Výsledková listina 4. série 36. ročníku

Kategorie 4. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 3 3 6 7 9 10 12 10 60
1. Jakub Hadač G V. Hlavatého, Louny 2 3 6 7 4 7 12 11 52
2. Martin Švanda Arcibiskupské G, Praha 2 2 6 6 9 10 11 5 51
3. Nikola Kadlečková G, nám. TGM, Zlín 3 3 6 7 7 5 11 6 48
4. Tereza Voltrová G Mikulášské n. 23, Plzeň 1 2 6 4 4 7 10 4 38
5. Daniela Karpíšková Masarykovo G, Plzeň 3 3 6 7 4 5 6 34
6. Dzenan Midzic JU Gimnazija Bihać, BiH 2 3 6 2 9 11 33
7. Pavel Horský G, Brno-Řečkovice 3 3 6 7 2 3 7 31
8. Jaromír Potůček G Jana Keplera, Praha 3 2 5 3 5 6 5 29
9. Katarína Horská G Jana Keplera, Praha 2 2 6 6 16
10. David Škrob SPŠ a VOŠT Brno 2 3 8 13
11. Tereza Hochmanová G Chotěboř 11 11
12.–14. Vladimíra Brabcová SPŠ Ostrov n. Ohří 2 2 6 10
12.–14. Patrik Jendele SPŠ stavební Plzeň 2 2 6 10
12.–14. Filip Liška 1. súkromné G v Bratislave 1 2 1 1 2 3 10
15. Juraj Pavolko G, P. Horova, Michalovce 1 1 2 3 7

Kategorie 3. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 3 3 6 7 9 10 12 10 60
1. Radovan Lev G F. Palackého, Val. Mez. 3 3 6 7 9 11 12 14 65
2. Jan Klír G B. Hrabala 3 3 6 7 7 10 12 15 63
3. Jan Strnad G, Postupická, Praha 3 2 6 7 4 8 12 14 56
4. Jiří Sýkora G, Trhové Sviny 3 2 6 5 9 9 4 13 51
5.–6. Matej Kundrík G Poštová, Košice 3 3 6 7 4 7 10 10 50
5.–6. Patrik Stercz G Poštová, Košice 3 3 6 7 8 12 11 50
7. David Ševčík G, Uherské Hradiště 3 2 6 6 9 7 5 11 49
8.–9. Monika Drexlerová G, Rožnov pod Radhoštěm 3 2 6 3 3 7 10 10 44
8.–9. Jana Mária Žeňuchová G, P. Horova, Michalovce 3 3 1 7 8 5 11 6 44
10. Veronika Plevná G, Cheb 2 2 6 7 4 6 12 39
11. Martin Mičuch G Šrobárova, Košice 3 3 4 7 4 6 11 38
12. Filip Hošek Masarykovo klasické G, Říčany 3 2 6 7 8 11 37
13.–14. Nikola Beňáková G, P. Horova, Michalovce 3 3 2 7 3 3 10 4 35
13.–14. Lukáš Jarábek G Grösslingová, Bratislava 2 2 6 2 6 5 4 8 35
15. Maxmilian Ladislav Skuda G, Boskovice 2 3 6 2 10 9 32
16. Adam Harmanský G Poštová, Košice 3 3 6 7 6 6 31
17. Magdalena Tyrmerová G a SOŠE, Sedlčany 3 1 1 6 2 6 1 7 27
18. Štěpán Fröde G Dobruška 2 3 6 7 3 21
19. Terézia Hanáková Gymnázium Janka Matúšku Galanta 3 0 2 2 4 6 2 19
20. Barbora Klusáková Biskupské G, Hradec Králové 3 3 6 5 17
21.–22. Cristina Mihaela Rău CNI Tudor Vianu, Romania 2 6 1 2 5 16
21.–22. Michael Ruman G V. P. Tótha, Martin 3 2 6 5 16
23. Tereza Lichtenbergová G Botičská, Praha 13 13
24. Eduard Fedorčuk Evanjelické G JAK, Košice 3 2 6 11
25.–26. Lukáš Linhart G P. Bezruče, Frýdek-Místek 3 7 10
25.–26. Nicolas Matej G J. Tajovského, B. Bystrica 2 2 6 10
27. Kateřina Šmídová Gymnázium Brno-Bystrc 1 6 7
28.–29. Šimon Kirňak G Poštová, Košice 3 3 6
28.–29. Jan Zrůst G Botičská, Praha 6 6
30. Sadiq Shaik Chelsea International Academy 1 1

