Výsledková listina 2. série 35. ročníku

Kategorie 4. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 3 3 6 7 8 10 13 10 60
1. Jiří Kohl Biskupské G, Brno 3 3 6 7 8 13 8 48
2. Filip Vrťo G J. Škody, Přerov 3 0 3 1 2 10 13 6 38
3. Aleš Opl G a Hudební škola, Praha 3 3 3 6 7 8 10 37
4. Josef Vácha G Jana Keplera, Praha 1 3 6 7 8 11 36
5. David Chudožilov Reálné G a ZŠ, Prostějov 3 2 6 6 4 14 35
6. Elena Chochoľaková G L. Svobodu, Humenné 1 3 5 2 12 6 29
7. Jakub Mikeš G J. Škody, Přerov 3 3 6 4 6 22
8. Hynek Jakeš Slovanské G, Olomouc 2 6 6 6 20
9. Jan Pijáček Biskupské G, Brno 3 2 3 2 3 6 19
10. David Juda Gymnázium Brno-Bystrc 3 1 6 1 7 18
11. Daniel Skýpala G, Olomouc-Hejčín 3 1 6 4 3 17
12. Dávid Brodňanský G J. A. Raymana, Prešov 6 10 16
13. Martin Fedorko G J. A. Raymana, Prešov 2 3 6 4 15
14.–15. Aneta Piklová G, Strakonice 1 1 3 2 7 14
14.–15. Nikita Ustinov G Jana Keplera, Praha 3 3 8 14
16. Vojtěch Stránský G Brno, tř. Kpt. Jaroše 3 1 1 3 2 1 2 13
17.–19. Matěj Charousek G Na Vítězné pláni, Praha 3 2 2 3 10
17.–19. Karel Podzimek BG B. Balbína, Hradec Králové 2 2 6 0 10
17.–19. Pavlína Zavřelová Biskupské G, Brno 3 1 1 2 1 2 10
20. Adam Krška G, Mikulov 3 4 2 9
21. Nicolas Gavorník G, Myjava 6 2 8
22. Jakub Pelc G, Benešov 7 7
23. Matěj Mocek G Dašická, Pardubice 3 2 5
24.–25. Lukáš Fidler Jiráskovo G, Náchod 2 2 4
24.–25. Matej Korž G J. A. Raymana, Prešov 3 1 4
26. Antonín Kubík G, Roudnice nad Labem 3 0 3
27. Ľuboš Bariak G J. Tajovského, B. Bystrica 2 0 0 2
28. Eliška Malá Slovanské G, Olomouc 1 1

Kategorie 3. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 3 3 6 7 8 10 13 10 60
1. Denisa Trnková G Nad Štolou, Praha 3 3 6 1 10 11 34
2. David Bálek G Legionářů, Příbram 3 3 6 5 6 7 30
3.–5. Jakub Hadač G V. Hlavatého, Louny 3 2 2 2 2 9 6 26
3.–5. Katarína Horská G Jana Keplera, Praha 3 1 4 2 9 7 26
3.–5. Daniela Karpíšková Masarykovo G, Plzeň 3 2 5 2 2 3 8 1 26
6.–7. Pavel Provazník G Dašická, Pardubice 3 3 6 5 6 1 24
6.–7. Jiří Vestfál G a SOŠPg Jeronýmova, Liberec 3 2 6 4 4 5 24
8.–9. Tereza Blažková G a ZŠ G. Jarkovského, Praha 1 2 6 0 10 3 22
8.–9. Ioana Milea CN Mihai Eminescu, Satu Mare, RO 1 1 6 4 7 3 22
10. Martin Kysela G, Český Krumlov 3 1 2 5 7 3 21
11. Adam Póša G Alejová, Košice 3 2 6 3 6 20
12. Lukáš Létal G J. Škody, Přerov 0 0 4 10 5 19
13. Tereza Voltrová G Mikulášské n. 23, Plzeň 3 1 6 2 3 1 1 17
14.–16. Jakub Mikáč G Dobruška 1 0 3 9 3 16
14.–16. Miruna Neacsu Inter. Computer HS, Bucharest,RO 2 3 4 2 3 2 0 16
14.–16. Alexander Stoyanov 91 Germ. Lang. Sch. "Pr. K. G" 1 1 3 0 6 2 3 16
17. Pavel Horský G, Brno-Řečkovice 3 3 2 1 1 5 15
18.–19. Petr Piňos Biskupské G, Brno 3 0 4 7 14
18.–19. Ladislav Vávra G, Rožnov pod Radhoštěm 0 0 1 1 10 2 14
20.–21. Josef Ferda G dr. A. Hrdličky, Humpolec 3 1 2 7 13
20.–21. Martin Švanda Arcibiskupské G, Praha 1 6 6 13
22. Jonáš Venc G, Havlíčkův Brod 3 1 7 1 12
23.–25. Barbora Čemanová G Poštová, Košice 9 9
23.–25. Juraj Pavolko G, P. Horova, Michalovce 1 0 6 2 9
23.–25. Václav Tichavský G Jana Nerudy, Praha 3 1 5 9
26. Jiří Polách G, Frýdlant nad Ostravicí 3 1 1 3 8
27. Dominik Blaha G, Uherské Hradiště 2 5 7
28.–29. Ivana Durkošová G, Dexnerova, Vranov n. Topľou 1 0 2 0 1 2 6
28.–29. Dávid Jopek G Poštová, Košice 1 2 0 0 2 1 6
30. Jonáš Dej Wichterlovo G, Ostrava 5 5
31. Bogdans Grebņevs Riga Tech. Univ. Engin. HS, LV 3 1 4
32.–35. Zdeněk Hartman G, Broumov 3 3
32.–35. Patrik Jendele SPŠ stavební Plzeň 3 3
32.–35. Lída Kačenková G, Budějovická, Praha 2 1 3
32.–35. Karolína Prasková Masarykova sš zemědělská a voš O 0 1 2 0 3
36.–38. Petr David Lanča G, Frýdlant nad Ostravicí 1 1 2
36.–38. Tomáš Patsch Slovanské G, Olomouc 0 2 2
36.–38. Štěpán Šmétka Letohradské soukromé gymnázium L 0 2 2
39. Pragun Pudukoli NC for Excellence, India 1 1
40. Martina Plevová G, Frýdlant nad Ostravicí 0 0

