Výsledková listina 1. série 34. ročníku

Kategorie 4. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 3 3 5 8 8 10 13 10 60
1. Patrik Kašpárek Katolické gymnázium Třebíč 2 3 4 6 8 10 14 9 56
2. Vojtěch Kuchař Wichterlovo G, Ostrava 3 3 4 6 2 10 13 5 46
3. Marek Milička G dr. K. Polesného., Znojmo 3 3 4 6 8 9 7 5 45
4. Viktor Fukala G Jana Keplera, Praha 3 3 4 8 8 8 10 44
5. Dominik Farhan G Mikulášské n. 23, Plzeň 3 3 5 6 7 5 9 5 43
6. Šimon Kurz G Luďka Pika, Plzeň 3 3 4 6 9 12 2 39
7. Matěj Dvořák G Jana Keplera, Praha 2 3 2 8 5 4 8 3 35
8. Tomáš Tuleja G L. Svobodu, Humenné 3 3 4 6 7 8 31
9. Viduranga Landers D.S.Senanayake College 3 3 1 6 8 8 1 30
10. Tomáš Volf G Jura Hronca, Bratislava 1 3 4 4 2 4 10 28
11.–13. Mona Alizadeh St Paul’s GS 3 3 3 4 3 10 26
11.–13. Marika Kosohorská G J. Vrchlického, Klatovy 3 3 4 8 8 26
11.–13. Štěpán Pressl G J. Vrchlického, Klatovy 3 3 8 8 4 26
14.–15. Lubor Čech G Brno, tř. Kpt. Jaroše 3 3 6 2 10 24
14.–15. Daniel Fousek G, Špitálská, Praha 3 3 0 4 8 6 24
16. Andrew Pun M. Garneau Collegiate Institute 3 2 4 6 8 23
17. Martin Opat G Ľudovíta Štúra, Trenčín 3 3 4 7 4 21
18.–19. Log Franc Cumberland Valley HS, USA 3 3 4 7 3 20
18.–19. Agra Navaratne Navaratne D.S.Senanayake College 3 3 4 6 2 2 20
20.–22. Aahana Aahana CHIREC International School 3 3 3 2 3 4 1 19
20.–22. Soňa Husáková G, Českolipská, Praha 3 3 4 9 19
20.–22. Ondřej Sladký G Mikulášské n. 23, Plzeň 3 3 4 4 5 19
23.–25. Lívia Čerešňová ŠpMNDaG, Bratislava 1 3 6 7 17
23.–25. Jaroslav Grulich Jiráskovo G, Náchod 3 3 4 7 17
23.–25. Konstantin Tripunovski American HS Skopje, Macedonia 3 3 0 4 1 3 3 17
26. Marek Broul G dr. V. Šmejkala, Ústí n. L. 3 3 8 14
27.–28. Robert Gemrot G Komenského, Havířov 3 3 4 10
27.–28. Matúš Kolenka G Konštantínova, Prešov 2 2 1 1 3 1 10
29. Gauri Shankar H Pondicherry University 2 3 1 2 1 0 9
30.–31. Zsolt Beke G H. Selyeho Komárno 3 5 8
30.–31. Aneta Pjatkanová G, Kralupy 3 3 1 1 8
32. Dávid Benko G L. Svobodu, Humenné 2 3 2 7
33. Patrik Kočan G M. Hattalu, Trstená 1 2 3 6
34. Martina Daňková Gymnázium Brno-Bystrc 2 3 5
35.–37. Youssef Abdelmoneim STEM High School, Egypt 0 3 3
35.–37. Philopater Gabra STEM High School, Egypt 0 3 0 0 0 0 0 0 3
35.–37. Le Vu Neumann G Opatov, Praha 3 3
38.–41. Hussein Hassan STEM High School, Egypt 0 0 0 0 0 0 0 0 0
38.–41. Islam Hassan Dakahlia STEM HS 0 0 0 0 0 0 0 0 0
38.–41. Andrew Henin STEM High School, Egypt 0 0 0 0 0 0 0 0 0
38.–41. Ahmed Jaheen STEM High School, Egypt 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Kategorie 3. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 3 3 5 8 8 10 13 10 60
1. Aleš Opl G a Hudební škola, Praha 3 3 3 4 6 8 10 15 9 58
2. Jiří Kohl Biskupské G, Brno 3 3 4 8 8 9 13 9 57
3. Josef Vácha G Jana Keplera, Praha 3 3 5 6 8 8 13 46
4. Elena Chochoľaková G L. Svobodu, Humenné 2 3 4 6 7 8 12 1 43
5.–6. David Chudožilov Reálné G a ZŠ, Prostějov 1 3 5 6 8 8 7 1 39
5.–6. Jan Pijáček Biskupské G, Brno 3 2 4 6 2 10 11 1 39
7. Yahya Numan INCIRKUS Yasar Acar High School 3 3 3 6 8 8 3 3 37
