Konečná výsledková listina 35. ročníku

Kategorie 4. ročníků

Jméno Škola 1 % #
Student Pilný MFF UK 60 100 100 60
1. David Chudožilov Reálné G a ZŠ, Prostějov 53 88 88 53
2. Josef Vácha G Jana Keplera, Praha 44 88 73 44
3. Aleš Opl G a Hudební škola, Praha 3 43 86 72 43
4. Elena Chochoľaková G L. Svobodu, Humenné 42 84 70 42
5. Vojtěch Stránský G Brno, tř. Kpt. Jaroše 38 76 63 38
6. Pavlína Zavřelová Biskupské G, Brno 36 72 60 36
7. Jan Pijáček Biskupské G, Brno 35 58 58 35
8. Daniel Skýpala G, Olomouc-Hejčín 34 62 57 34
9. Filip Vrťo G J. Škody, Přerov 32 64 53 32
10. Aneta Piklová G, Strakonice 31 56 52 31
11. Matěj Charousek G Na Vítězné pláni, Praha 30 65 50 30
12. Jakub Mikeš G J. Škody, Přerov 28 78 47 28
13. Jiří Kohl Biskupské G, Brno 26 100 43 26
14. Marie Lausová G, Jihlava 25 50 42 25
15. Adam Krška G, Mikulov 23 85 38 23
16. Tomáš Heger Jiráskovo G, Náchod 22 55 37 22
17.–18. Nicolas Gavorník G, Myjava 19 68 32 19
17.–18. Aleš Manuel Papáček G, Třeboň 19 59 32 19
19.–20. Jiří Harvalík G Mikulášské n. 23, Plzeň 18 69 30 18
19.–20. Hynek Jakeš Slovanské G, Olomouc 18 69 30 18
21. David Juda Gymnázium Brno-Bystrc 17 77 28 17
22.–23. Martin Fedorko G J. A. Raymana, Prešov 16 76 27 16
22.–23. Jakub Pelc G, Benešov 16 43 27 16
24. Matouš Hofmeister G J. Barranda, Beroun 15 43 25 15
25. Adam Húšťava European School Luxembourg II 14 56 23 14
26.–27. Dávid Brodňanský G J. A. Raymana, Prešov 13 76 22 13
26.–27. Lukáš Fidler Jiráskovo G, Náchod 13 87 22 13
28.–29. Ľuboš Bariak G Tajovského, B. Bystrica 12 44 20 12
28.–29. Matej Korž G J. A. Raymana, Prešov 12 60 20 12
30. Eliška Malá Slovanské G, Olomouc 9 32 15 9
31. Jan Marjanko G J. Jungmanna, Litoměřice 8 62 13 8
32. Karel Podzimek BG B. Balbína, Hradec Králové 5 45 8 5
33. Antonín Kubík G, Roudnice nad Labem 4 40 7 4
34.–39. Jozef Mičáň G Grösslingová, Bratislava 3 100 5 3
34.–39. Matouš Novotný G, Křenová, Brno 3 5 5 3
34.–39. Lukáš Ščerbanovský G, Dexnerova, Vranov n. Topľou 3 100 5 3
34.–39. Jakub Šimek Gym Dr. A. Randy, Jablonec n. N. 3 100 5 3
34.–39. Michal Uliáš Smíchovská SPŠ Praha 5 3 100 5 3
34.–39. Nikita Ustinov G Jana Keplera, Praha 3 100 5 3