Kategorie 2. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 6 6 6 7 8 10 13 10 66
1. Jan Klír G B. Hrabala 6 4 6 3 3 10 13 5 50
2. Vladimíra Jiříčková G J. Vrchlického, Klatovy 6 2 6 3 4 11 8 40
3. Vít Říha G Volgogradská 6a, Ostrava 6 4 2 3 7 4 26
4. Veronika Plevná G, Cheb 6 4 5 3 7 25
5. Veronika Bartáková Slovanské G, Olomouc 6 2 12 3 23
6. Anežka Čechová G Brno, tř. Kpt. Jaroše 6 4 4 3 5 22
7. Marek Pučejdl G J. V. Jirsíka, Č. Budějovice 6 0 5 10 21
8. Monika Drexlerová G, Rožnov pod Radhoštěm 6 2 4 2 1 1 3 19
9. Martin Chrostek G P. Bezruče, Frýdek-Místek 2 2 1 0 2 4 5 16
10.–11. Richard Materna G Brno, tř. Kpt. Jaroše 2 2 3 8 15
10.–11. Jan Zrůst G Botičská, Praha 6 4 5 15
12. Jakub Savula G Jírovcova, České Budějovice 6 0 2 1 5 14
13. Tadeáš Roblík G, Židlochovice 6 1 2 4 0 13
14. Lukáš Linhart G P. Bezruče, Frýdek-Místek 2 2 4 2 10
15. Klára Plchová G, Boskovice 6 0 2 1 9
16.–21. Daniel Čtvrtečka G Christiana Dopplera, Praha 4 2 6
16.–21. Barbora Klusáková BG B. Balbína, Hradec Králové 2 4 6
16.–21. Julie Matulová G Dobruška 6 6
16.–21. David Mendl G P. de Coubertina, Tábor 6 6
16.–21. Michaela Radoměřská G, Voděradská, Praha 6 6
16.–21. Maxmilian Ladislav Skuda G, Boskovice 6 6
22. Antonie Fejfarová G Botičská, Praha 1 4 5
23. Jakub Svobodník G Volgogradská 6a, Ostrava 4 0 4
24. Tereza Lichtenbergová G Botičská, Praha 0 0 0

Kategorie 1. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 6 6 6 7 8 10 13 10 66
1. Matouš Mišta G, Olomouc-Hejčín 4 4 5 7 6 10 4 10 50
2. Michal Stroff G, Budějovická, Praha 6 4 6 6 5 5 7 6 45
3. Vladimír Slanina G Poštová, Košice 6 6 6 10 5 33
4. Jan Theodor Hrdý BG B. Balbína, Hradec Králové 6 6 6 6 3 5 32
5. Tomáš Kubrický G Poštová, Košice 6 6 6 4 9 31
6. Patrik Štencel Mendelovo G, Opava 6 2 6 7 4 25
7.–8. Adam Bretšnajder G Z. Wintra, Rakovník 6 0 6 7 5 24
7.–8. Petr Toman G, Velké Meziříčí 6 2 1 1 2 10 2 24
9. David Něnička G, Rožnov pod Radhoštěm 6 6 6 5 23
10. Jakub Radim Zbončák G, Křenová, Brno 6 2 1 3 7 1 20
11.–12. Petr Brettschneider G, Dukelská, Bruntál 6 0 1 2 0 3 2 14
11.–12. Ivan Žemlička G Ústavní, Praha 6 0 1 1 6 14
13.–14. Veronika Roskovská G, Ohradní, Praha-Michle 6 6 12
13.–14. Pavla Šimová G, Šumperk 2 4 6 12
15. Václav Verner PORG, Praha 4 0 4 0 1 1 10
16.–18. Yahor Herashchanka G, Turnov 6 2 8
16.–18. Adam Pustka G F. X. Šaldy, Liberec 6 2 8
16.–18. Michal Sykáček G a SOŠPg Jeronýmova, Liberec 6 0 2 8
19.–22. Adam Filip G, Česká Lípa 6 0 6
19.–22. Dominik Marton G Poštová, Košice 6 0 6
19.–22. Tomáš Otrubčák G Ľudovíta Štúra, Trenčín 6 6
19.–22. Vilém Učík G J. Jungmanna, Litoměřice 6 0 6
23. Ondřej Hejsek G a SOŠ, Jilemnice 0 0 1 0 0 1 2 4
24. Marie Steinhauserová ZŠ Strmilov 0 0
Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací

Partneři

Pořadatel

Pořadatel MSMT_logotyp_text_cz

Generální partner neuron-logo.jpg

Partner

Mediální partner


Created with <love/> by ©FYKOS – webmaster@fykos.cz