Konečná výsledková listina 36. ročníku

Kategorie 4. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 6 % #
Student Pilný MFF UK 62 60 60 60 100 100 242
1. Radovan Lev G F. Palackého, Val. Mez. 54 54 60 92 69 168
2. Martin Mičuch G Šrobárova, Košice 46 40 52 76 57 138
3. Jiří Sýkora G, Trhové Sviny 42 47 40 71 53 129
4. Monika Drexlerová G, Rožnov pod Radhoštěm 27 38 34 61 41 99
5. Veronika Plevná G, Cheb 44 39 13 70 40 96
6. Maxmilian Ladislav Skuda G, Boskovice 25 28 29 52 34 82
7. Patrik Stercz G Poštová, Košice 23 19 36 81 32 78
8. Martin Marcinčák G Šrobárova, Košice 38 16 22 70 31 76
9. Terézia Hanáková Gymnázium Janka Matúšku Galanta 23 21 25 44 29 69
10. Maurizio Polverari Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 31 25 47 23 56
11. Simone Pellegrini Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 23 30 69 22 53
12. David Ševčík G, Uherské Hradiště 12 18 22 54 21 52
13. Federico Ventura Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 25 9 11 87 19 45
14. Stanislav Barčák G Veľká okružná, Žilina 16 28 52 18 44
15. Jan Šimáček Gymnázium Brno-Bystrc 29 6 7 72 17 42
16. Henry Wang Yin Hung Bombay International school 13 27 62 17 40
17.–19. Maksymilian Iurchenko G Jana Nerudy, Praha 27 68 11 27
17.–19. Aarav Mittal New Horizon School Muzaffarnagar 27 45 11 27
17.–19. Jakub Savula G Jírovcova, České Budějovice 27 90 11 27
20.–21. Richard Materna G Brno, tř. Kpt. Jaroše 26 68 11 26
20.–21. František Jakub Sklář G, Česká, České Budějovice 16 10 84 11 26
22. Jakub Červeňan G J. Pivečky, Slavičín 23 82 10 23
23.–24. Veronika Bartáková Slovanské G, Olomouc 22 52 9 22
23.–24. Marco Targia Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 13 9 50 9 22
25. Vojtěch Žižka G, Blansko 13 72 5 13
26. Anežka Čechová G Brno, tř. Kpt. Jaroše 10 56 4 10
27. Henrich Zamboy G, Nové Zámky 9 32 4 9
28.–29. Sebastian Rataj G nám. E. Beneše, Kladno 8 73 3 8
28.–29. Ján Šnyr Gymnázium Andreja Sládkoviča 8 21 3 8
30.–33. Aayush Gajeshwar Matoshri Junior College 6 75 2 6
30.–33. Dhipin Krishna M.S Dhoni Global School, Hosur 6 75 2 6
30.–33. Tommaso Riggio Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 6 100 2 6
30.–33. Anna Marie Vančurová Lauderova MŠ, ZŠ a G p Praha 2 6 75 2 6
34. Tobiáš Květon VOŠ a SPŠ elektrotech., Plzeň 5 63 2 5
35. Guglielmo Mazzetti Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 1 10 0 1