8. Adam Kozubek G a ZUŠ, Šlapanice 3 3 4 6 8 10 1 35
9. Hynek Jakeš Slovanské G, Olomouc 2 3 4 6 8 10 33
10. Nikita Ustinov G Jana Keplera, Praha 3 3 4 6 9 7 32
11. Jáchym Mraček Akademické G, Praha 2 3 4 4 1 7 9 1 31
12.–14. Marie Lausová G, Jihlava 3 2 5 2 8 8 0 28
12.–14. Václav Maštera G P. de Coubertina, Tábor 2 3 5 8 8 2 28
12.–14. Daniel Skýpala G, Olomouc-Hejčín 3 3 4 6 8 4 28
15.–17. Matouš Hofmeister G J. Barranda, Beroun 3 3 4 4 7 5 26
15.–17. Jan Marjanko G J. Jungmanna, Litoměřice 3 3 3 4 8 5 26
15.–17. Aleš Manuel Papáček G, Třeboň 2 3 3 5 8 5 26
18. Adam Krška G, Mikulov 3 3 4 6 8 24
19.–22. Eliška Durstová G, Dvůr Králové n. L. 2 3 4 5 9 0 23
19.–22. Adam Húšťava European School Luxembourg II 3 2 8 10 23
19.–22. Antonín Kubík G, Roudnice nad Labem 3 3 0 8 9 0 23
19.–22. Ondřej Piroutek G, Českolipská, Praha 3 3 5 3 9 0 23
23. Jan Bajer G, Jihlava 3 3 0 4 2 2 7 0 21
24. Vojtěch Votruba G Jana Keplera, Praha 2 3 6 9 20
25.–30. Eva Feldbabelová Katolické gymnázium Třebíč 3 4 6 6 19
25.–30. Matúš Jakuboc G, P. Horova, Michalovce 3 3 6 7 19
25.–30. Eliška Malá Slovanské G, Olomouc 2 3 4 4 1 5 19
25.–30. Jakub Mikeš G J. Škody, Přerov 3 3 4 9 19
25.–30. Jakub Pelc G, Benešov 2 3 1 5 8 19
25.–30. Pavlína Zavřelová Biskupské G, Brno 1 3 4 6 5 0 19
31. Lubomír Břoušek G, Jihlava 3 4 3 8 18
32.–33. Ľuboš Bariak G Tajovského, B. Bystrica 3 0 6 7 16
32.–33. Martin Fedorko G J. A. Raymana, Prešov 3 3 4 6 16
34. Tomáš Heger Jiráskovo G, Náchod 3 3 4 4 1 15
35.–36. Lukáš Fidler Jiráskovo G, Náchod 1 3 4 6 14
35.–36. Vojtěch Stránský G Brno, tř. Kpt. Jaroše 1 3 4 6 0 14
37.–40. Dávid Brodňanský G J. A. Raymana, Prešov 3 10 13
37.–40. Monika Janderová G J. V. Jirsíka, Č. Budějovice 1 7 5 13
37.–40. Ondrej Korbel G Varšavská, Žilina 2 3 8 13
37.–40. Tereza Skořepová G Dašická, Pardubice 1 3 4 4 1 13
41.–42. Martin Polák G Masaryk.nám. 2 3 4 1 2 12
41.–42. Michaela Šídová G, Litoměřická, Praha 3 3 4 2 12
43.–44. Matěj Charousek G Na Vítězné pláni, Praha 1 2 0 4 4 11
43.–44. Matej Korž G J. A. Raymana, Prešov 3 8 11
45.–46. Aneta Piklová G, Strakonice 0 0 2 2 5 1 10
45.–46. Michal Štěpán Jiráskovo G, Náchod 3 3 4 10
47.–48. Anička Chu Ngoc G, Jihlava 3 1 5 9
47.–48. Wiktor Macura G J. Słowackiego, Český Těšín 3 3 3 9
49.–51. Štěpán Kozák Jiráskovo G, Náchod 1 2 5 8
49.–51. Bishoy Roushdy STEM High School, Egypt 2 0 0 5 1 0 8
49.–51. Vojtěch Smola G Komenského, Havířov 1 3 4 8
52.–54. Samuel Stanek G Grösslingová, Bratislava 3 4 7
52.–54. Kristián Šťastný G, Ostrov 3 3 1 7
52.–54. Jevhenij Vorochta Jiráskovo G, Náchod 3 3 1 7
55.–56. Abanoub Osama STEM High School, Egypt 0 0 5 0 0 0 0 1 6
55.–56. Bianka Tomaščíková G Varšavská, Žilina 2 4 6
57. Mohamed Sayed Mostafa STEM High School, Egypt 0 1 4 0 0 0 0 5
58.–65. Hamdy Amen STEM High School, Egypt 0 3 0 0 0 1 0 0 4
58.–65. Zyad Ekramy STEM High School, Egypt 0 3 0 0 1 4
58.–65. Lukáš Hubač SPŠ a VOŠ, Písek 1 2 0 1 4
58.–65. Mahmoud Shawky STEM High School, Egypt 0 0 4 0 0 0 0 0 4
58.–65. Mahmoud Shawky STEM High School, Egypt 0 0 4 0 0 0 0 0 4
