Výsledková listina 3. série 36. ročníku

Kategorie 4. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 3 3 5 7 10 9 13 10 60
1. Nikola Kadlečková G, nám. TGM, Zlín 5 3 5 3 11 7 12 46
2. Martin Švanda Arcibiskupské G, Praha 3 3 5 4 3 12 13 43
3. Jiří Vestfál G a SOŠPg Jeronýmova, Liberec 5 3 5 4 9 14 40
4. Jakub Hadač G V. Hlavatého, Louny 1 3 2 3 10 8 12 39
5. Tereza Hochmanová G Chotěboř 3 3 2 2 5 9 12 36
6. Tereza Voltrová G Mikulášské n. 23, Plzeň 3 3 2 3 2 11 10 34
7. Lukáš Létal G J. Škody, Přerov 1 3 5 5 6 10 30
8. Jaromír Potůček G Jana Keplera, Praha 3 3 5 5 6 4 26
9.–11. David Bálek G Legionářů, Příbram 3 3 2 7 10 25
9.–11. Katarína Horská G Jana Keplera, Praha 1 3 3 5 13 25
9.–11. Jakub Vyskočil G P. Bezruče, Frýdek-Místek 5 3 5 3 3 6 25
12. Daniela Karpíšková Masarykovo G, Plzeň 3 2 4 3 3 6 21
13. Filip Liška 1. súkromné G v Bratislave 4 3 2 3 2 5 19
14. Maxim Archipov G, Voděradská, Praha 3 4 10 1 18
15. Juraj Pavolko G, P. Horova, Michalovce 3 1 2 2 8 16
16. Jonáš Dej Wichterlovo G, Ostrava 15 15
17. Emilija Zdravković Gimnazija Kruševac 3 2 5 2 1 13
18. Vladimíra Brabcová SPŠ Ostrov n. Ohří 4 3 5 12
19. David Škrob SPŠ a VOŠT Brno 8 3 11
20. Dzenan Midzic JU Gimnazija Bihać, BiH 3 5 8
21. Pavel Horský G, Brno-Řečkovice 3 2 2 7
22. Patrik Jendele SPŠ stavební Plzeň 1 3 2 6
23.–24. Martin Bánský G Fr. Švantnera 1 3 4
23.–24. Yashwinder Rajput Bhupindra Int. PS, India 1 3 4
25. Anna Vodáková G, Litovel 2 2

Kategorie 3. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 3 3 5 7 10 9 13 10 60
1.–2. Radovan Lev G F. Palackého, Val. Mez. 5 2 5 3 10 12 12 49
1.–2. Patrik Stercz G Poštová, Košice 5 3 5 4 10 8 14 49
3. Jana Mária Žeňuchová G, P. Horova, Michalovce 5 3 5 7 10 4 13 47
4. Jan Klír G B. Hrabala 4 3 5 3 10 9 12 46
5.–6. Adam Harmanský G Poštová, Košice 1 3 5 5 10 9 12 45
5.–6. Matej Kundrík G Poštová, Košice 4 3 5 3 10 7 13 45
7.–8. Jan Strnad G, Postupická, Praha 4 3 5 3 10 6 12 43
7.–8. Jiří Sýkora G, Trhové Sviny 3 3 5 2 9 9 12 43
9. Michael Ruman G V. P. Tótha, Martin 5 3 5 3 10 4 12 42
10. Monika Drexlerová G, Rožnov pod Radhoštěm 3 3 5 5 9 5 11 41
11. Martin Mičuch G Šrobárova, Košice 3 2 5 3 10 7 10 40
12. David Ševčík G, Uherské Hradiště 2 3 5 3 3 6 13 35
13. Lukáš Jarábek G Grösslingová, Bratislava 1 3 2 3 3 7 13 32
14. Maroš Jankovič G V. Nedožerského, SR 4 3 1 1 3 6 12 30
15. Jan Šimáček Gymnázium Brno-Bystrc 4 5 7 13 29
16. Tadija Jelesijević Gimnazija Kruševac 3 3 5 10 7 28
17. Veronika Plevná G, Cheb 5 2 5 3 8 3 26
18. Terézia Hanáková Gymnázium Janka Matúšku Galanta 1 3 2 2 3 7 7 25
19. Cristina Mihaela Rău CNI Tudor Vianu, Romania 3 3 2 3 3 10 24
20. Daniel Čtvrtečka G Christiana Dopplera, Praha 3 3 5 4 8 23
21. Richard Materna G Brno, tř. Kpt. Jaroše 2 3 2 3 4 14
22. Lachyn Hydyrova 86th specialized school, TM 4 2 2 1 1 3 13
23.–24. Filip Hošek Masarykovo klasické G, Říčany 1 2 4 5 12
23.–24. Jan Strmiska Mensa G, Praha 6 1 3 3 5 12
25.–26. Anežka Čechová G Brno, tř. Kpt. Jaroše 2 3 2 4 11
25.–26. Barbora Klusáková BG B. Balbína, Hradec Králové 3 3 5 11
27. Štěpán Fröde G Dobruška 4 3 1 8
28.–29. Veronika Bartáková Slovanské G, Olomouc 3 2 2 7
28.–29. Lukáš Linhart G P. Bezruče, Frýdek-Místek 4 3 7
30.–31. Filip Neubauer Akademické G, Praha 3 3 0 6
30.–31. Vojtěch Tyleček G Brno, tř. Kpt. Jaroše 3 3 6
32.–35. Stanislav Barčák G Veľká okružná, Žilina 1 2 2 5
32.–35. Matej Bryja G D. Tatarku, Poprad 2 3 5
32.–35. Šimon Kirňak G Poštová, Košice 2 3 5
32.–35. Jan Zrůst G Botičská, Praha 3 2 5
36. Julie Křížková Wichterlovo G, Ostrava 2 2 4
37.–38. Maxmilian Ladislav Skuda G, Boskovice 3 3
37.–38. Kateřina Šmídová Gymnázium Brno-Bystrc 0 3 3
39. Tereza Lichtenbergová G Botičská, Praha 2 2