Kategorie 3. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 6 % #
Student Pilný MFF UK 62 60 60 60 100 100 242
1.–2. Jakub Nemček G Jura Hronca, Bratislava 51 44 45 81 58 140
1.–2. Daniel Švec G a Obch. ak., Pelhřimov 46 44 50 77 58 140
3. Jakub Kubica G F. Hajdy, Ostrava 49 45 44 76 57 138
4. Nathan Zhao Edmonds Wood HS 49 32 48 80 53 129
5. David Něnička G, Rožnov pod Radhoštěm 47 36 41 72 51 124
6. Linda Tománková G, Boskovice 39 41 37 65 48 117
7. Petr Brettschneider G, Dukelská, Bruntál 42 38 36 64 48 116
8.–9. Vladimír Slanina G Poštová, Košice 35 34 46 79 48 115
8.–9. Daniel Theiss G, Cheb 41 35 39 75 48 115
10. Tadeáš Pastorek G J. A. Raymana, Prešov 32 39 39 66 45 110
11. Radim Švec G a Obch. ak., Pelhřimov 41 30 38 60 45 109
12. Giulio Vertucci Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 39 31 37 68 44 107
13.–14. Matyáš Beran G dr. A. Hrdličky, Humpolec 29 30 34 60 38 93
13.–14. Dominik Lončák G Dašická, Pardubice 21 34 38 56 38 93
15. Matyáš Skřenek G, Voděradská, Praha 29 27 36 63 38 92
16. Tomáš Kubrický G Poštová, Košice 34 31 25 83 37 90
17. Jakub Ilčín G Poštová, Košice 24 23 29 42 31 76
18. Matouš Mišta G, Olomouc-Hejčín 47 25 80 30 72
19. Anna Škrdletová G, Lovosice 23 19 27 38 29 69
20. Ján Kolesár G J. A. Raymana, Prešov 24 19 25 43 28 68
21. Lorenzo Borri Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 26 17 23 63 27 66
22. Hana Žitňanská Slovanské G, Olomouc 27 22 7 45 23 56
23. Samuel Bauer G Poštová, Košice 19 17 17 32 22 53
24. Miroslav Pajger Bilingválne G, Sučany 37 10 63 19 47
25. Filip Cihlář G J. Š. Baara, Domažlice 43 69 18 43
26. Miroslav Wąs G F. Živného, Bohumín 42 68 17 42
27. Tomáš Bourek G J. Heyrovského, Praha 20 8 13 75 17 41
28. Jan Kodeš G J. Heyrovského, Praha 16 5 19 77 17 40
29. Gabriele Caporuscio Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 6 10 20 75 15 36
30. Patrik Prítrský G Grösslingová, Bratislava 34 85 14 34
31. Šimon Brožek G Komenského, Havířov 32 54 13 32
32. Ema Cenková G, Jeseník 12 10 9 38 13 31
33. Vít Olšovec G, Přípotoční, Praha 5 12 13 60 12 30
34. Martin Rypl G Jírovcova, České Budějovice 28 47 12 28
35. Zdeněk Chval G Jírovcova, České Budějovice 27 54 11 27
36. Matilde Fatica Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 12 6 8 87 11 26
37. Zuzana Grycová G Botičská, Praha 22 2 44 10 24
38.–40. Albert Bakoč G Christiana Dopplera, Praha 22 96 9 22
38.–40. Timotej Bezák ŠpMNDaG, Bratislava 22 63 9 22
38.–40. Alexandr Štiller G Jírovcova, České Budějovice 22 67 9 22
41.–42. Veronika Pavlíková G, Křenová, Brno 18 3 53 9 21
41.–42. Nina Prokopcová Arcibis. G biskupa P. Jantauscha 21 50 9 21
43.–44. Silvia Floris Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 9 10 59 8 19
43.–44. Gabriela Kotúčová G PdC, Piešťany 9 10 61 8 19
45.–47. Karel Kratochvíl G Matyáše Lercha, Brno 18 43 7 18
45.–47. Tudor Popescu ICHB, Liceul Teoretic Int. 12 6 50 7 18
45.–47. Ivan Žemlička G Ústavní, Praha 18 62 7 18
48. Tomáš Olšinár Gymnázium sv. Edity Steinovej 12 5 41 7 17
49.–50. Rebeka Heřmanová G Jana Keplera, Praha 16 89 7 16
49.–50. Tomáš Otrubčák G Ľudovíta Štúra, Trenčín 16 80 7 16
51.–53. Filippo Rosa Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 7 8 54 6 15
51.–53. Jakub Vacula G F. Palackého, Val. Mez. 13 2 54 6 15
51.–53. Martin Zuzek G Dobruška 15 47 6 15
54.–56. Federico Frezza Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 8 3 3 54 6 14
54.–56. Jakub Kvačka G Grösslingová, Bratislava 14 78 6 14
