Výsledková listina 5. série 34. ročníku

Kategorie 4. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 3 3 6 7 10 9 12 10 60
1. Patrik Kašpárek Katolické gymnázium Třebíč 3 3 5 7 6 7 11 7 49
2. Vojtěch Kuchař Wichterlovo G, Ostrava 4 3 3 7 5 8 11 7 48
3. Šimon Kurz G Luďka Pika, Plzeň 2 3 4 7 1 6 8 31
4. Matěj Dvořák G Jana Keplera, Praha 2 1 4 3 6 5 21
5. Tomáš Volf G Jura Hronca, Bratislava 3 1 6 9 19
6. Tomáš Tuleja G L. Svobodu, Humenné 3 3 4 7 1 18
7. Daniel Fousek G, Špitálská, Praha 4 3 3 3 13
8. Lubor Čech G Brno, tř. Kpt. Jaroše 3 3 6
9. Marek Broul G dr. V. Šmejkala, Ústí n. L. 3 3

Kategorie 3. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 3 3 6 7 10 9 12 10 60
1. Aleš Opl G a Hudební škola, Praha 3 3 3 5 7 1 9 10 7 45
2. Josef Vácha G Jana Keplera, Praha 4 3 6 7 8 3 11 42
3. Jiří Kohl Biskupské G, Brno 3 3 5 7 9 10 37
4. David Chudožilov Reálné G a ZŠ, Prostějov 3 3 5 7 5 12 35
5. Jan Pijáček Biskupské G, Brno 3 3 3 6 1 3 9 3 31
6. Jan Bajer G, Jihlava 2 3 3 7 1 2 10 1 29
7. Ondřej Piroutek G, Českolipská, Praha 2 3 2 4 1 3 10 25
8. Hynek Jakeš Slovanské G, Olomouc 2 6 7 4 2 21
9. Jakub Mikeš G J. Škody, Přerov 4 2 6 3 5 20
10. Adam Húšťava European School Luxembourg II 3 1 4 11 19
11.–13. Elena Chochoľaková G L. Svobodu, Humenné 3 3 4 7 1 18
11.–13. Yahya Numan INCIRKUS Yasar Acar High School 3 7 6 2 18
11.–13. Daniel Skýpala G, Olomouc-Hejčín 3 2 3 4 6 18
14. Marie Lausová G, Jihlava 2 1 2 3 1 3 5 17
15. Nikita Ustinov G Jana Keplera, Praha 2 3 4 7 16
16. Lukáš Fidler Jiráskovo G, Náchod 3 3 4 5 15
17.–18. Antonín Kubík G, Roudnice nad Labem 3 3 3 2 2 13
17.–18. Jakub Pelc G, Benešov 3 2 1 7 13
19. Jan Marjanko G J. Jungmanna, Litoměřice 2 0 2 3 2 9
20. Adam Krška G, Mikulov 2 6 8
21.–22. Ľuboš Bariak G Tajovského, B. Bystrica 1 1 4 1 7
21.–22. Aleš Manuel Papáček G, Třeboň 2 2 3 7
23.–24. Eliška Durstová G, Dvůr Králové n. L. 2 1 2 1 6
23.–24. Matěj Charousek G Na Vítězné pláni, Praha 3 3 6
25. Matej Korž G J. A. Raymana, Prešov 3 3
26.–27. Dávid Brodňanský G J. A. Raymana, Prešov 2 2
26.–27. Jevhenij Vorochta Jiráskovo G, Náchod 2 2

Kategorie 2. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 6 6 6 7 10 9 12 10 66
1. Jonáš Dej Wichterlovo G, Ostrava 6 6 6 7 7 11 10 53
2. Ioana Milea CN Mihai Eminescu, Romania 4 6 6 7 8 7 5 6 49
3.–5. Barbora Čemanová G, Park mládeže, Košice 6 4 3 4 7 12 36
3.–5. Martin Kysela G, Český Krumlov 6 6 4 7 5 8 36
3.–5. Alexander Stoyanov 91 Germ. Lang. Sch. "Pr. K. G" 6 2 4 4 1 8 11 36
6. Jakub Hadač G V. Hlavatého, Louny 4 6 5 7 6 6 34
7. Vojtěch Kysilka G, Roudnice nad Labem 6 6 2 5 1 4 9 33
8.–9. David Bálek G Legionářů, Příbram 6 6 6 7 7 32
8.–9. Miruna Neacsu Inter. Computer HS, Bucharest,RO 6 6 4 7 1 3 3 2 32
10. Lukáš Létal G J. Škody, Přerov 6 0 6 6 12 30
11. Vojtěch Juza G, Litomyšl 6 6 3 3 3 7 28
12. Jan Lepič G, Strakonice 4 6 3 3 9 25
13. Pavel Provazník G Dašická, Pardubice 6 6 2 6 20
14.–15. Martin Švanda Arcibiskupské G, Praha 6 4 3 3 1 2 19
14.–15. Ladislav Vávra G, Rožnov pod Radhoštěm 4 0 2 3 1 2 7 19
16.–17. Tomáš Patsch Slovanské G, Olomouc 6 6 6 18
16.–17. Denisa Trnková G Nad Štolou, Praha 6 4 5 1 2 18
18. Vít Brázda G Dašická, Pardubice 6 6 4 16
19.–20. Daniela Karpíšková Masarykovo G, Plzeň 2 4 3 2 1 12
19.–20. Petr Piňos Biskupské G, Brno 6 6 12
21. Juraj Pavolko G, P. Horova, Michalovce 4 4 2 10
22.–23. Dominik Blaha G, Uherské Hradiště 2 2
22.–23. Jan Cícha Gymnázium Brno-Bystrc 2 2

Kategorie 1. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 6 6 6 7 10 9 12 10 66
1. Vojtěch Kadeřábek G Mensa, Praha 4 6 3 7 1 4 4 29
2. Vladimíra Jiříčková G J. Vrchlického, Klatovy 6 3 7 1 2 8 27
3. Lukáš Linhart G P. Bezruče, Frýdek-Místek 6 2 2 7 3 20
4. Richard Materna G Brno, tř. Kpt. Jaroše 6 6 3 3 18
5.–6. Anežka Čechová G Brno, tř. Kpt. Jaroše 6 6 3 15
5.–6. David Mendl G P. de Coubertina, Tábor 6 9 15
7. Veronika Bartáková Slovanské G, Olomouc 6 6 12
8. Vítězslav Lamoš G, Omská, Praha 4 2 6
9. Lada Hendrychová G, Turnov 2 2
10. Václav Verner PORG, Praha 1 1
Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací

Partneři

Pořadatel

Pořadatel MSMT_logotyp_text_cz

Partner

Mediální partner


Created with <love/> by ©FYKOS – webmaster@fykos.cz