Výsledková listina 2. série 37. ročníku

Kategorie 4. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 3 3 5 7 10 10 12 10 60
1. Radovan Lev G F. Palackého, Val. Mez. 3 3 4 5 9 10 10 10 54
2. Jiří Sýkora G, Trhové Sviny 3 3 3 6 5 9 11 7 47
3. Martin Mičuch G Šrobárova, Košice 3 2 4 3 7 6 10 5 40
4. Veronika Plevná G, Cheb 3 3 3 2 7 6 9 6 39
5. Monika Drexlerová G, Rožnov pod Radhoštěm 3 1 3 5 7 11 8 38
6. Maurizio Polverari Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 3 3 2 2 2 3 11 5 31
7.–8. Stanislav Barčák G Veľká okružná, Žilina 1 3 1 2 7 11 3 28
7.–8. Maxmilian Ladislav Skuda G, Boskovice 4 2 7 10 5 28
9. Aarav Mittal New Horizon School Muzaffarnagar 1 1 3 1 2 4 10 5 27
10. Simone Pellegrini Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 3 3 3 1 8 5 23
11. Terézia Hanáková Gymnázium Janka Matúšku Galanta 1 1 1 4 3 8 3 21
12. Patrik Stercz G Poštová, Košice 3 3 4 2 7 19
13. David Ševčík G, Uherské Hradiště 1 2 3 3 5 4 18
14. Martin Marcinčák G Šrobárova, Košice 3 3 3 2 5 16
15. Marco Targia Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 2 3 6 1 1 13
16. František Jakub Sklář G, Česká, České Budějovice 3 3 4 10
17. Federico Ventura Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 3 3 3 9
18.–19. Tommaso Riggio Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 3 3 6
18.–19. Jan Šimáček Gymnázium Brno-Bystrc 6 6
20. Guglielmo Mazzetti Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 1 0 1

Kategorie 3. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 3 3 5 7 10 10 12 10 60
1. Jakub Kubica G F. Hajdy, Ostrava 2 3 4 3 8 6 11 8 45
2.–3. Jakub Nemček G Jura Hronca, Bratislava 3 3 4 5 11 11 7 44
2.–3. Daniel Švec G a Obch. ak., Pelhřimov 3 3 3 4 7 9 9 6 44
4. Linda Tománková G, Boskovice 2 3 3 1 4 9 11 8 41
5. Tadeáš Pastorek G J. A. Raymana, Prešov 1 3 5 4 6 5 8 7 39
6. Petr Brettschneider G, Dukelská, Bruntál 2 3 4 3 5 7 10 4 38
7. David Něnička G, Rožnov pod Radhoštěm 3 3 4 3 10 10 3 36
8. Daniel Theiss G, Cheb 3 3 4 3 5 11 6 35
9.–10. Dominik Lončák G Dašická, Pardubice 3 2 3 6 4 4 10 2 34
9.–10. Vladimír Slanina G Poštová, Košice 3 3 4 7 12 5 34
11. Nathan Zhao Edmonds Wood HS 3 3 5 3 7 4 7 32
12.–13. Tomáš Kubrický G Poštová, Košice 3 4 6 6 12 31
12.–13. Giulio Vertucci Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 3 3 4 3 6 8 4 31
14.–15. Matyáš Beran G dr. A. Hrdličky, Humpolec 1 3 4 6 3 10 3 30
14.–15. Radim Švec G a Obch. ak., Pelhřimov 3 4 2 0 5 4 9 3 30
16. Matyáš Skřenek G, Voděradská, Praha 1 3 2 6 5 7 3 27
17. Matouš Mišta G, Olomouc-Hejčín 3 2 4 6 10 25
18. Jakub Ilčín G Poštová, Košice 1 1 4 1 1 5 7 3 23
19. Hana Žitňanská Slovanské G, Olomouc 2 3 2 4 8 3 22
20.–21. Ján Kolesár G J. A. Raymana, Prešov 1 1 3 3 8 3 19
20.–21. Anna Škrdletová G, Lovosice 1 1 1 1 1 5 5 4 19
22.–23. Samuel Bauer G Poštová, Košice 1 1 3 1 1 3 5 2 17
22.–23. Lorenzo Borri Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 3 3 4 3 3 1 17
24. Vít Olšovec G, Přípotoční, Praha 3 3 6 12
25.–28. Gabriele Caporuscio Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 3 3 4 10
25.–28. Ema Cenková G, Jeseník 1 1 1 4 3 10
25.–28. Gabriela Kotúčová G PdC, Piešťany 10 10
25.–28. Miroslav Pajger Bilingválne G, Sučany 3 3 4 10
29. Silvia Floris Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 3 2 4 9
30.–31. Tomáš Bourek G J. Heyrovského, Praha 3 1 4 8
30.–31. Tereza Filipová G, Šumperk 1 3 1 3 8
32.–33. Adam Filip G, Česká Lípa 3 4 7
32.–33. Filippo Rosa Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 6 1 7
34.–37. Leonardo Basso Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 3 3 6
34.–37. Matilde Fatica Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 3 3 6
34.–37. Tudor Popescu ICHB, Liceul Teoretic Int. 2 3 1 0 6
34.–37. Gabriele Savarese La Rosa Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 3 3 6
38. Jan Kodeš G J. Heyrovského, Praha 5 5
39. Lukáš Hrdý G, Lesní čtvrť, Zlín 4 4
40.–49. Gabriel Baesu Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 3 3
40.–49. Giulio De Angelis Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 3 3
40.–49. Claudio Di Cesare Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 3 3
40.–49. Michele Di Stasio Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 3 3
40.–49. Elena Forte Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 3 3
40.–49. Federico Frezza Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 3 3
40.–49. Pietro Innocenti Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 3 3
40.–49. Davide Lo Savio Liceo Sci. Augusto Righi, Cesena 3 3
40.–49. Veronika Pavlíková G, Křenová, Brno 3 3
40.–49. Rebecca Ricotti Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 3 3
50.–52. Christian Grimaldi Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 2 2
50.–52. Zuzana Grycová G Botičská, Praha 2 2
50.–52. Anna Janíková G, Křenová, Brno 2 2
53. Václav Verner PORG, Praha 1 1