54.–56. Ginevra Morales Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 14 35 6 14
57.–62. Giulio De Angelis Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 6 3 4 81 5 13
57.–62. Krištof Domagalský G Púchov 13 26 5 13
57.–62. Zuzana Harbutová G Ľ. Štúra, Zvolen 13 65 5 13
57.–62. Lukáš Hrdý G, Lesní čtvrť, Zlín 9 4 50 5 13
57.–62. Petr Toman G, Velké Meziříčí 13 72 5 13
57.–62. Михаил Сандул G Jírovcova, České Budějovice 13 72 5 13
63.–66. Michele Di Stasio Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 3 9 86 5 12
63.–66. Adam Filip G, Česká Lípa 5 7 86 5 12
63.–66. Gabriele Savarese La Rosa Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 6 6 100 5 12
63.–66. Václav Verner PORG, Praha 8 1 3 46 5 12
67.–69. Ondřej Hejsek G a SOŠ, Jilemnice 8 3 27 5 11
67.–69. Matyáš Křivánek G, Děčín 11 48 5 11
67.–69. Miroslav Stýskala G, Frýdlant nad Ostravicí 11 73 5 11
70.–72. Jana Bartoňová G, Broumov 6 4 71 4 10
70.–72. Anna Janíková G, Křenová, Brno 6 2 2 71 4 10
70.–72. Jozef Smolár G A. Bernoláka, Námestovo 10 50 4 10
73.–75. Leonardo Basso Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 6 3 100 4 9
73.–75. Vendula Němečková Gymnázium J.Š.B. 9 26 4 9
73.–75. Eliška Sieberová G, Tachov 9 32 4 9
76.–81. Anna Bártová Angl. G, SOŠ a VOŠ, Pardubice 8 44 3 8
76.–81. Claudio Di Cesare Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 3 5 89 3 8
76.–81. Tereza Filipová G, Šumperk 8 38 3 8
76.–81. Daniel Müller Gymnázium sv. Edity Steinovej 8 73 3 8
76.–81. Antonín Piňos G J. Škody, Přerov 8 44 3 8
76.–81. Tereza Vokounová G J. Š. Baara, Domažlice 8 38 3 8
82. Matěj Stoupa G, Kolín 3 4 78 3 7
83.–89. Gabriel Baesu Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 3 3 100 2 6
83.–89. Hana Březovjáková G Masarykovo nám., Kroměříž 6 75 2 6
83.–89. Artur Thomas Cojocaru Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 5 1 43 2 6
83.–89. Metoděj Dvořák G Jana Keplera, Praha 6 100 2 6
83.–89. Matěj Hopian G, Plasy 6 55 2 6
83.–89. Pavel Kučera G F. Palackého, Val. Mez. 6 75 2 6
83.–89. Martin Uhrin G Hubeného, Bratislava 5 1 55 2 6
90.–92. Christian Grimaldi Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 2 3 83 2 5
90.–92. Andrea Kempná PORG, Ostrava 5 63 2 5
90.–92. Marek Pavlas G, Písnická, Praha 5 45 2 5
93. Tereza Kyselová G, Nová Paka 4 31 2 4
94.–105. Magdalena Adamcová G P. Bezruče, Frýdek-Místek 3 100 1 3
94.–105. Mario D’Elia Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 3 100 1 3
94.–105. Elena Forte Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 3 100 1 3
94.–105. Michal Hvolka G V. Nedožerského, SR 3 38 1 3
94.–105. Pietro Innocenti Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 3 100 1 3
94.–105. Davide Lo Savio Liceo Sci. Augusto Righi, Cesena 3 30 1 3
94.–105. Jan Waldemar Löbel G, Jateční, Ústí nad Labem 3 100 1 3
94.–105. Mária Popovičová G, Park mládeže, Košice 3 60 1 3
94.–105. Rebecca Ricotti Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 3 100 1 3
94.–105. Annalisa Sole Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 3 100 1 3
94.–105. Carola Urbani Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 3 100 1 3
94.–105. Eliška Vokáčová G B. Hrabala 3 100 1 3
106.–109. Sofie Klepková G Nad Štolou, Praha 2 67 1 2
106.–109. Klaudia Ľaľová G L. Svobodu, Humenné 2 67 1 2
106.–109. Pietro Marchetti Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 2 67 1 2
106.–109. Hari Sheth Disha Delphi Public Sch., India 2 67 1 2
110. Niccolò Niccolò Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 1 33 0 1