Kategorie 2. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 6 6 6 7 9 10 12 10 66
1. David Něnička G, Rožnov pod Radhoštěm 6 6 6 7 8 4 10 13 60
2.–3. Lukáš Hrdý G, Lesní čtvrť, Zlín 6 6 5 7 7 7 8 5 51
2.–3. Jakub Kubica G F. Hajdy, Ostrava 4 6 6 6 3 7 8 11 51
4. Vladimír Slanina G Poštová, Košice 6 6 6 7 8 12 45
5. Filip Cihlář G J. Š. Baara, Domažlice 4 4 6 7 3 5 13 42
6. Linda Tománková G, Boskovice 6 2 6 2 3 5 12 2 38
7.–8. Kate Timofeeve Physics and Mathematics S, SFU 6 4 6 1 4 4 10 2 37
7.–8. Giulio Vertucci Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 6 6 6 6 8 5 37
9. Daniel Švec G a Obch. ak., Pelhřimov 4 4 6 3 9 7 33
10. Tomáš Otrubčák G Ľudovíta Štúra, Trenčín 6 6 6 14 32
11. Anna Škrdletová G, Lovosice 4 4 6 3 4 3 5 2 31
12.–13. Ivan Žemlička G Ústavní, Praha 6 4 4 7 4 5 30
12.–13. Hana Žitňanská Slovanské G, Olomouc 2 4 1 7 5 3 3 5 30
14.–15. Tomáš Kubrický G Poštová, Košice 6 4 6 12 28
14.–15. Radim Švec G a Obch. ak., Pelhřimov 6 4 6 2 3 7 28
16.–17. Matyáš Beran G dr. A. Hrdličky, Humpolec 4 4 6 1 9 24
16.–17. Lorenzo Borri Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 6 6 6 6 24
18.–19. Petr Brettschneider G, Dukelská, Bruntál 6 2 6 4 5 23
18.–19. Daniel Linda SPŠ, Ječná, Praha 6 2 1 0 2 5 7 23
20. Lujza Lea Lavriková G, P. Horova, Michalovce 6 6 6 3 21
21.–22. Jakub Buzalka G, Považská Bystrica 6 6 6 1 19
21.–22. Gabriela Kotúčová G PdC, Piešťany 4 4 2 9 19
23.–25. Petr Kozák G, Písek 6 6 6 18
23.–25. Petr Toman G, Velké Meziříčí 6 6 6 18
23.–25. Martin Zuzek G Dobruška 6 4 8 18
26.–27. Tomáš Bourek G J. Heyrovského, Praha 4 4 6 3 17
26.–27. Zuzana Grycová G Botičská, Praha 2 2 4 3 2 4 17
28.–30. Veronika Pavlíková G, Křenová, Brno 6 4 6 16
28.–30. Pavla Šimová G, Šumperk 6 4 6 16
28.–30. Soňa Vasiľová G, Kukučínova, Poprad 6 4 6 16
31. Terézia Dadajová Gymnázium Federica Garcíu Lorcu 6 4 5 15
32.–33. Ondřej Hejsek G a SOŠ, Jilemnice 4 2 1 1 3 1 12
32.–33. Eva Žilková G Fr. Švantnera 6 6 12
34. Jindřich Urban G, Benešov 6 5 11
35. Daniel Križan Gymnázium Ladislava Novomeského 4 6 10
36.–37. Ondřej Sedláček Gymnázium Oty Pavla, Praha 4 4 8
36.–37. Martin Uhrin G Hubeného, Bratislava 2 6 8
38.–40. Jana Bartoňová G, Broumov 4 2 6
38.–40. Pavel Kučera G F. Palackého, Val. Mez. 2 2 2 6
38.–40. Klaudia Ľaľová G L. Svobodu, Humenné 6 6
41.–42. Zuzana Harbutová G Ľ. Štúra, Zvolen 4 4
41.–42. Sebastian Laskowski G, U Libeňského zámku, Praha 4 4
43. Jan Slosiarik G, U Libeňského zámku, Praha 1 1

Kategorie 1. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 6 6 6 7 9 10 12 10 66
1. Kosma Šatánek ZŠ a MŠ Telecí 6 6 6 7 5 11 5 11 57
2. Damian Šatánek G Teplice 6 6 6 6 12 8 11 55
3. Jiří Preč G J. A. Komenského, Uh. Brod 6 4 6 2 4 9 10 3 44
4. Adam Pustka G F. X. Šaldy, Liberec 4 4 6 4 8 12 38
5. Jakub Hlavenka G Brno, tř. Kpt. Jaroše 6 0 6 6 2 3 8 5 36
6. Vojtěch Jan Schreib G Jírovcova, České Budějovice 4 6 6 1 2 5 7 4 35
7. Ludmila Šírová Mensa G, Praha 6 4 4 6 6 11 3 34
8. Lukáš Franta G Christiana Dopplera, Praha 6 6 6 3 7 28
9. Gala Dědková G, Roudnice nad Labem 2 4 6 3 3 2 4 3 27
10. Ondřej Skála G Volgogradská 6a, Ostrava 2 2 6 5 11 26
11. Vojtěch Kubrycht G, Budějovická, Praha 4 4 7 9 24
12. Anežka Skupinová G, Hodonín 6 6 6 18
13. Patrik Pöschl G F. X. Šaldy, Liberec 4 6 6 16
14.–15. Barbora Blínová Podkrušnohorské G, Most 4 1 3 4 12
14.–15. Daniel Švaňa G Christiana Dopplera, Praha 6 6 12
16. Mikuláš Vlčan SPŠ, Třebíč 6 4 1 11
17. Ján Lakota G Grösslingová, Bratislava 4 4 8
18.–20. Vojtěch Janáček G F. X. Šaldy, Liberec 4 2 6
18.–20. Dominik Kaňka Lepařovo G, Jičín 6 6
18.–20. Tomáš Řehák G Brno, tř. Kpt. Jaroše 6 6
21.–22. Jakub Busínský SPŠ strojní a stavební, Tábor 4 1 5
21.–22. Monika Nováková Reálné G a ZŠ, Prostějov 2 1 2 5
Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací

Pořadatelé a partneři

Pořadatel

Pořadatel MSMT_logotyp_text_cz

Generální partner

Partner

Partner

Mediální partner


Created with <love/> by ©FYKOS – webmaster@fykos.cz