Výsledková listina 5. série 36. ročníku

Kategorie 4. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 3 3 6 8 8 10 12 10 60
1. Jakub Hadač G V. Hlavatého, Louny 1 1 6 9 3 9 13 10 52
2. Nikola Kadlečková G, nám. TGM, Zlín 3 1 2 8 2 6 9 6 37
3. Tereza Voltrová G Mikulášské n. 23, Plzeň 3 1 5 5 7 9 30
4.–6. Daniela Karpíšková Masarykovo G, Plzeň 3 1 4 1 5 13 27
4.–6. Dzenan Midzic JU Gimnazija Bihać, BiH 3 2 4 7 11 27
4.–6. Martin Švanda Arcibiskupské G, Praha 3 6 8 4 6 27
7. David Škrob SPŠ a VOŠT Brno 4 9 6 19
8. Juraj Pavolko G, P. Horova, Michalovce 1 1 1 2 10 15
9. Tereza Hochmanová G Chotěboř 12 12

Kategorie 3. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 3 3 6 8 8 10 12 10 60
1. Jan Klír G B. Hrabala 2 2 7 9 8 10 14 12 64
2. Radovan Lev G F. Palackého, Val. Mez. 1 1 7 9 6 9 13 11 57
3. Martin Mičuch G Šrobárova, Košice 3 2 5 9 4 7 11 11 52
4. Monika Drexlerová G, Rožnov pod Radhoštěm 3 2 6 8 2 7 13 8 49
5. Jan Strnad G, Postupická, Praha 3 1 3 8 2 7 12 11 47
6. David Ševčík G, Uherské Hradiště 3 2 6 9 4 6 8 8 46
7.–8. Adam Harmanský G Poštová, Košice 1 2 5 9 4 6 10 5 42
7.–8. Patrik Stercz G Poštová, Košice 4 2 7 9 10 10 42
9.–10. Veronika Plevná G, Cheb 1 3 7 9 4 6 11 41
9.–10. Jiří Sýkora G, Trhové Sviny 3 2 1 8 2 6 9 10 41
11.–12. Filip Hošek Masarykovo klasické G, Říčany 1 2 6 9 2 7 12 39
11.–12. Matej Kundrík G Poštová, Košice 3 2 6 8 7 9 4 39
13. Lukáš Jarábek G Grösslingová, Bratislava 1 1 2 8 1 7 9 5 34
14. Jana Mária Žeňuchová G, P. Horova, Michalovce 1 2 7 8 6 7 31
15. Anežka Čechová G Brno, tř. Kpt. Jaroše 3 8 0 7 11 29
16.–17. Richard Materna G Brno, tř. Kpt. Jaroše 3 8 7 10 28
16.–17. Maxmilian Ladislav Skuda G, Boskovice 1 1 5 1 5 12 3 28
18. Nikola Beňáková G, P. Horova, Michalovce 2 1 6 2 6 9 26
19. Cristina Mihaela Rău CNI Tudor Vianu, Romania 2 7 5 9 23
20. Štěpán Fröde G Dobruška 3 2 7 9 21
21. Terézia Hanáková Gymnázium Janka Matúšku Galanta 0 2 6 2 6 16
22. Jan Šimáček Gymnázium Brno-Bystrc 3 4 7
23. Mainak Chandra B. D. M. International, IN 3 3 6
24. Barbora Klusáková Biskupské G, Hradec Králové 1 1