Kategorie 2. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 6 % #
Student Pilný MFF UK 68 66 66 66 100 110 266
1. Vojtěch Kubrycht G, Budějovická, Praha 52 52 47 76 62 151
2. Damian Šatánek G Teplice 48 44 57 75 62 149
3. Jiří Preč G J. A. Komenského, Uh. Brod 38 51 46 68 56 135
4.–5. Jan Bláha G Na Vítězné pláni, Praha 41 47 43 72 54 131
4.–5. Miroslav Mládek SPŠ strojní a stavební, Tábor 39 43 49 75 54 131
6. Vojtěch Jan Schreib G Jírovcova, České Budějovice 37 38 42 59 48 117
7. Marek Kollár G Na Vítězné pláni, Praha 42 32 42 63 48 116
8.–10. Ján Dutka G L. Svobodu, Humenné 26 41 46 58 47 113
8.–10. Lukáš Franta G Christiana Dopplera, Praha 39 43 31 77 47 113
8.–10. Martin Kramoliš G Nad Štolou, Praha 29 38 46 57 47 113
11. Adam Pustka G F. X. Šaldy, Liberec 39 34 39 73 46 112
12.–13. Eliška Bednářová G O. Březiny a SOŠ, Telč 27 39 33 68 41 99
12.–13. Marek Ištok G J. A. Raymana, Prešov 43 23 33 72 41 99
14. Marco Kormaník Wichterlovo G, Ostrava 35 21 40 76 40 96
15. Gala Dědková G, Roudnice nad Labem 27 34 34 48 39 95
16. Filip Krokavec G Poštová, Košice 34 26 27 77 36 87
17.–18. Anežka Skupinová G, Hodonín 27 29 29 63 35 85
17.–18. Ludmila Šírová Mensa G, Praha 6 24 37 24 54 35 85
19. Jakub Hlavenka G Brno, tř. Kpt. Jaroše 21 24 24 44 29 69
20. Samuel Dudek G V. Nedožerského, SR 20 30 16 50 27 66
21. Michal Stroff G, Budějovická, Praha 45 4 11 90 25 60
22. Matěj Fiala G, Vlašim 18 20 20 38 24 58
23. Petr Němec Wichterlovo G, Ostrava 33 11 11 87 23 55
24. Dario De Ferra Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 12 42 82 22 54
25.–26. Jindřich Anderle G, Budějovická, Praha 27 8 16 69 21 51
25.–26. Marie Pykalová G O. Březiny a SOŠ, Telč 20 10 21 65 21 51
27.–29. Adam Jančkár G B. S. Timravy, Lučenec 26 8 13 28 19 47
27.–29. Jakub Tolar G, Ostrov 9 18 20 52 19 47
27.–29. Carlo Veroni Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 21 26 62 19 47
30. Daniel Švaňa G Christiana Dopplera, Praha 17 18 11 71 19 46
31. Karel Švejda G, Česká, České Budějovice 27 18 39 19 45
32. Patrik Pöschl G F. X. Šaldy, Liberec 20 14 10 59 18 44
33. Viola Masini Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 9 6 28 83 18 43
34. Michaela Dudáková G, Česká, České Budějovice 15 14 12 39 17 41
35.–36. Matyáš Janíček G, Olomouc-Hejčín 10 21 9 56 17 40
35.–36. Tereza Nejezchlebová G Dašická, Pardubice 12 20 8 66 17 40
37. Giulia Lombardo Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 15 24 70 16 39
38.–40. Roberto Franchin Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 6 12 20 88 16 38
38.–40. Martin Kalda G Tišnov 22 16 50 16 38
38.–40. Dominik Kaňka Lepařovo G, Jičín 13 11 14 64 16 38
41. David Kotala G, ZŠ a MŠ Akademia, Brno 11 8 18 47 15 37
42. Giacomo Charles Rouse Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 6 14 16 54 15 36
43. Yilun Liu Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 9 13 12 56 14 34
44.–47. Barbora Blínová Podkrušnohorské G, Most 14 11 8 49 14 33
44.–47. Adam Konštacký G, Studentská, Havířov 17 9 7 61 14 33
44.–47. Alberto Quondam Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 14 13 6 66 14 33
44.–47. Andrea Vando Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 14 19 103 14 33
48. Markéta Gašová G, Budějovická, Praha 16 15 51 13 31
49. Riccardo Ucci Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 14 16 88 12 30