Kategorie 2. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 6 6 5 7 10 10 12 10 66
1. Vojtěch Kubrycht G, Budějovická, Praha 6 4 4 3 10 4 10 11 52
2. Jiří Preč G J. A. Komenského, Uh. Brod 6 6 3 6 6 8 12 4 51
3. Jan Bláha G Na Vítězné pláni, Praha 4 6 4 5 9 5 10 4 47
4. Damian Šatánek G Teplice 6 6 5 1 6 9 6 5 44
5.–6. Lukáš Franta G Christiana Dopplera, Praha 6 4 5 7 9 1 11 43
5.–6. Miroslav Mládek SPŠ strojní a stavební, Tábor 6 2 4 7 8 10 6 43
7. Ján Dutka G L. Svobodu, Humenné 4 4 4 3 5 3 9 9 41
8. Eliška Bednářová G O. Březiny a SOŠ, Telč 6 2 3 6 8 12 2 39
9.–10. Martin Kramoliš G Nad Štolou, Praha 2 6 4 0 5 4 8 9 38
9.–10. Vojtěch Jan Schreib G Jírovcova, České Budějovice 2 0 4 4 4 7 10 7 38
11. Ludmila Šírová Mensa G, Praha 6 4 2 4 1 3 6 11 6 37
12.–13. Gala Dědková G, Roudnice nad Labem 4 2 4 4 4 4 9 3 34
12.–13. Adam Pustka G F. X. Šaldy, Liberec 2 6 3 3 6 7 7 34
14. Marek Kollár G Na Vítězné pláni, Praha 4 3 6 4 6 6 3 32
15. Samuel Dudek G V. Nedožerského, SR 6 6 3 3 4 2 6 30
16. Anežka Skupinová G, Hodonín 6 6 3 6 4 4 29
17. Filip Krokavec G Poštová, Košice 6 6 3 5 6 26
18. Jakub Hlavenka G Brno, tř. Kpt. Jaroše 6 2 2 4 1 6 3 24
19. Marek Ištok G J. A. Raymana, Prešov 4 5 10 4 23
20.–22. Matyáš Janíček G, Olomouc-Hejčín 6 2 5 8 21
20.–22. Marco Kormaník Wichterlovo G, Ostrava 4 4 3 10 21
20.–22. Carlo Veroni Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 6 8 3 4 21
23.–24. Matěj Fiala G, Vlašim 2 2 3 5 1 5 2 20
23.–24. Tereza Nejezchlebová G Dašická, Pardubice 6 6 5 3 20
25.–27. Daniel Švaňa G Christiana Dopplera, Praha 6 6 3 3 18
25.–27. Karel Švejda G, Česká, České Budějovice 2 2 3 2 5 4 18
25.–27. Jakub Tolar G, Ostrov 6 6 1 5 18
28. Martin Kalda G Tišnov 6 2 2 3 3 16
29.–30. Markéta Gašová G, Budějovická, Praha 2 3 9 1 15
29.–30. Giulia Lombardo Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 6 6 1 2 15
31.–35. Michaela Dudáková G, Česká, České Budějovice 1 2 9 2 14
31.–35. Patrik Pöschl G F. X. Šaldy, Liberec 6 7 1 14
31.–35. Giacomo Charles Rouse Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 6 1 7 14
31.–35. Riccardo Ucci Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 6 8 14
31.–35. Andrea Vando Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 6 8 14
36.–37. Yilun Liu Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 6 6 1 13
36.–37. Alberto Quondam Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 6 6 1 13
38.–42. Valerio Corsini Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 6 6 12
38.–42. Dario De Ferra Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 6 6 12
38.–42. Roberto Franchin Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 6 6 12
38.–42. Adam Ilčík G Poštová, Košice 6 3 3 12
38.–42. Jonas Zykan G prof. J. Patočky, Praha 4 2 6 12
43.–45. Barbora Blínová Podkrušnohorské G, Most 4 4 1 2 11
43.–45. Dominik Kaňka Lepařovo G, Jičín 2 9 11
43.–45. Petr Němec Wichterlovo G, Ostrava 11 11
46.–47. Daniele Lancellotta Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 2 0 4 0 2 0 1 1 10
46.–47. Marie Pykalová G O. Březiny a SOŠ, Telč 10 10
48. Adam Konštacký G, Studentská, Havířov 2 4 3 9
49.–52. Jindřich Anderle G, Budějovická, Praha 2 2 4 8
49.–52. Marta Fratini Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 6 2 8
49.–52. Adam Jančkár G B. S. Timravy, Lučenec 2 2 0 0 2 1 1 8
49.–52. David Kotala G, ZŠ a MŠ Akademia, Brno 2 4 2 8
53. Barbora Zachová G Teplice 2 5 7
54.–61. Luca Bugliosi Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 2 4 6
54.–61. Martin Grünwald G, Blansko 6 6
54.–61. Jan Machotka G a Obch. ak., Pelhřimov 6 6
54.–61. Viola Masini Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 6 6
54.–61. Giordano Perna Liceo Sci. Augusto Righi, Cesena 6 6
54.–61. Andrea Santoro Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 6 6
54.–61. Corrado Spadavecchia Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 1 5 6
54.–61. Samuel Suchoň G Ružomberok 6 6
62.–63. Josef Legutko G, Žatec 0 3 2 5
62.–63. Mikuláš Vlčan SPŠ, Třebíč 5 5
64.–65. Alexander Košťál G Tišnov 4 4
64.–65. Michal Stroff G, Budějovická, Praha 4 4
66.–67. Julian Friedman Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 3 3
66.–67. Tomáš Řehák G Brno, tř. Kpt. Jaroše 3 3
68.–71. Dario Avenali Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 2 2
68.–71. Thao My Nguyen G J. Blahoslava, Ivančice 2 2
68.–71. Monika Nováková Reálné G a ZŠ, Prostějov 2 2
68.–71. Agata Maria Vecchi Schluderer Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 2 2

