34. ročník 2020/21

Seriál na pokračování je zaměřen na kmitání a vlnění, jeho autorem je Štěpán Marek.

Podzimní soustředění

Podzimní soustředění se konalo v termínu 26. září až 4. října v Kořenově, v horské chatě Zvonice. Účastníci se ocitli v nelítostném středověku, kde sloužili svým pánům, vydali na křížáckou výpravu do Jeruzaléma a po celou dobu je ohrožoval mor. Hlavní organizátorkou soustředění byla Daniela Pittnerová.

Stránka o akci

Fyzikální náboj

13. listopadu 2020 se konal již šestý ročník Fyzikálního náboje v ČR. Soutěž tentokrát probíhala online formou. Koordinovali ji Daniel Dupkala a Šimon Pajger.

Den s experimentální fyzikou

26. ročník Dne s experimentální fyzikou se konal 6. listopadu 2020, netradičně online. Pro účastníky byla kromě několika přednášek připravena představení dvou vědeckých pracovišť MFF UK a dále panelová diskuze s organizátory. Hlavím organizátorem akce byl Martin Vaněk.

Stránka o akci

Fyziklání online

Dne 25. listopadu 2020 proběhl desátý ročník mezinárodní internetové soutěže Fyziklání online. Akci vedl Matěj Mezera. Zúčastnilo se 619 týmů.

Fyziklání

15. Fyziklání proběhlo v pátek 12. února 2021. Výjimečně probíhalo online formou. Zúčastnilo se ho celkem 441 týmů, včetně mnoha zahraničních. Akci koordinoval Daniel Dupkala.

Stránka akce

Jarní soustředění

Jarní soustředění 34. ročníku bylo z důvodu pandemie zrušeno.

Stránka akce

Online Víkend

Třídenní online akce pořádaná pro řešitele, kteří se kvůli pandemické situaci nemohli zúčastnit soustředění. Akci vedl Jindřich Jelínek.

Další informace
Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací

Pořadatelé a partneři

Pořadatel

Pořadatel MSMT_logotyp_text_cz

Generální partner

Hlavní partner

Partner

Mediální partner


Created with <love/> by ©FYKOS – webmaster@fykos.cz