II. pololetní výsledková listina

Kategorie FYKOS_4. ročníků

Jméno Škola 4 5 6 % #
Student Pilný MFF UK 60 60 60 100 100 180
1. Filip Vrťo G J. Škody, Přerov 48 32 37 78 65 117
2. Jakub Mikeš G J. Škody, Přerov 37 25 19 87 45 81
3. Aleš Opl G a Hudební škola, Praha 3 28 25 98 29 53
4. Matěj Charousek G Na Vítězné pláni, Praha 15 3 25 77 24 43
5. Jakub Maťa G J. Škody, Přerov 21 78 12 21
6. Elena Chochoľaková G L. Svobodu, Humenné 11 4 5 100 11 20
7. David Chudožilov Reálné G a ZŠ, Prostějov 18 62 10 18
8. Adam Krška G, Mikulov 17 100 9 17
9. Jakub Pelc G, Benešov 10 4 48 8 14
10.–11. Martin Fedorko G J. A. Raymana, Prešov 7 88 4 7
10.–11. Marie Jankolová G Botičská, Praha 2 5 44 4 7
12. Daniel Skýpala G, Olomouc-Hejčín 5 83 3 5
13. Michal Šrank Gymnázium Angely Merici 2 25 1 2
14. Lukáš Fidler Jiráskovo G, Náchod 1 33 1 1

Kategorie FYKOS_3. ročníků

Jméno Škola 4 5 6 % #
Student Pilný MFF UK 60 60 60 100 100 180
1. Ioana Milea CN Mihai Eminescu, Satu Mare, RO 37 39 22 69 54 98
2. Jiří Vestfál G a SOŠPg Jeronýmova, Liberec 37 23 37 93 54 97
3. Jakub Hadač G V. Hlavatého, Louny 32 29 34 63 53 95
4. Tereza Voltrová G Mikulášské n. 23, Plzeň 32 34 28 63 52 94
5. David Bálek G Legionářů, Příbram 37 26 23 93 48 86
6. Daniela Karpíšková Masarykovo G, Plzeň 31 22 27 53 44 80
7. Ladislav Vávra G, Rožnov pod Radhoštěm 25 22 25 53 40 72
8. Lukáš Létal G J. Škody, Přerov 32 14 20 56 37 66
9. Tereza Blažková G a ZŠ G. Jarkovského, Praha 24 19 22 49 36 65
10. Petr Piňos Biskupské G, Brno 28 19 5 68 29 52
11. Katarína Horská G Jana Keplera, Praha 20 10 21 52 28 51
12.–13. Ivana Durkošová G, Dexnerova, Vranov n. Topľou 12 11 16 34 22 39
12.–13. Tereza Hochmanová G Chotěboř 3 36 55 22 39
14. Jaromír Potůček G Jana Keplera, Praha 23 11 71 19 34
15. Vojtěch Marek Biskupské G, Brno 17 13 2 76 18 32
16. Denisa Trnková G Nad Štolou, Praha 30 75 17 30
17. Anna Vodáková G, Litovel 7 22 45 16 29
18. Matej Zigo ŠpMNDaG, Bratislava 28 70 16 28
19. Martin Kysela G, Český Krumlov 10 16 63 14 26
20. Pavel Provazník G Dašická, Pardubice 25 89 14 25
21. Tomáš Patsch Slovanské G, Olomouc 22 67 12 22
22.–23. Lída Kačenková G, Budějovická, Praha 21 81 12 21
22.–23. Juraj Pavolko G, P. Horova, Michalovce 5 8 8 38 12 21
24. Alexander Stoyanov 91 Germ. Lang. Sch. "Pr. K. G" 8 6 6 31 11 20
25. Michal Almáši G, Park mládeže, Košice 18 55 10 18
26. Patrik Jendele SPŠ stavební Plzeň 7 3 111 6 10
27. Petr David Lanča G, Frýdlant nad Ostravicí 1 5 38 3 6
28. Jiří Polách G, Frýdlant nad Ostravicí 5 45 3 5
29. Viliam Geffert G Poštová, Košice 3 100 2 3

