Výsledková listina 3. série 35. ročníku

Kategorie 4. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 3 3 5 8 10 9 12 10 60
1. Martin Fedorko G J. A. Raymana, Prešov 4 4 4 8 9 12 7 48
2. Filip Vrťo G J. Škody, Přerov 4 1 1 4 2 9 13 3 37
3. Aleš Opl G a Hudební škola, Praha 3 3 4 4 5 10 8 34
4. Jan Pijáček Biskupské G, Brno 3 1 2 5 4 5 11 31
5. Jiří Kohl Biskupské G, Brno 4 4 3 9 10 30
6.–7. David Juda Gymnázium Brno-Bystrc 2 5 4 12 23
6.–7. Adam Krška G, Mikulov 3 1 3 4 12 23
8. Hynek Jakeš Slovanské G, Olomouc 3 2 3 4 10 22
9.–11. Matěj Charousek G Na Vítězné pláni, Praha 4 4 4 7 19
9.–11. David Chudožilov Reálné G a ZŠ, Prostějov 5 4 10 19
9.–11. Jakub Mikeš G J. Škody, Přerov 3 1 2 5 8 19
12. Nicolas Gavorník G, Myjava 4 1 2 4 2 5 18
13. Elena Chochoľaková G L. Svobodu, Humenné 5 1 1 7 3 17
14.–16. Matěj Mocek G Dašická, Pardubice 2 3 10 15
14.–16. Jakub Pelc G, Benešov 3 5 7 15
14.–16. Daniel Skýpala G, Olomouc-Hejčín 2 3 4 6 15
17. Aneta Piklová G, Strakonice 2 1 6 9
18.–20. Dávid Brodňanský G J. A. Raymana, Prešov 5 5
18.–20. Marie Lausová G, Jihlava 0 1 1 3 5
18.–20. Michal Šrank Gymnázium Angely Merici 3 2 5
21.–25. Antonín Kubík G, Roudnice nad Labem 3 3
21.–25. Eliška Malá Slovanské G, Olomouc 3 3
21.–25. Jozef Mičáň G Grösslingová, Bratislava 3 3
21.–25. Aleš Manuel Papáček G, Třeboň 3 3
21.–25. Karel Podzimek BG B. Balbína, Hradec Králové 3 3

Kategorie 3. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 3 3 5 8 10 9 12 10 60
1. Denisa Trnková G Nad Štolou, Praha 3 4 3 4 10 9 13 46
2. Ioana Milea CN Mihai Eminescu, Satu Mare, RO 2 4 5 5 10 5 6 37
3. David Bálek G Legionářů, Příbram 3 1 5 7 10 7 33
4. Tereza Voltrová G Mikulášské n. 23, Plzeň 3 2 1 5 2 7 10 30
5. Jiří Vestfál G a SOŠPg Jeronýmova, Liberec 4 4 3 10 8 29
6.–7. Daniela Karpíšková Masarykovo G, Plzeň 3 1 2 3 1 6 11 27
6.–7. Tomáš Patsch Slovanské G, Olomouc 3 1 3 5 3 12 27
8. Jakub Hadač G V. Hlavatého, Louny 1 1 2 4 5 11 1 25
9. Lukáš Létal G J. Škody, Přerov 3 1 2 4 6 8 24
10.–11. Katarína Horská G Jana Keplera, Praha 2 1 3 4 4 5 1 20
10.–11. Martin Kysela G, Český Krumlov 3 3 3 3 8 20
12. Ladislav Vávra G, Rožnov pod Radhoštěm 0 2 1 6 10 19
13. Alexander Stoyanov 91 Germ. Lang. Sch. "Pr. K. G" 3 4 2 5 14
14.–15. Tereza Blažková G a ZŠ G. Jarkovského, Praha 1 1 3 3 5 13
14.–15. Martin Švanda Arcibiskupské G, Praha 1 5 7 13
16.–18. Ivana Durkošová G, Dexnerova, Vranov n. Topľou 0 1 2 4 5 12
16.–18. Adam Póša G Alejová, Košice 3 1 3 3 2 12
16.–18. Jaromír Potůček G Jana Keplera, Praha 2 1 1 8 12
19. Šimon Bízek G Na Pražačce, Praha 1 3 2 0 0 3 0 0 9
20.–21. Petr David Lanča G, Frýdlant nad Ostravicí 3 3 2 8
20.–21. Juraj Pavolko G, P. Horova, Michalovce 1 0 1 4 2 8
22. Jiří Polách G, Frýdlant nad Ostravicí 3 1 1 2 7
23. Jonáš Venc G, Havlíčkův Brod 1 3 2 0 6
24. Nikita Zykov G Na Pražačce, Praha 2 2 1 5
25.–27. Petr Piňos Biskupské G, Brno 3 1 4
25.–27. Martina Plevová G, Frýdlant nad Ostravicí 3 1 4
25.–27. Václav Tichavský G Jana Nerudy, Praha 1 3 4
28.–30. Patrik Jendele SPŠ stavební Plzeň 3 3
28.–30. Pragun Pudukoli NC for Excellence, India 3 3
28.–30. Anna Vodáková G, Litovel 2 1 3