Kategorie 3. ročníků

Jméno Škola 1 % #
Student Pilný MFF UK 60 100 100 60
1. Ioana Milea CN Mihai Eminescu, Romania 36 75 60 36
2. Daniela Karpíšková Masarykovo G, Plzeň 35 70 58 35
3. Denisa Trnková G Nad Štolou, Praha 33 79 55 33
4. David Bálek G Legionářů, Příbram 32 89 53 32
5.–8. Michal Kišš G Ľudovíta Štúra, Trenčín 31 62 52 31
5.–8. Jakub Mikáč G Dobruška 31 74 52 31
5.–8. Miruna Neacsu Inter. Computer HS, Bucharest,RO 31 62 52 31
5.–8. Pavel Provazník G Dašická, Pardubice 31 62 52 31
9. Pavel Horský G, Brno-Řečkovice 30 83 50 30
10.–12. Mikuláš Fiala G Botičská, Praha 29 58 48 29
10.–12. Tereza Hochmanová G Chotěboř 29 56 48 29
10.–12. Lukáš Létal G J. Škody, Přerov 29 69 48 29
13.–14. Jakub Hadač G V. Hlavatého, Louny 26 52 43 26
13.–14. Ladislav Vávra G, Rožnov pod Radhoštěm 26 52 43 26
15.–16. Vojtěch Haslinger G, Lovosice 25 66 42 25
15.–16. Adam Póša G Alejová, Košice 25 69 42 25
17.–18. Tereza Blažková G a ZŠ G. Jarkovského, Praha 24 46 40 24
17.–18. Tereza Voltrová G Mikulášské n. 23, Plzeň 24 89 40 24
19. Martin Kysela G, Český Krumlov 23 58 38 23
20.–23. Ivana Durkošová G, Dexnerova, Vranov n. Topľou 21 49 35 21
20.–23. Katarína Horská G Jana Keplera, Praha 21 35 35 21
20.–23. Alexander Stoyanov 91 Germ. Lang. Sch. "Pr. K. G" 21 42 35 21
20.–23. Jonáš Venc G, Havlíčkův Brod 21 55 35 21
24.–25. Petr Piňos Biskupské G, Brno 20 57 33 20
24.–25. Karolína Žídková G O. Havlové, Ostrava 20 51 33 20
26. Jiří Vestfál G a SOŠPg Jeronýmova, Liberec 17 68 28 17
27. Jonáš Dej Wichterlovo G, Ostrava 16 89 27 16
28. Václav Tichavský G Jana Nerudy, Praha 15 58 25 15
29.–31. Viliam Geffert G Poštová, Košice 14 82 23 14
29.–31. Vojtěch Lančarič SPŠ Praha 10 14 78 23 14
29.–31. Jakub Petrovický BG B. Balbína, Hradec Králové 14 47 23 14
32. Mikuláš Sulovský G F. X. Šaldy, Liberec 13 43 22 13
33. Jiří Jirásek G Mikulášské n. 23, Plzeň 11 55 18 11
34.–37. Patrik Bašo G Ľudovíta Štúra, Trenčín 10 77 17 10
34.–37. Jiří Polách G, Frýdlant nad Ostravicí 10 63 17 10
34.–37. Štěpán Šmétka Letohradské soukromé gymnázium L 10 37 17 10
34.–37. Martin Švanda Arcibiskupské G, Praha 10 43 17 10
38. Zdeněk Hartman G, Broumov 9 82 15 9
39.–41. Matej Donoval ŠpMNDaG, Bratislava 8 100 13 8
39.–41. Matěj Olič G V. Hlavatého, Louny 8 50 13 8
39.–41. Michaela Valtrová Mendelovo G, Opava 8 44 13 8
42. Jan Tomšej G P. Bezruče, Frýdek-Místek 7 32 12 7
43.–45. Lída Kačenková G, Budějovická, Praha 6 33 10 6
43.–45. Tomaš Názler SPŠ a VOŠT Brno 6 20 10 6
43.–45. Juraj Pavolko G, P. Horova, Michalovce 6 23 10 6
46.–47. Dávid Jopek G Poštová, Košice 5 28 8 5
46.–47. Petr David Lanča G, Frýdlant nad Ostravicí 5 83 8 5
48.–49. Josef Ferda G dr. A. Hrdličky, Humpolec 4 67 7 4
48.–49. Barbora Růžičková G, Moravská Třebová 4 67 7 4
50.–53. Barbora Čemanová G Poštová, Košice 3 15 5 3
50.–53. Patrik Jendele SPŠ stavební Plzeň 3 100 5 3
50.–53. Jan Petkov Mendelovo G, Opava 3 100 5 3
50.–53. Jaromír Potůček G Jana Keplera, Praha 3 100 5 3
54.–56. Marek Plachý G, Jateční, Ústí nad Labem 2 67 3 2
54.–56. Karolína Prasková Masarykova sš zemědělská a voš O 2 33 3 2
54.–56. Michal Puš G Nad Kavalírkou, Praha 2 67 3 2
57. Filip Msallam G, Nad Alejí, Praha 1 33 2 1
58. Vojtěch Svoboda G, Budějovická, Praha 0 0 0 0