Kategorie FYKOS_2. ročníků

Jméno Škola 4 5 6 % #
Student Pilný MFF UK 66 66 66 100 110 198
1. Jan Klír G B. Hrabala 69 56 63 95 104 188
2. Veronika Plevná G, Cheb 36 28 37 77 56 101
3. Richard Materna G Brno, tř. Kpt. Jaroše 34 21 37 79 51 92
4. Vladimíra Jiříčková G J. Vrchlického, Klatovy 49 22 14 72 47 85
5.–6. Anežka Čechová G Brno, tř. Kpt. Jaroše 24 17 38 77 44 79
5.–6. Jakub Savula G Jírovcova, České Budějovice 34 24 21 66 44 79
7. Veronika Bartáková Slovanské G, Olomouc 21 6 25 98 29 52
8. Monika Drexlerová G, Rožnov pod Radhoštěm 18 12 21 52 28 51
9. Lukáš Linhart G P. Bezruče, Frýdek-Místek 20 15 12 72 26 47
10. Radek Truhlář G, Cheb 16 12 12 74 22 40
11. Maxmilian Ladislav Skuda G, Boskovice 17 9 12 52 21 38
12. Daniel Čtvrtečka G Christiana Dopplera, Praha 36 78 20 36
13. Aneta Vašíčková G Dašická, Pardubice 15 6 54 12 21
14. Jan Zrůst G Botičská, Praha 8 12 87 11 20
15. David Mendl G P. de Coubertina, Tábor 2 7 8 55 9 17
16. Marek Pučejdl G J. V. Jirsíka, Č. Budějovice 13 76 7 13
17. Tereza Lichtenbergová G Botičská, Praha 9 0 31 5 9
18. Filip Rásó Súkromné Bilingválne G., Galanta 8 67 4 8
19.–21. Lukáš Müller Podkrušnohorské G, Most 6 50 3 6
19.–21. Filip Neubauer Akademické G, Praha 6 100 3 6
19.–21. Klára Plchová G, Boskovice 6 26 3 6
22. Michaela Radoměřská G, Voděradská, Praha 4 67 2 4
23. Antonie Fejfarová G Botičská, Praha 2 33 1 2

Kategorie FYKOS_1. ročníků

Jméno Škola 4 5 6 % #
Student Pilný MFF UK 66 66 66 100 110 198
1. Michal Stroff G, Budějovická, Praha 54 43 27 87 69 124
2. David Něnička G, Rožnov pod Radhoštěm 42 36 36 75 63 114
3. Pavla Šimová G, Šumperk 29 31 33 62 52 93
4. Vladimír Slanina G Poštová, Košice 26 31 27 85 47 84
5. Ivan Žemlička G Ústavní, Praha 34 20 18 81 40 72
6. Jakub Radim Zbončák G, Křenová, Brno 28 11 25 52 36 64
7. Tomáš Kubrický G Poštová, Košice 37 12 12 95 34 61
8. Petr Brettschneider G, Dukelská, Bruntál 26 34 57 33 60
9. Matouš Mišta G, Olomouc-Hejčín 56 85 31 56
10. Lujza Lea Lavriková G, P. Horova, Michalovce 18 28 69 26 46
11. Petr Toman G, Velké Meziříčí 10 16 15 57 23 41
12. Adam Pustka G F. X. Šaldy, Liberec 26 6 78 18 32
13. Jakub Buzalka G, Považská Bystrica 15 16 54 17 31
14. Tomáš Otrubčák G Ľudovíta Štúra, Trenčín 13 11 63 13 24
15. Jan Theodor Hrdý BG B. Balbína, Hradec Králové 17 49 9 17
16. Ondřej Hejsek G a SOŠ, Jilemnice 3 6 4 27 7 13
17. Adam Bretšnajder G Z. Wintra, Rakovník 9 1 29 6 10
18.–22. Tomáš Bourek G J. Heyrovského, Praha 6 100 3 6
18.–22. Adam Filip G, Česká Lípa 6 100 3 6
18.–22. Alžběta Hejná G, Litoměřická, Praha 6 100 3 6
18.–22. Vojtěch Janáček G F. X. Šaldy, Liberec 6 0 50 3 6
18.–22. Michal Sykáček G a SOŠPg Jeronýmova, Liberec 6 50 3 6
23.–24. Matěj Hušek G, Turnov 2 33 1 2
23.–24. Dominik Marton G Poštová, Košice 2 33 1 2
25. Vojtěch Trnka G J. Vrchlického, Klatovy 1 9 1 1
Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací

Partneři

Pořadatel

Pořadatel MSMT_logotyp_text_cz

Generální partner neuron-logo.jpg

Partner

Mediální partner


Created with <love/> by ©FYKOS – webmaster@fykos.cz