50.–51. Daniele Lancellotta Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 10 18 21 12 28
50.–51. Barbora Zachová G Teplice 21 7 36 12 28
52.–53. Petr Hanák SPŠ, tř. T. Bati, Zlín 26 54 11 26
52.–53. Alexander Košťál G Tišnov 22 4 76 11 26
54. Jonas Zykan G prof. J. Patočky, Praha 13 12 48 10 25
55. Jan Machotka G a Obch. ak., Pelhřimov 14 6 4 80 10 24
56.–57. Jakub Busínský SPŠ strojní a stavební, Tábor 21 64 9 21
56.–57. Veronika Kristová G, Mikulov 21 68 9 21
58. Tomáš Řehák G Brno, tř. Kpt. Jaroše 9 3 8 67 8 20
59.–61. Tomáš Ferbas Slovanské G, Olomouc 19 70 8 19
59.–61. Marta Fratini Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 8 11 59 8 19
59.–61. Ondřej Skála G Volgogradská 6a, Ostrava 19 79 8 19
62.–65. Luca Bugliosi Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 6 6 6 64 7 18
62.–65. Valerio Corsini Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 12 6 100 7 18
62.–65. Martin Grünwald G, Blansko 6 12 100 7 18
62.–65. Adam Ilčík G Poštová, Košice 6 12 75 7 18
66.–67. Samuel Suchoň G Ružomberok 11 6 63 7 17
66.–67. Mikuláš Vlčan SPŠ, Třebíč 6 5 6 77 7 17
68. Milan Kvarda G, Mikulov 15 52 6 15
69.–70. Dario Avenali Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 6 2 6 78 6 14
69.–70. Julie Svobodová G Na Vítězné pláni, Praha 14 61 6 14
71.–72. Ján Lakota G Grösslingová, Bratislava 13 62 5 13
71.–72. Thao My Nguyen G J. Blahoslava, Ivančice 7 2 4 30 5 13
73.–74. Josef Legutko G, Žatec 7 5 32 5 12
73.–74. Andrea Santoro Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 6 6 100 5 12
75.–78. Elena Baccante Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 11 100 5 11
75.–78. Šimon Kapička Nový PORG, Praha 11 39 5 11
75.–78. Monika Nováková Reálné G a ZŠ, Prostějov 5 2 4 38 5 11
75.–78. Šimon Špargl Klvaňovo G Kyjov 11 39 5 11
79. Giordano Perna Liceo Sci. Augusto Righi, Cesena 6 4 42 4 10
80.–82. Francesca Ciocca Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 9 56 4 9
80.–82. Adam Kopkáš G, Park mládeže, Košice 9 20 4 9
80.–82. Marie Lexová G, Jihlava 9 41 4 9
83.–84. Filippo Cucculelli Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 8 57 3 8
83.–84. Tomáš Matkovič G Párovská, Nitra 8 67 3 8
85.–86. Vojtěch Brabenec G prof. J. Patočky, Praha 7 30 3 7
85.–86. Dario Cimato Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 7 64 3 7
87.–95. Gabriele Annarilli Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 6 100 2 6
87.–95. Federico Bottos Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 6 100 2 6
87.–95. Vojtěch Janáček G F. X. Šaldy, Liberec 6 100 2 6
87.–95. Martin Kořínek Klvaňovo G Kyjov 6 50 2 6
87.–95. Marek Lengál G prof. J. Patočky, Praha 6 22 2 6
87.–95. Andrea Mangia Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 6 100 2 6
87.–95. Čeněk Potužník G, Ohradní, Praha-Michle 6 100 2 6
87.–95. Barbora Salajová G, Litoměřická, Praha 6 100 2 6
87.–95. Corrado Spadavecchia Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 6 35 2 6
96. Jakub Učík G Z. Wintra, Rakovník 4 67 2 4
97. Julian Friedman Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 3 60 1 3
98.–99. Davide Pugliese Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 2 33 1 2
98.–99. Agata Maria Vecchi Schluderer Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 2 33 1 2