Kategorie 2. ročníků

Jméno Škola 1 % #
Student Pilný MFF UK 66 100 110 66
1. Vladimíra Jiříčková G J. Vrchlického, Klatovy 45 78 75 45
2. Jan Klír G B. Hrabala 38 73 63 38
3.–5. Lukáš Linhart G P. Bezruče, Frýdek-Místek 36 78 60 36
3.–5. Veronika Plevná G, Cheb 36 64 60 36
3.–5. Radek Truhlář G, Cheb 36 64 60 36
6. Jakub Savula G Jírovcova, České Budějovice 33 65 55 33
7. Daniel Čtvrtečka G Christiana Dopplera, Praha 30 75 50 30
8.–9. Richard Materna G Brno, tř. Kpt. Jaroše 29 67 48 29
8.–9. Lukáš Váňa G P. Bezruče, Frýdek-Místek 29 52 48 29
10. Martin Chrostek G P. Bezruče, Frýdek-Místek 28 50 47 28
11. Antonie Fejfarová G Botičská, Praha 24 56 40 24
12.–13. Klára Plchová G, Boskovice 23 55 38 23
12.–13. Maxmilian Ladislav Skuda G, Boskovice 23 47 38 23
14. Václav Vinkler Wichterlovo G, Ostrava 22 50 37 22
15.–17. Veronika Bartáková Slovanské G, Olomouc 21 51 35 21
15.–17. Marek Pučejdl G J. V. Jirsíka, Č. Budějovice 21 100 35 21
15.–17. Vít Říha G Volgogradská 6a, Ostrava 21 44 35 21
18.–19. Monika Drexlerová G, Rožnov pod Radhoštěm 20 42 33 20
18.–19. Benjamín Král G, Hlinsko 20 40 33 20
20. Vojtěch Minárik G, Slaný 19 79 32 19
21.–22. Anežka Čechová G Brno, tř. Kpt. Jaroše 17 47 28 17
21.–22. Aneta Vašíčková G Dašická, Pardubice 17 47 28 17
23.–24. Patrik Číhal Klvaňovo G Kyjov 13 76 22 13
23.–24. Jakub Svobodník G Volgogradská 6a, Ostrava 13 65 22 13
25.–27. Barbora Klusáková BG B. Balbína, Hradec Králové 12 100 20 12
25.–27. David Mendl G P. de Coubertina, Tábor 12 60 20 12
25.–27. Filip Neubauer Akademické G, Praha 12 71 20 12
28.–32. Vítězslav Lamoš G, Omská, Praha 11 50 18 11
28.–32. Vojtěch Martínek Mendelovo G, Opava 11 29 18 11
28.–32. Tadeáš Roblík G, Židlochovice 11 30 18 11
28.–32. Tereza Teplanská Mendelovo G, Opava 11 29 18 11
28.–32. Jan Zrůst G Botičská, Praha 11 61 18 11
33. Filip Rásó Súkromné Bilingválne G., Galanta 10 56 17 10
34. Filip Hanzlík G Jana Nerudy, Praha 8 67 13 8
35. Lukáš Müller Podkrušnohorské G, Most 7 16 12 7
36.–40. Jakub Červeňan G J. Pivečky, Slavičín 6 100 10 6
36.–40. Filip Hošek Masarykovo klasické G, Říčany 6 100 10 6
36.–40. Julie Matulová G Dobruška 6 100 10 6
36.–40. David Theodor Nimrichtr G Dašická, Pardubice 6 100 10 6
36.–40. Marek Štorek G, Nad Alejí, Praha 6 100 10 6
41.–44. Kristýna Bělušová G J. Pivečky, Slavičín 4 67 7 4
41.–44. Michal Hrotko G Ľudovíta Štúra, Trenčín 4 17 7 4
41.–44. Michaela Radoměřská G, Voděradská, Praha 4 67 7 4
41.–44. Jiří Sýkora G, Trhové Sviny 4 33 7 4
45.–47. Peter Holý G Ľudovíta Štúra, Trenčín 2 33 3 2
45.–47. Anna Jiřičková G a Hudební škola, Praha 3 2 33 3 2
45.–47. Aneta Vavřinová G Dašická, Pardubice 2 33 3 2