58.–65. Radim Skála G, Hořovice 4 4
58.–65. Martin Václavíček Masarykovo G, Plzeň 1 3 4
58.–65. Nabil Youssef STEM High School, Egypt 0 0 4 0 0 0 0 4
66.–67. Moaz Ahmed STEM High School, Egypt 0 3 0 0 0 0 0 0 3
66.–67. Jakub Ferenčík G Dašická, Pardubice 3 3
68.–69. Akram Haitham G, Frenštát pod Radhoštěm 2 0 0 0 0 0 0 0 2
68.–69. Akmal Hashad STEM High School, Egypt 0 0 0 0 0 2 0 0 2
70.–73. Hamdy Nour El-din Mansour STEM High School, Egypt 0 0 0 0 0 1 0 0 1
70.–73. Mohammed Meshrif STEM High School, Egypt 0 0 0 0 0 1 0 0 1
70.–73. Ahmed Ragab Tesla STEM High School, USA 0 0 1 1
70.–73. Seif Eldein Walid STEM High School, Egypt 0 0 0 0 0 1 0 0 1
74.–81. Mahmoud El-Nezely STEM High School, Egypt 0 0 0 0 0 0 0 0
74.–81. Saif El-said STEM High School, Egypt 0 0 0 0 0 0 0 0
74.–81. Moemen Ibrahim STEM High School, Egypt 0 0 0 0 0 0 0 0
74.–81. Mahmoud Kassem STEM High School, Egypt 0 0 0 0 0 0
74.–81. Ahmed Moussa STEM High School, Egypt 0 0 0 0 0 0 0 0
74.–81. Ahmed Nassar STEM High School, Egypt 0 0 0 0 0 0 0
74.–81. Omar Sharaf STEM High School, Egypt 0 0 0 0 0 0 0 0
74.–81. ahmed waleed STEM High School, Egypt 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Kategorie 2. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 6 6 5 8 8 10 13 10 66
1. Jonáš Dej Wichterlovo G, Ostrava 6 6 4 4 9 9 14 4 56
2. Evan Kim Tesla STEM High School, USA 6 6 5 8 8 1 11 9 54
3. Pavel Provazník G Dašická, Pardubice 6 6 4 5 7 9 7 5 49
4. David Bálek G Legionářů, Příbram 6 6 4 6 6 8 8 44
5.–6. Jan Engler G, Hodonín 6 6 4 4 7 9 36
5.–6. Martin Kysela G, Český Krumlov 6 6 4 5 5 6 4 36
7. Jan Lepič G, Strakonice 6 6 3 1 8 5 5 1 35
8. Jakub Hadač G V. Hlavatého, Louny 6 6 4 4 1 10 3 34
9. Tomáš Patsch Slovanské G, Olomouc 6 6 4 6 9 31
10.–12. Barbora Čemanová G, Park mládeže, Košice 4 4 9 11 2 30
10.–12. Daniela karpíšková Masarykovo G, Plzeň 6 6 0 1 6 6 3 2 30
10.–12. Alexander Stoyanov 91 Germ. Lang. Sch. "Pr. K. G" 6 6 5 4 1 3 5 0 30
13. Ladislav Vávra G, Rožnov pod Radhoštěm 6 2 0 6 8 4 0 26
14. Vít Brázda G Dašická, Pardubice 6 6 5 8 25
15. Martin Švanda Arcibiskupské G, Praha 4 6 4 9 23
16. Dalibor Očenášek G Uničov 6 6 4 1 5 22
17. Karolina Šedová G Jana Keplera, Praha 6 6 9 21
18.–19. Lukáš Létal G J. Škody, Přerov 4 6 2 0 8 20
18.–19. Miruna Neacsu Inter. Computer HS, Bucharest,RO 6 6 1 2 2 3 20
20. Vojtěch Juza G, Litomyšl 6 4 5 3 1 19
21. Julie Křimská G Jana Keplera, Praha 6 6 5 17
22.–24. Ashmit Dutta Wayzata High School 6 4 6 16
22.–24. Jakub Genčur G Matyáše Lercha, Brno 6 6 4 16
22.–24. Petr Piňos Biskupské G, Brno 6 6 4 16
25.–26. Jiří Jirásek G Mikulášské n. 23, Plzeň 4 6 1 4 15
25.–26. Juraj Pavolko G, P. Horova, Michalovce 4 4 5 2 15
27. Petr Vitko G Teplice 2 6 0 2 10
28. Barbora Peřinová Česká zemědělská akademie Humpol 4 4 0 1 9
29. Vojtěch Štěpán G, Benešov 6 6
30. Damián Tancoš G, Kukučínova, Poprad 4 1 0 0 5
31.–32. Dominik Blaha G, Uherské Hradiště 4 4
31.–32. Patrik Jendele SPŠ stavební Plzeň 4 4
33. Timotej Marhefka G sv. Jána Pavla II., Poprad 2 0 0 0 2

