Výsledková listina 1. série 35. ročníku

Kategorie 4. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 3 3 5 7 8 10 14 10 60
1. David Chudožilov Reálné G a ZŠ, Prostějov 3 3 5 3 8 13 14 4 53
2. Josef Vácha G Jana Keplera, Praha 3 3 5 8 7 10 8 44
3. Aleš Opl G a Hudební škola, Praha 3 3 3 5 7 8 14 3 43
4. Elena Chochoľaková G L. Svobodu, Humenné 3 3 3 7 6 13 7 42
5. Vojtěch Stránský G Brno, tř. Kpt. Jaroše 3 2 5 5 7 9 7 38
6. Pavlína Zavřelová Biskupské G, Brno 3 2 5 5 6 8 7 36
7. Jan Pijáček Biskupské G, Brno 2 2 4 7 2 7 10 1 35
8. Daniel Skýpala G, Olomouc-Hejčín 3 3 5 4 7 10 2 34
9. Filip Vrťo G J. Škody, Přerov 3 1 3 5 1 11 8 32
10. Aneta Piklová G, Strakonice 2 1 6 2 7 11 2 31
11. Matěj Charousek G Na Vítězné pláni, Praha 1 3 3 5 6 12 0 30
12. Jakub Mikeš G J. Škody, Přerov 3 1 5 5 6 8 28
13. Jiří Kohl Biskupské G, Brno 3 3 5 7 8 26
14. Marie Lausová G, Jihlava 3 1 1 1 1 10 8 25
15. Adam Krška G, Mikulov 3 3 5 12 23
16. Tomáš Heger Jiráskovo G, Náchod 3 1 3 5 6 4 22
17.–18. Nicolas Gavorník G, Myjava 3 1 2 3 10 19
17.–18. Aleš Manuel Papáček G, Třeboň 3 0 5 0 11 19
19.–20. Jiří Harvalík G Mikulášské n. 23, Plzeň 3 2 4 5 4 18
19.–20. Hynek Jakeš Slovanské G, Olomouc 3 3 5 2 5 18
21. David Juda Gymnázium Brno-Bystrc 3 5 9 17
22.–23. Martin Fedorko G J. A. Raymana, Prešov 3 1 5 7 16
22.–23. Jakub Pelc G, Benešov 2 1 2 3 8 16
24. Matouš Hofmeister G J. Barranda, Beroun 3 1 7 4 15
25. Adam Húšťava European School Luxembourg II 3 2 9 14
26.–27. Dávid Brodňanský G J. A. Raymana, Prešov 3 10 13
26.–27. Lukáš Fidler Jiráskovo G, Náchod 2 5 6 13
28.–29. Ľuboš Bariak G Tajovského, B. Bystrica 1 7 4 12
28.–29. Matej Korž G J. A. Raymana, Prešov 3 2 7 12
30. Eliška Malá Slovanské G, Olomouc 2 0 1 1 5 9
31. Jan Marjanko G J. Jungmanna, Litoměřice 2 6 8
32. Karel Podzimek BG B. Balbína, Hradec Králové 1 2 2 5
33. Antonín Kubík G, Roudnice nad Labem 3 1 4
34.–39. Jozef Mičáň G Grösslingová, Bratislava 3 3
34.–39. Matouš Novotný G, Křenová, Brno 1 0 0 0 0 2 0 0 3
34.–39. Lukáš Ščerbanovský G, Dexnerova, Vranov n. Topľou 3 3
34.–39. Jakub Šimek Gym Dr. A. Randy, Jablonec n. N. 3 3
34.–39. Michal Uliáš Smíchovská SPŠ Praha 5 3 3
34.–39. Nikita Ustinov G Jana Keplera, Praha 3 3