Kategorie 2. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 6 6 5 7 10 9 13 10 66
1. David Něnička G, Rožnov pod Radhoštěm 10 6 5 3 10 4 12 50
2. Lukáš Hrdý G, Lesní čtvrť, Zlín 10 6 5 3 10 5 10 49
3. Vladimír Slanina G Poštová, Košice 10 6 5 3 10 13 47
4. Jakub Kubica G F. Hajdy, Ostrava 6 4 5 3 9 6 12 45
5. Filip Cihlář G J. Š. Baara, Domažlice 10 6 5 4 2 5 12 44
6. Lujza Lea Lavriková G, P. Horova, Michalovce 10 6 5 4 10 4 2 41
7. Tomáš Bourek G J. Heyrovského, Praha 6 6 5 2 11 7 37
8. Tomáš Otrubčák G Ľudovíta Štúra, Trenčín 8 6 3 5 5 9 36
9.–10. Jakub Buzalka G, Považská Bystrica 6 6 5 2 10 3 32
9.–10. Zuzana Grycová G Botičská, Praha 6 4 2 4 4 2 10 32
11.–12. Ivan Žemlička G Ústavní, Praha 6 6 4 3 12 31
11.–12. Hana Žitňanská Slovanské G, Olomouc 4 2 1 2 3 9 10 31
13.–14. Linda Tománková G, Boskovice 10 4 4 4 7 29
13.–14. Martin Zuzek G Dobruška 8 6 1 9 5 29
15. Giulio Vertucci Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 6 6 2 2 2 7 25
16.–17. Gabriela Kotúčová G PdC, Piešťany 6 6 12 24
16.–17. Daniel Švec G, Pelhřimov 10 6 2 1 5 24
18. Anna Škrdletová G, Lovosice 2 6 2 3 0 4 6 23
19. Pavla Šimová G, Šumperk 4 6 5 3 4 22
20.–22. Matyáš Beran G dr. A. Hrdličky, Humpolec 2 6 7 5 20
20.–22. Petr Brettschneider G, Dukelská, Bruntál 2 6 2 3 7 20
20.–22. Jakub Radim Zbončák G, Křenová, Brno 10 6 4 20
23. Tomáš Kubrický G Poštová, Košice 6 6 5 2 19
24. Radim Švec G, Pelhřimov 8 6 2 2 18
25.–26. Pavel Kučera G F. Palackého, Val. Mez. 6 4 1 6 17
25.–26. Soňa Vasiľová G, Kukučínova, Poprad 6 6 5 17
27.–28. Adam Filip G, Česká Lípa 4 4 3 5 16
27.–28. Zuzana Harbutová G Ľ. Štúra, Zvolen 6 6 2 2 16
29. Matěj Hušek G, Turnov 8 6 14
30. Yahor Herashchanka G, Turnov 6 4 3 13
31.–32. Lucia Kleščová G Poštová, Košice 6 6 12
31.–32. Jozef Smolár G Antona Bernoláka, SK 6 6 12
33. Eva Žilková G Fr. Švantnera 2 6 1 2 11
34. Ondřej Hejsek G a SOŠ, Jilemnice 6 1 3 10
35. Tereza Kendrová Gymnázium Ladislava Novomeského 0 6 2 1 9
36.–39. Jana Bartoňová G, Broumov 8 8
36.–39. Sebastian Jakub Machel G M. Štefánika N. Mesto n. V. 2 6 8
36.–39. Veronika Pavlíková G, Křenová, Brno 8 8
36.–39. Martin Uhrin G Hubeného, Bratislava 2 6 8
40.–41. Klaudia Ľaľová G L. Svobodu, Humenné 6 6
40.–41. Miroslav Pajger Bilingválne G, Sučany 6 6
42.–43. Sebastian Laskowski G, U Libeňského zámku, Praha 4 1 5
42.–43. Aneta Vostrá G, Český Brod 4 1 5
44.–47. Tobiáš Hrbáček G, U Libeňského zámku, Praha 2 2 4
44.–47. Petr Kozák G, Písek 4 4
44.–47. Tereza Lomecká G, U Libeňského zámku, Praha 4 4
44.–47. Mária Popovičová G, Park mládeže, Košice 4 4
48. Jan Slosiarik G, U Libeňského zámku, Praha 2 1 3