Kategorie 1. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 6 6 5 7 10 10 12 10 66
1. Kosma Šatánek G Teplice 6 8 3 4 5 8 8 7 49
2. Matej Karpáč G L. Svobodu, Humenné 6 6 4 5 7 1 11 4 44
3. Ondřej Porod G Týn nad Vltavou 6 2 5 2 6 9 30
4. Natálie Lászlóová Wichterlovo G, Ostrava 0 3 5 10 18
5. Katarína Chovanová G, Park mládeže, Košice 2 4 10 1 17
6. Mikuláš Hořenek Wichterlovo G, Ostrava 4 6 6 16
7. Lukáš Machatý G Mozartova, Pardubice 2 1 4 5 12
8. Dominika Bystřičanová G P. Bezruče, Frýdek-Místek 2 5 2 2 11
9.–10. Martin Motyčka SŠ zemědělská a SOŠ Poděbrady 2 4 2 2 10
9.–10. Alena Mouchová G, Český Krumlov 2 1 2 3 2 10
11. Patrik Slezák G Ľudovíta Štúra, Trenčín 6 2 8
12. Filip Gašparín Wichterlovo G, Ostrava 7 7
13.–15. Filip Beličák G sv. Jána Pavla II., Poprad 2 2 2 6
13.–15. Eliška Knopfová ZŠ J. A. Kom. Hradec Králové 6 6
13.–15. Dominik Mencák G Poštová, Košice 6 6
16. Erik Castano G, Nad Alejí, Praha 2 3 5
17.–19. Rudolf Krzystek G, Nad Alejí, Praha 4 4
17.–19. Damián Šoltys G sv. Jána Pavla II., Poprad 2 2 4
17.–19. Martin Vagner G, Voděradská, Praha 4 4
20. Lucie Trochová G, Trutnov 3 3
21.–22. Rayhaan Amith Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 2 2
21.–22. Filip Gall Slovanské G, Olomouc 2 0 2
Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací

Pořadatelé a partneři

Pořadatel

Pořadatel MSMT_logotyp_text_cz

Generální partner

Partner

Partner

Mediální partner


Created with <love/> by ©FYKOS – webmaster@fykos.cz