Kategorie 3. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 3 3 5 7 8 10 14 10 60
1. Ioana Milea CN Mihai Eminescu, Romania 3 3 8 10 10 2 36
2. Daniela Karpíšková Masarykovo G, Plzeň 3 1 4 5 4 10 8 35
3. Denisa Trnková G Nad Štolou, Praha 2 1 2 4 13 11 33
4. David Bálek G Legionářů, Příbram 3 3 5 7 8 6 32
5.–8. Michal Kišš G Ľudovíta Štúra, Trenčín 3 2 3 6 2 10 5 31
5.–8. Jakub Mikáč G Dobruška 3 3 5 5 10 5 31
5.–8. Miruna Neacsu Inter. Computer HS, Bucharest,RO 3 1 4 2 4 9 8 31
5.–8. Pavel Provazník G Dašická, Pardubice 3 3 5 5 2 9 4 31
9. Pavel Horský G, Brno-Řečkovice 3 3 3 5 8 8 30
10.–12. Mikuláš Fiala G Botičská, Praha 3 3 5 1 3 5 9 29
10.–12. Tereza Hochmanová G Chotěboř 3 2 4 1 9 8 2 29
10.–12. Lukáš Létal G J. Škody, Přerov 2 2 5 4 9 7 29
13.–14. Jakub Hadač G V. Hlavatého, Louny 1 1 3 2 1 12 6 26
13.–14. Ladislav Vávra G, Rožnov pod Radhoštěm 2 1 2 2 1 10 8 26
15.–16. Vojtěch Haslinger G, Lovosice 2 1 2 9 11 25
15.–16. Adam Póša G Alejová, Košice 3 3 5 4 3 7 25
17.–18. Tereza Blažková G a ZŠ G. Jarkovského, Praha 2 3 4 2 5 6 2 24
17.–18. Tereza Voltrová G Mikulášské n. 23, Plzeň 3 13 8 24
19. Martin Kysela G, Český Krumlov 3 0 5 5 1 9 23
20.–23. Ivana Durkošová G, Dexnerova, Vranov n. Topľou 3 0 3 1 8 6 21
20.–23. Katarína Horská G Jana Keplera, Praha 3 1 2 2 1 7 2 3 21
20.–23. Alexander Stoyanov 91 Germ. Lang. Sch. "Pr. K. G" 1 0 3 2 1 6 8 21
20.–23. Jonáš Venc G, Havlíčkův Brod 3 3 1 10 4 21
24.–25. Petr Piňos Biskupské G, Brno 3 1 2 4 10 20
24.–25. Karolína Žídková G O. Havlové, Ostrava 1 5 1 5 8 20
26. Jiří Vestfál G a SOŠPg Jeronýmova, Liberec 3 2 5 7 17
27. Jonáš Dej Wichterlovo G, Ostrava 8 8 16
28. Václav Tichavský G Jana Nerudy, Praha 1 3 5 4 2 15
29.–31. Viliam Geffert G Poštová, Košice 3 11 14
29.–31. Vojtěch Lančarič SPŠ Praha 10 3 3 3 5 14
29.–31. Jakub Petrovický BG B. Balbína, Hradec Králové 2 1 5 6 14
32. Mikuláš Sulovský G F. X. Šaldy, Liberec 1 0 6 6 13
33. Jiří Jirásek G Mikulášské n. 23, Plzeň 3 3 5 11
34.–37. Patrik Bašo G Ľudovíta Štúra, Trenčín 3 1 6 10
34.–37. Jiří Polách G, Frýdlant nad Ostravicí 3 2 5 10
34.–37. Štěpán Šmétka Letohradské soukromé gymnázium L 1 2 7 10
34.–37. Martin Švanda Arcibiskupské G, Praha 3 3 3 1 10
38. Zdeněk Hartman G, Broumov 3 1 5 9
39.–41. Matej Donoval ŠpMNDaG, Bratislava 3 5 8
39.–41. Matěj Olič G V. Hlavatého, Louny 3 1 4 8
39.–41. Michaela Valtrová Mendelovo G, Opava 3 1 3 1 8
42. Jan Tomšej G P. Bezruče, Frýdek-Místek 1 5 1 7
43.–45. Lída Kačenková G, Budějovická, Praha 3 1 1 1 6
43.–45. Tomaš Názler SPŠ a VOŠT Brno 2 3 1 0 6
43.–45. Juraj Pavolko G, P. Horova, Michalovce 1 0 0 4 1 6
46.–47. Dávid Jopek G Poštová, Košice 3 1 1 0 5
46.–47. Petr David Lanča G, Frýdlant nad Ostravicí 3 2 5
48.–49. Josef Ferda G dr. A. Hrdličky, Humpolec 3 1 4
48.–49. Barbora Růžičková G, Moravská Třebová 3 1 4
50.–53. Barbora Čemanová G Poštová, Košice 3 0 0 3
50.–53. Patrik Jendele SPŠ stavební Plzeň 3 3
50.–53. Jan Petkov Mendelovo G, Opava 3 3
50.–53. Jaromír Potůček G Jana Keplera, Praha 3 3
54.–56. Marek Plachý G, Jateční, Ústí nad Labem 2 2
54.–56. Karolína Prasková Masarykova sš zemědělská a voš O 1 1 2
54.–56. Michal Puš G Nad Kavalírkou, Praha 2 2
57. Filip Msallam G, Nad Alejí, Praha 1 1
58. Vojtěch Svoboda G, Budějovická, Praha 0 0 0