Kategorie 1. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 6 6 5 7 10 9 13 10 66
1. Kosma Šatánek ZŠ a MŠ Telecí 8 6 5 4 10 10 10 53
2. Damian Šatánek G Teplice 6 4 4 4 10 13 10 51
3. Vojtěch Kubrycht G, Budějovická, Praha 8 6 4 3 10 13 44
4. Vojtěch Jan Schreib G Jírovcova, České Budějovice 4 6 3 2 4 6 13 38
5. Lukáš Franta G Christiana Dopplera, Praha 8 6 5 8 10 37
6. Adam Pustka G F. X. Šaldy, Liberec 10 6 2 3 9 6 36
7. Jiří Preč G J. A. Komenského, Uh. Brod 6 6 3 4 8 8 35
8. Ludmila Šírová Mensa G, Praha 6 6 6 3 2 8 5 30
9. Gala Dědková G, Roudnice nad Labem 8 6 1 3 4 6 1 29
10. Md Faiyaz Siddiquee DPS STS School Dhaka 10 6 2 3 2 4 27
11. Patrik Pöschl G F. X. Šaldy, Liberec 6 6 5 3 20
12. Samuel Šandor G Poštová, Košice 8 6 5 19
13. Ján Lakota G Grösslingová, Bratislava 10 6 2 18
14. Ondřej Skála G Volgogradská 6a, Ostrava 6 6 1 4 17
15.–16. Dominik Kaňka Lepařovo G, Jičín 10 6 16
15.–16. Anežka Skupinová G, Hodonín 10 4 2 16
17. Tomáš Ferbas Slovanské G, Olomouc 6 6 3 15
18. Daniel Švaňa G Christiana Dopplera, Praha 4 6 3 13
19.–20. Jindřich Anderle G, Budějovická, Praha 6 6 12
19.–20. Tomáš Řehák G Brno, tř. Kpt. Jaroše 6 6 12
21.–22. Jakub Hlavenka G Brno, tř. Kpt. Jaroše 4 1 2 3 10
21.–22. Vojtěch Janáček G F. X. Šaldy, Liberec 6 4 10
23.–24. Bára Kopačková G a SOŠ Podbořany 2 2 2 3 9
23.–24. Mikuláš Vlčan SPŠ, Třebíč 6 3 9
25.–26. Barbora Blínová Podkrušnohorské G, Most 2 4 2 0 8
25.–26. Monika Nováková Reálné G a ZŠ, Prostějov 2 2 2 0 2 8
27. Roberto Franchin Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 6 6
28.–29. Petr Barták Slovanské G, Olomouc 4 4
28.–29. Pavlina Kuthanová G a SOŠ Podbořany 2 2 4
30. Nela Šlešková G, Na Zatlance, Praha 3 3
31. Michal Stroff G, Budějovická, Praha 2 2
Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací

Partneři

Pořadatel

Pořadatel MSMT_logotyp_text_cz

Generální partner neuron-logo.jpg

Partner

Mediální partner


Created with <love/> by ©FYKOS – webmaster@fykos.cz