Kategorie 1. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 6 6 5 8 8 10 13 10 66
1. Lukáš Linhart G P. Bezruče, Frýdek-Místek 6 6 4 6 8 9 11 7 57
2. Vojtěch Kadeřábek G Mensa, Praha 6 6 4 3 8 8 6 5 46
3. Vladimíra Jiříčková G J. Vrchlického, Klatovy 6 6 4 2 6 9 1 34
4. Daniel Čtvrtečka G Christiana Dopplera, Praha 6 6 4 4 7 3 30
5. Sandeep Kandi IMSA, Aurora, USA 4 6 1 6 2 1 2 5 27
6. David Mendl G P. de Coubertina, Tábor 4 6 7 17
7.–8. Richard Materna G Brno, tř. Kpt. Jaroše 2 6 7 15
7.–8. Kristián Matúš G, Nový Jičín 4 6 3 2 15
9.–10. Boris Pasterňak Leaf Academy 4 9 13
9.–10. Samuel Ševčík G, Jeseník 6 2 5 13
11. Veronika Bartáková Slovanské G, Olomouc 6 6 12
12.–13. Anežka Čechová G Brno, tř. Kpt. Jaroše 5 4 9
12.–13. Vítězslav Lamoš G, Omská, Praha 6 3 9
14.–15. Jakub Ebringer G, Blansko 6 2 8
14.–15. Johana Vaníčková G, Českolipská, Praha 6 2 8
16. Isuru Liyanawaduge D.S.Senanayake College 6 6
17. Patrik Pecina G F. Palackého, Val. Mez. 4 1 5
18. Václav Vinkler Wichterlovo G, Ostrava 2 1 3
Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací

Partneři

Pořadatel

Partner

Mediální partner


Created with <love/> by ©FYKOS – webmaster@fykos.cz