Kategorie 2. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 6 6 5 8 10 9 12 10 66
1. Jan Klír G B. Hrabala 8 2 5 8 7 8 10 5 53
2. Vladimíra Jiříčková G J. Vrchlického, Klatovy 8 2 5 4 4 10 12 1 46
3. Daniel Čtvrtečka G Christiana Dopplera, Praha 8 8 3 5 10 34
4. Lukáš Linhart G P. Bezruče, Frýdek-Místek 6 2 5 4 4 9 30
5. Jakub Savula G Jírovcova, České Budějovice 6 2 3 4 5 9 29
6. Veronika Plevná G, Cheb 2 3 5 5 12 27
7. Richard Materna G Brno, tř. Kpt. Jaroše 6 2 2 2 10 22
8. Anežka Čechová G Brno, tř. Kpt. Jaroše 4 6 4 6 20
9. Veronika Bartáková Slovanské G, Olomouc 6 12 18
10. Monika Drexlerová G, Rožnov pod Radhoštěm 4 2 1 4 5 16
11. David Mendl G P. de Coubertina, Tábor 6 8 14
12.–13. Maxmilian Ladislav Skuda G, Boskovice 0 3 10 13
12.–13. Radek Truhlář G, Cheb 4 4 5 13
14. Martin Chrostek G P. Bezruče, Frýdek-Místek 2 6 0 4 12
15. Lukáš Müller Podkrušnohorské G, Most 6 2 1 9
16.–17. Tadeáš Roblík G, Židlochovice 2 2 0 2 2 8
16.–17. Jan Zrůst G Botičská, Praha 6 2 8
18.–20. Antonie Fejfarová G Botičská, Praha 2 1 3 6
18.–20. Vojtěch Man G J. A. Komenského, Uh. Brod 4 2 6
18.–20. Václav Vinkler Wichterlovo G, Ostrava 6 6
21. Filip Hošek Masarykovo klasické G, Říčany 4 4

Kategorie 1. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 6 6 5 8 10 9 12 10 66
1. Michal Stroff G, Budějovická, Praha 6 2 4 5 10 11 12 50
2. Matouš Mišta G, Olomouc-Hejčín 4 2 3 7 10 6 11 43
3. David Něnička G, Rožnov pod Radhoštěm 6 2 4 4 10 6 10 42
4. Tomáš Kubrický G Poštová, Košice 6 8 2 5 6 11 38
5. Pavla Šimová G, Šumperk 8 6 2 4 4 12 36
6. Petr Brettschneider G, Dukelská, Bruntál 6 6 4 4 6 9 35
7. Vladimír Slanina G Poštová, Košice 6 8 2 6 10 32
8. Jan Theodor Hrdý BG B. Balbína, Hradec Králové 6 2 4 5 9 3 29
9. Ivan Žemlička G Ústavní, Praha 6 2 3 4 3 7 25
10. Jakub Radim Zbončák G, Křenová, Brno 2 2 4 4 4 6 1 23
11. Adam Bretšnajder G Z. Wintra, Rakovník 2 6 4 4 16
12. Adam Pustka G F. X. Šaldy, Liberec 6 4 5 15
13. Michal Sykáček G a SOŠPg Jeronýmova, Liberec 2 12 14
14. Václav Verner PORG, Praha 6 2 2 1 11
15. Tomáš Otrubčák G Ľudovíta Štúra, Trenčín 2 2 6 10
16. Petr Toman G, Velké Meziříčí 6 3 9
17. Veronika Menšíková Arcibiskupské G, Praha 6 2 8
18.–19. Ondřej Hejsek G a SOŠ, Jilemnice 6 0 6
18.–19. Yahor Herashchanka G, Turnov 6 6
20. Matěj Hušek G, Turnov 2 2 4
21.–22. Adam Filip G, Česká Lípa 2 2
21.–22. Dominik Marton G Poštová, Košice 2 2
Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací

Partneři

Pořadatel

Pořadatel MSMT_logotyp_text_cz

Partner

Mediální partner


Created with <love/> by ©FYKOS – webmaster@fykos.cz