko G J. Jungmanna, Litoměřice 20 9 45 16 29
17.–18. Aleš Manuel Papáček G, Třeboň 22 7 74 16 29
19. Matěj Charousek G Na Vítězné pláni, Praha 22 6 76 16 28
20. Antonín Kubík G, Roudnice nad Labem 14 13 55 15 27
21. Adam Krška G, Mikulov 16 8 86 13 24
22. Yahya Numan INCIRKUS Yasar Acar High School 18 56 10 18
23. Ľuboš Bariak G Tajovského, B. Bystrica 10 7 25 9 17
24.–25. Wiktor Macura G J. Słowackiego, Český Těšín 11 69 6 11
24.–25. Jevhenij Vorochta Jiráskovo G, Náchod 9 2 65 6 11
26. Štěpán Kozák Jiráskovo G, Náchod 10 48 6 10
27. Eliška Durstová G, Dvůr Králové n. L. 6 32 3 6
28.–29. Dávid Brodňanský G J. A. Raymana, Prešov 3 2 56 3 5
28.–29. Matej Korž G J. A. Raymana, Prešov 2 3 56 3 5

Kategorie 2. ročníků

Jméno Škola 4 5 6 % #
Student Pilný MFF UK 66 66 66 100 110 198
1. Jonáš Dej Wichterlovo G, Ostrava 70 53 100 68 123
2. Ioana Milea CN Mihai Eminescu, Romania 56 49 80 58 105
3. David Bálek G Legionářů, Příbram 48 32 88 44 80
4. Jakub Hadač G V. Hlavatého, Louny 42 34 75 42 76
5. Miruna Neacsu Inter. Computer HS, Bucharest,RO 40 32 59 40 72
6. Vojtěch Kysilka G, Roudnice nad Labem 36 33 66 38 69
7. Barbora Čemanová G, Park mládeže, Košice 31 36 71 37 67
8.–9. Martin Kysela G, Český Krumlov 28 36 72 36 64
8.–9. Alexander Stoyanov 91 Germ. Lang. Sch. "Pr. K. G" 28 36 52 36 64
10. Lukáš Létal G J. Škody, Přerov 30 30 73 33 60
11. Vojtěch Juza G, Litomyšl 30 28 65 32 58
12. Pavel Provazník G Dašická, Pardubice 36 20 69 31 56
13. Jan Lepič G, Strakonice 30 25 63 31 55
14. Tomáš Patsch Slovanské G, Olomouc 31 18 83 27 49
15. Ladislav Vávra G, Rožnov pod Radhoštěm 24 19 38 24 43
16. Daniela karpíšková Masarykovo G, Plzeň 28 12 44 22 40
17. Vít Brázda G Dašická, Pardubice 23 16 85 22 39
18. Petr Piňos Biskupské G, Brno 14 12 100 14 26
19. Juraj Pavolko G, P. Horova, Michalovce 13 10 47 13 23
20. Jan Engler G, Hodonín 21 75 12 21
21. Martin Švanda Arcibiskupské G, Praha 19 39 11 19
22. Denisa Trnková G Nad Štolou, Praha 18 53 10 18
23. Jan Cícha Gymnázium Brno-Bystrc 10 2 67 7 12
24. Damián Tancoš G, Kukučínova, Poprad 9 45 5 9
25. Jakub Genčur G Matyáše Lercha, Brno 6 46 3 6
26. Dominik Blaha G, Uherské Hradiště 2 33 1 2

Kategorie 1. ročníků

Jméno Škola 4 5 6 % #
Student Pilný MFF UK 66 66 66 100 110 198
1. Vojtěch Kadeřábek G Mensa, Praha 39 29 61 38 68
2. Vladimíra Jiříčková G J. Vrchlického, Klatovy 32 27 56 33 59
3. Lukáš Linhart G P. Bezruče, Frýdek-Místek 38 20 67 32 58
4. Richard Materna G Brno, tř. Kpt. Jaroše 31 18 64 27 49
5. David Mendl G P. de Coubertina, Tábor 20 15 73 19 35
6. Anežka Čechová G Brno, tř. Kpt. Jaroše 14 15 63 16 29
7. Lukáš Jarábek G Grösslingová, Bratislava 18 32 10 18
8. Boris Pasterňák Leaf Academy 15 52 8 15
9. Veronika Bartáková Slovanské G, Olomouc 2 12 78 8 14
10. Václav Verner PORG, Praha 12 1 36 7 13
11. Vítězslav Lamoš G, Omská, Praha 6 50 3 6
12. Lada Hendrychová G, Turnov 2 33 1 2
13.–14. Eliška Rotterová G, Jeseník 1 5 1 1
13.–14. Hana Žitňanská Slovanské G, Olomouc 1 5 1 1
Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací

Partneři

Pořadatel

Partner

Mediální partner


Created with <love/> by ©FYKOS – webmaster@fykos.cz