Kategorie 2. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 6 6 5 7 8 10 14 10 66
1. Vladimíra Jiříčková G J. Vrchlického, Klatovy 6 4 5 7 11 8 4 45
2. Jan Klír G B. Hrabala 6 6 1 5 7 6 7 38
3.–5. Lukáš Linhart G P. Bezruče, Frýdek-Místek 6 4 10 12 4 36
3.–5. Veronika Plevná G, Cheb 6 2 5 4 1 10 8 36
3.–5. Radek Truhlář G, Cheb 6 6 5 4 2 10 3 36
6. Jakub Savula G Jírovcova, České Budějovice 6 4 5 9 8 1 33
7. Daniel Čtvrtečka G Christiana Dopplera, Praha 6 10 10 4 30
8.–9. Richard Materna G Brno, tř. Kpt. Jaroše 6 4 5 6 8 29
8.–9. Lukáš Váňa G P. Bezruče, Frýdek-Místek 6 2 3 2 2 7 7 29
10. Martin Chrostek G P. Bezruče, Frýdek-Místek 6 2 2 1 2 10 5 28
11. Antonie Fejfarová G Botičská, Praha 4 4 1 10 5 24
12.–13. Klára Plchová G, Boskovice 6 4 5 2 1 5 23
12.–13. Maxmilian Ladislav Skuda G, Boskovice 6 2 5 1 4 5 23
14. Václav Vinkler Wichterlovo G, Ostrava 6 2 1 6 7 22
15.–17. Veronika Bartáková Slovanské G, Olomouc 6 2 2 8 3 21
15.–17. Marek Pučejdl G J. V. Jirsíka, Č. Budějovice 6 5 10 21
15.–17. Vít Říha G Volgogradská 6a, Ostrava 2 2 5 1 7 4 21
18.–19. Monika Drexlerová G, Rožnov pod Radhoštěm 6 2 3 1 4 4 20
18.–19. Benjamín Král G, Hlinsko 4 1 2 1 6 6 20
20. Vojtěch Minárik G, Slaný 6 6 4 3 19
21.–22. Anežka Čechová G Brno, tř. Kpt. Jaroše 6 2 5 4 17
21.–22. Aneta Vašíčková G Dašická, Pardubice 2 0 10 5 17
23.–24. Patrik Číhal Klvaňovo G Kyjov 6 2 5 13
23.–24. Jakub Svobodník G Volgogradská 6a, Ostrava 6 7 13
25.–27. Barbora Klusáková BG B. Balbína, Hradec Králové 6 6 12
25.–27. David Mendl G P. de Coubertina, Tábor 6 6 12
25.–27. Filip Neubauer Akademické G, Praha 6 4 2 12
28.–32. Vítězslav Lamoš G, Omská, Praha 6 0 5 11
28.–32. Vojtěch Martínek Mendelovo G, Opava 4 4 3 0 0 11
28.–32. Tadeáš Roblík G, Židlochovice 4 0 1 0 6 11
28.–32. Tereza Teplanská Mendelovo G, Opava 4 4 3 0 0 11
28.–32. Jan Zrůst G Botičská, Praha 2 5 4 11
33. Filip Rásó Súkromné Bilingválne G., Galanta 0 5 5 10
34. Filip Hanzlík G Jana Nerudy, Praha 6 2 8
35. Lukáš Müller Podkrušnohorské G, Most 2 2 1 1 1 7
36.–40. Jakub Červeňan G J. Pivečky, Slavičín 6 6
36.–40. Filip Hošek Masarykovo klasické G, Říčany 6 6
36.–40. Julie Matulová G Dobruška 6 6
36.–40. David Theodor Nimrichtr G Dašická, Pardubice 6 6
36.–40. Marek Štorek G, Nad Alejí, Praha 6 6
41.–44. Kristýna Bělušová G J. Pivečky, Slavičín 4 4
41.–44. Michal Hrotko G Ľudovíta Štúra, Trenčín 2 0 0 2 4
41.–44. Michaela Radoměřská G, Voděradská, Praha 4 4
41.–44. Jiří Sýkora G, Trhové Sviny 2 2 4
45.–47. Peter Holý G Ľudovíta Štúra, Trenčín 2 2
45.–47. Anna Jiřičková G a Hudební škola, Praha 3 2 2
45.–47. Aneta Vavřinová G Dašická, Pardubice 2 2