Kategorie 2. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 6 6 6 8 8 10 12 10 66
1.–4. Lukáš Hrdý G, Lesní čtvrť, Zlín 6 4 2 9 4 6 12 4 47
1.–4. Jakub Kubica G F. Hajdy, Ostrava 2 2 6 9 3 7 9 9 47
1.–4. David Něnička G, Rožnov pod Radhoštěm 6 6 5 9 4 5 12 47
1.–4. Vladimír Slanina G Poštová, Košice 6 4 6 9 4 13 5 47
5. Tomáš Kubrický G Poštová, Košice 6 7 9 4 13 39
6. Linda Tománková G, Boskovice 2 2 6 2 5 11 10 38
7. Filip Cihlář G J. Š. Baara, Domažlice 6 0 2 9 8 7 32
8. Daniel Švec G a Obch. ak., Pelhřimov 4 7 8 7 3 29
9. Tomáš Bourek G J. Heyrovského, Praha 6 4 6 9 25
10. Tomáš Otrubčák G Ľudovíta Štúra, Trenčín 6 6 2 10 24
11. Kate Timofeeve Physics and Mathematics S, SFU 2 2 3 4 2 5 4 1 23
12.–13. Petr Brettschneider G, Dukelská, Bruntál 2 0 1 7 11 21
12.–13. Radim Švec G a Obch. ak., Pelhřimov 2 4 8 7 21
14.–16. Anna Škrdletová G, Lovosice 2 4 4 3 0 6 1 20
14.–16. Giulio Vertucci Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 6 1 7 6 20
14.–16. Ivan Žemlička G Ústavní, Praha 6 4 3 3 4 20
17.–18. Matyáš Beran G dr. A. Hrdličky, Humpolec 2 4 6 6 18
17.–18. Petr Kozák G, Písek 6 2 10 18
19. Martin Zuzek G Dobruška 4 10 14
20.–21. Veronika Pavlíková G, Křenová, Brno 4 6 10
20.–21. Soňa Vasiľová G, Kukučínova, Poprad 6 4 10
22.–23. Lujza Lea Lavriková G, P. Horova, Michalovce 6 2 8
22.–23. Hana Žitňanská Slovanské G, Olomouc 2 0 3 3 8
24.–25. Jana Bartoňová G, Broumov 2 2 3 7
24.–25. Martin Uhrin G Hubeného, Bratislava 7 7
26.–27. Ondřej Hejsek G a SOŠ, Jilemnice 2 3 5
26.–27. Mária Popovičová G, Park mládeže, Košice 5 5
28.–29. Terézia Dadajová Gymnázium Federica Garcíu Lorcu 2 0 1 3
28.–29. Zuzana Grycová G Botičská, Praha 3 3
30.–31. Daniel Križan Gymnázium Ladislava Novomeského 0 1 1
30.–31. Eva Žilková G Fr. Švantnera 1 1

Kategorie 1. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 6 6 6 8 8 10 12 10 66
1. Kosma Šatánek ZŠ a MŠ Telecí 6 4 6 9 6 6 11 10 58
2. Damian Šatánek G Teplice 6 4 6 9 6 10 10 51
3. Arkadip De Salt Lake School 6 4 2 8 6 10 5 41
4. Jiří Preč G J. A. Komenského, Uh. Brod 2 4 6 8 4 7 8 39
5. Vojtěch Jan Schreib G Jírovcova, České Budějovice 2 2 5 4 2 6 11 6 38
6. Lukáš Franta G Christiana Dopplera, Praha 4 4 7 9 8 32
7. Gala Dědková G, Roudnice nad Labem 4 2 3 3 0 7 9 2 30
8. Ludmila Šírová Mensa G, Praha 6 2 0 3 3 7 11 3 29
9. Jakub Hlavenka G Brno, tř. Kpt. Jaroše 4 4 3 5 6 5 27
10. Petr Němec Wichterlovo G, Ostrava 6 2 7 8 23
11. Adam Pustka G F. X. Šaldy, Liberec 14 14
12. Barbora Blínová Podkrušnohorské G, Most 5 2 6 13
13. Michal Stroff G, Budějovická, Praha 12 12
14. Anežka Skupinová G, Hodonín 3 8 11
15.–16. Vojtěch Kubrycht G, Budějovická, Praha 3 7 10
15.–16. Patrik Pöschl G F. X. Šaldy, Liberec 4 6 10
17.–18. Dominik Kaňka Lepařovo G, Jičín 3 6 9
17.–18. Monika Nováková Reálné G a ZŠ, Prostějov 4 3 2 9
19. Roberto Franchin Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 7 7
20. Tomáš Řehák G Brno, tř. Kpt. Jaroše 2 2
Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací

Pořadatelé a partneři

Pořadatel

Pořadatel MSMT_logotyp_text_cz

Generální partner

Partner

Partner

Mediální partner


Created with <love/> by ©FYKOS – webmaster@fykos.cz