Kategorie 1. ročníků

Jméno Škola 1 % #
Student Pilný MFF UK 66 100 110 66
1. David Něnička G, Rožnov pod Radhoštěm 45 80 75 45
2.–3. Matouš Mišta G, Olomouc-Hejčín 44 67 73 44
2.–3. Michal Stroff G, Budějovická, Praha 44 79 73 44
4. Ivan Žemlička G Ústavní, Praha 39 81 65 39
5. Pavla Šimová G, Šumperk 37 86 62 37
6. Jan Theodor Hrdý BG B. Balbína, Hradec Králové 36 55 60 36
7.–8. Adam Bretšnajder G Z. Wintra, Rakovník 34 61 57 34
7.–8. Tomáš Kubrický G Poštová, Košice 34 83 57 34
9. Vladimír Slanina G Poštová, Košice 31 76 52 31
10. Patrik Štencel Mendelovo G, Opava 26 84 43 26
11. Michal Branda G Dašická, Pardubice 24 48 40 24
12. Adam Pustka G F. X. Šaldy, Liberec 22 76 37 22
13.–14. Tomáš Bourek G J. Heyrovského, Praha 20 59 33 20
13.–14. Petr Toman G, Velké Meziříčí 20 38 33 20
15.–16. Petr Brettschneider G, Dukelská, Bruntál 19 40 32 19
15.–16. Václav Verner PORG, Praha 19 33 32 19
17. Michal Sykáček G a SOŠPg Jeronýmova, Liberec 16 52 27 16
18. Barbora Edlová G, Tachov 15 50 25 15
19.–21. Vojtěch Janáček G F. X. Šaldy, Liberec 12 50 20 12
19.–21. Matyáš Matta Masarykovo G, Plzeň 12 92 20 12
19.–21. Vojtěch Trnka G J. Vrchlického, Klatovy 12 41 20 12
22.–23. Adam Filip G, Česká Lípa 11 65 18 11
22.–23. Eduard Plic Masarykovo G, Plzeň 11 100 18 11
24.–27. Ondřej Hejsek G a SOŠ, Jilemnice 10 31 17 10
24.–27. Kryštof Maxera G Jírovcova, České Budějovice 10 83 17 10
24.–27. Jáchym Předota G Jírovcova, České Budějovice 10 91 17 10
24.–27. Lucie Roskovská G, Ohradní, Praha-Michle 10 83 17 10
28. Marek Kalenda G Brno, tř. Kpt. Jaroše 9 38 15 9
29. Lucie Martinková G B. Němcové, HK 8 67 13 8
30. Jan Hrdina G Na Vítězné pláni, Praha 7 27 12 7
31.–32. Dominik Marton G Poštová, Košice 6 100 10 6
31.–32. Veronika Roskovská G, Ohradní, Praha-Michle 6 100 10 6
33.–34. Matěj Hušek G, Turnov 5 45 8 5
33.–34. Vilém Učík G J. Jungmanna, Litoměřice 5 26 8 5
35.–36. Yahor Herashchanka G, Turnov 4 67 7 4
35.–36. Tomáš Otrubčák G Ľudovíta Štúra, Trenčín 4 67 7 4
37. Miroslav Pajger Bilingválne G, Sučany 0 0 0 0
Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací

Partneři

Pořadatel

Pořadatel MSMT_logotyp_text_cz

Partner

Mediální partner


Created with <love/> by ©FYKOS – webmaster@fykos.cz