Kategorie 1. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 6 6 5 7 8 10 14 10 66
1. David Něnička G, Rožnov pod Radhoštěm 6 6 3 7 4 10 9 45
2.–3. Matouš Mišta G, Olomouc-Hejčín 6 2 4 5 3 6 12 6 44
2.–3. Michal Stroff G, Budějovická, Praha 6 6 5 8 6 7 6 44
4. Ivan Žemlička G Ústavní, Praha 6 6 4 4 10 9 39
5. Pavla Šimová G, Šumperk 6 6 1 12 12 37
6. Jan Theodor Hrdý BG B. Balbína, Hradec Králové 6 6 5 5 4 1 6 3 36
7.–8. Adam Bretšnajder G Z. Wintra, Rakovník 6 6 5 2 5 5 5 34
7.–8. Tomáš Kubrický G Poštová, Košice 6 4 5 6 13 34
9. Vladimír Slanina G Poštová, Košice 6 4 5 8 8 31
10. Patrik Štencel Mendelovo G, Opava 6 4 5 11 26
11. Michal Branda G Dašická, Pardubice 4 4 2 2 5 7 24
12. Adam Pustka G F. X. Šaldy, Liberec 6 5 3 8 22
13.–14. Tomáš Bourek G J. Heyrovského, Praha 6 4 2 2 6 20
13.–14. Petr Toman G, Velké Meziříčí 2 5 4 4 4 1 20
15.–16. Petr Brettschneider G, Dukelská, Bruntál 6 4 1 2 4 2 19
15.–16. Václav Verner PORG, Praha 6 4 2 2 1 3 1 19
17. Michal Sykáček G a SOŠPg Jeronýmova, Liberec 6 2 2 6 16
18. Barbora Edlová G, Tachov 2 7 6 15
19.–21. Vojtěch Janáček G F. X. Šaldy, Liberec 4 0 8 12
19.–21. Matyáš Matta Masarykovo G, Plzeň 6 6 12
19.–21. Vojtěch Trnka G J. Vrchlického, Klatovy 4 2 2 4 12
22.–23. Adam Filip G, Česká Lípa 4 2 5 11
22.–23. Eduard Plic Masarykovo G, Plzeň 6 5 11
24.–27. Ondřej Hejsek G a SOŠ, Jilemnice 2 4 2 1 1 10
24.–27. Kryštof Maxera G Jírovcova, České Budějovice 6 4 10
24.–27. Jáchym Předota G Jírovcova, České Budějovice 6 4 10
24.–27. Lucie Roskovská G, Ohradní, Praha-Michle 6 4 10
28. Marek Kalenda G Brno, tř. Kpt. Jaroše 2 2 3 2 9
29. Lucie Martinková G B. Němcové, HK 4 4 8
30. Jan Hrdina G Na Vítězné pláni, Praha 4 2 1 7
31.–32. Dominik Marton G Poštová, Košice 6 6
31.–32. Veronika Roskovská G, Ohradní, Praha-Michle 6 6
33.–34. Matěj Hušek G, Turnov 2 3 5
33.–34. Vilém Učík G J. Jungmanna, Litoměřice 4 0 1 5
35.–36. Yahor Herashchanka G, Turnov 4 4
35.–36. Tomáš Otrubčák G Ľudovíta Štúra, Trenčín 4 4
37. Miroslav Pajger Bilingválne G, Sučany 0 0 0
Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací

Partneři

Pořadatel

Pořadatel MSMT_logotyp_text_cz

Partner

Mediální partner


Created with <love/> by ©FYKOS – webmaster@fykos.cz