Kategorie 1. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 6 % #
Student Pilný MFF UK 68 66 66 66 100 110 266
1. Kosma Šatánek G Teplice 53 49 61 82 67 163
2. Matej Karpáč G L. Svobodu, Humenné 46 44 49 70 57 139
3. Ondřej Porod G Týn nad Vltavou 35 30 26 62 38 91
4. Lukáš Machatý G Mozartova, Pardubice 27 12 26 50 27 65
5. Kamilo Tomáš G Jana Keplera, Praha 45 18 71 26 63
6. Natálie Lászlóová Wichterlovo G, Ostrava 12 18 18 44 20 48
7. Katarína Chovanová G, Park mládeže, Košice 15 17 13 41 19 45
8.–9. Mikuláš Hořenek Wichterlovo G, Ostrava 9 16 13 61 16 38
8.–9. Alena Mouchová G, Český Krumlov 15 10 13 27 16 38
10.–11. Julie Pazdírková Masarykovo G, Vsetín 18 17 58 14 35
10.–11. Martin Vagner G, Voděradská, Praha 25 4 6 70 14 35
12.–13. Filip Beličák G sv. Jána Pavla II., Poprad 7 6 15 35 12 28
12.–13. Martin Motyčka SŠ zemědělská a SOŠ Poděbrady 9 10 9 56 12 28
14. Patrik Slezák G Ľudovíta Štúra, Trenčín 6 8 12 72 11 26
15. Damián Šoltys G sv. Jána Pavla II., Poprad 6 4 15 54 10 25
16. Dominika Bystřičanová G P. Bezruče, Frýdek-Místek 2 11 7 37 8 20
17.–18. Erik Castano G, Nad Alejí, Praha 11 5 48 7 16
17.–18. Filip Gašparín Wichterlovo G, Ostrava 9 7 76 7 16
19. Filip Popelka G Poštová, Košice 15 88 6 15
20.–21. Rayhaan Amith Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 6 2 6 78 6 14
20.–21. Dominik Mencák G Poštová, Košice 6 6 2 70 6 14
22.–24. Lucie Endlová G O. Havlové, Ostrava 7 6 76 5 13
22.–24. Rudolf Krzystek G, Nad Alejí, Praha 9 4 76 5 13
22.–24. Lenka Počarovská G, SpgŠ, OA a JŠ Znojmo 13 48 5 13
25.–26. Eliška Knopfová ZŠ J. A. Kom. Hradec Králové 6 6 100 5 12
25.–26. Ondřej Vovsík Soukr. G, Fibichova, Jihlava 12 31 5 12
27. Flora Eisner G, Litoměřická, Praha 11 61 5 11
28.–31. Natálie Jochová G Masarykovo nám., Třebíč 9 75 4 9
28.–31. Lukáš Mešter G Poštová, Košice 9 82 4 9
28.–31. Lucie Trochová G, Trutnov 6 3 50 4 9
28.–31. Michaela Urbanová G F. X. Šaldy, Liberec 9 53 4 9
32. Filip Gall Slovanské G, Olomouc 5 2 30 3 7
33.–34. Michaela Plšíková G, Kukučínova, Poprad 6 100 2 6
33.–34. Helena Rýparová SPŠEI Ostrava - Moravská Ostrava 6 100 2 6
35. Amélia Bush The English College, Praha 5 42 2 5
36.–39. Květa Bouchalová G, Olomouc-Hejčín 4 67 2 4
36.–39. Jolana Dušková G, SpgŠ, OA a JŠ Znojmo 4 67 2 4
36.–39. Martin Kout G K. Sladkovského, Praha 4 33 2 4
36.–39. Tomáš Zobaník G, Hranice 4 67 2 4
Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací

Pořadatelé a partneři

Pořadatel

Pořadatel MSMT_logotyp_text_cz

Generální partner

Partner

Partner

Mediální partner


Created with <love/> by ©FYKOS – webmaster@fykos.cz