Výsledková listina 6. série 35. ročníku

Kategorie 4. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 3 3 5 7 10 10 12 10 60
1. Filip Vrťo G J. Škody, Přerov 1 3 4 8 3 4 14 37
2. Matěj Charousek G Na Vítězné pláni, Praha 3 2 2 10 8 25
3. Jakub Mikeš G J. Škody, Přerov 3 2 3 6 5 19
4. Elena Chochoľaková G L. Svobodu, Humenné 3 2 5

Kategorie 3. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 3 3 5 7 10 10 12 10 60
1. Jiří Vestfál G a SOŠPg Jeronýmova, Liberec 3 4 3 6 8 13 37
2. Tereza Hochmanová G Chotěboř 0 4 3 6 4 5 10 4 36
3. Jakub Hadač G V. Hlavatého, Louny 3 2 2 5 6 6 10 34
4. Denisa Trnková G Nad Štolou, Praha 1 3 6 3 7 10 30
5.–6. Tereza Voltrová G Mikulášské n. 23, Plzeň 3 1 2 3 2 5 12 28
5.–6. Matej Zigo ŠpMNDaG, Bratislava 3 2 3 5 4 11 28
7. Daniela Karpíšková Masarykovo G, Plzeň 3 2 2 1 3 3 13 27
8.–9. Pavel Provazník G Dašická, Pardubice 3 3 3 6 10 25
8.–9. Ladislav Vávra G, Rožnov pod Radhoštěm 0 1 3 1 2 5 13 25
10. David Bálek G Legionářů, Příbram 3 2 2 7 9 23
11.–14. Tereza Blažková G a ZŠ G. Jarkovského, Praha 0 3 1 3 4 11 22
11.–14. Ioana Milea CN Mihai Eminescu, Satu Mare, RO 0 2 4 6 9 1 22
11.–14. Tomáš Patsch Slovanské G, Olomouc 1 3 3 5 10 22
11.–14. Anna Vodáková G, Litovel 0 1 3 4 3 11 22
15. Katarína Horská G Jana Keplera, Praha 3 2 3 1 10 2 21
16. Lukáš Létal G J. Škody, Přerov 3 1 3 6 3 4 20
17. Michal Almáši G, Park mládeže, Košice 3 1 2 3 9 18
18.–19. Ivana Durkošová G, Dexnerova, Vranov n. Topľou 1 1 2 4 8 16
18.–19. Martin Kysela G, Český Krumlov 2 3 5 6 16
20. Jaromír Potůček G Jana Keplera, Praha 3 2 2 4 11
21. Juraj Pavolko G, P. Horova, Michalovce 0 2 2 4 8
22. Alexander Stoyanov 91 Germ. Lang. Sch. "Pr. K. G" 1 1 4 6
23. Petr Piňos Biskupské G, Brno 2 2 1 5
24. Patrik Jendele SPŠ stavební Plzeň 3 3
25. Vojtěch Marek Biskupské G, Brno 0 2 2

Kategorie 2. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 6 6 5 7 10 10 12 10 66
1. Jan Klír G B. Hrabala 6 4 5 7 10 7 14 10 63
2. Anežka Čechová G Brno, tř. Kpt. Jaroše 6 6 2 7 3 14 38
3.–4. Richard Materna G Brno, tř. Kpt. Jaroše 6 6 2 7 3 13 37
3.–4. Veronika Plevná G, Cheb 6 6 3 6 5 11 37
5. Daniel Čtvrtečka G Christiana Dopplera, Praha 6 6 3 3 9 9 36
6. Veronika Bartáková Slovanské G, Olomouc 6 6 13 25
7.–8. Monika Drexlerová G, Rožnov pod Radhoštěm 0 6 1 6 8 21
7.–8. Jakub Savula G Jírovcova, České Budějovice 6 2 3 2 8 21
9. Vladimíra Jiříčková G J. Vrchlického, Klatovy 0 6 2 6 14
10.–13. Lukáš Linhart G P. Bezruče, Frýdek-Místek 6 6 12
10.–13. Maxmilian Ladislav Skuda G, Boskovice 2 10 12
10.–13. Radek Truhlář G, Cheb 2 10 12
10.–13. Jan Zrůst G Botičská, Praha 6 6 12
14. David Mendl G P. de Coubertina, Tábor 8 8
15. Filip Neubauer Akademické G, Praha 6 6

Kategorie 1. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 6 6 5 7 10 10 12 10 66
1. David Něnička G, Rožnov pod Radhoštěm 6 6 3 8 2 11 36
2. Petr Brettschneider G, Dukelská, Bruntál 0 6 3 5 2 4 14 34
3. Pavla Šimová G, Šumperk 0 6 2 7 1 4 13 33
4. Lujza Lea Lavriková G, P. Horova, Michalovce 6 4 2 4 12 28
5.–6. Vladimír Slanina G Poštová, Košice 6 6 3 12 27
5.–6. Michal Stroff G, Budějovická, Praha 6 4 4 10 3 27
7. Jakub Radim Zbončák G, Křenová, Brno 0 2 2 1 4 4 12 25
8. Ivan Žemlička G Ústavní, Praha 6 4 3 5 18
9. Jakub Buzalka G, Považská Bystrica 6 4 2 4 16
10. Petr Toman G, Velké Meziříčí 2 4 2 7 15
11. Tomáš Kubrický G Poštová, Košice 6 6 12
12. Alžběta Hejná G, Litoměřická, Praha 6 6
13. Ondřej Hejsek G a SOŠ, Jilemnice 4 4
14. Adam Bretšnajder G Z. Wintra, Rakovník 0 1 1
15. Vojtěch Janáček G F. X. Šaldy, Liberec 0 0
Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací

Partneři

Pořadatel

Pořadatel MSMT_logotyp_text_cz

Partner

Mediální partner


Created with <love/> by ©FYKOS – webmaster@fykos.cz