Výsledková listina 3. série 37. ročníku

Kategorie 4. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 3 3 5 8 10 9 12 10 60
1. Radovan Lev G F. Palackého, Val. Mez. 3 3 5 8 9 11 11 10 60
2. Martin Mičuch G Šrobárova, Košice 3 3 5 8 5 9 11 8 52
3. Jiří Sýkora G, Trhové Sviny 2 2 5 2 7 6 8 8 40
4. Patrik Stercz G Poštová, Košice 3 3 5 8 9 8 36
5. Monika Drexlerová G, Rožnov pod Radhoštěm 2 3 5 2 8 10 4 34
6. Simone Pellegrini Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 3 3 5 8 7 4 30
7. Maxmilian Ladislav Skuda G, Boskovice 3 3 5 3 3 10 2 29
8. Henry Wang Yin Hung Bombay International school 2 5 2 9 3 6 27
9.–10. Terézia Hanáková Gymnázium Janka Matúšku Galanta 3 1 5 5 1 4 6 25
9.–10. Maurizio Polverari Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 3 3 4 2 1 3 6 3 25
11.–12. Martin Marcinčák G Šrobárova, Košice 3 3 3 4 9 22
11.–12. David Ševčík G, Uherské Hradiště 3 3 4 2 4 6 22
13. Veronika Plevná G, Cheb 3 3 7 13
14. Federico Ventura Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 3 3 5 11
15. Marco Targia Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 3 1 5 9
16. Jan Šimáček Gymnázium Brno-Bystrc 3 4 7

Kategorie 3. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 3 3 5 8 10 9 12 10 60
1. Daniel Švec G a Obch. ak., Pelhřimov 3 3 4 4 11 9 9 7 50
2. Nathan Zhao Edmonds Wood HS 3 3 5 8 9 11 9 48
3. Vladimír Slanina G Poštová, Košice 3 3 5 7 5 8 12 3 46
4. Jakub Nemček G Jura Hronca, Bratislava 2 3 4 4 9 6 9 8 45
5. Jakub Kubica G F. Hajdy, Ostrava 3 3 5 8 5 8 6 6 44
6. David Něnička G, Rožnov pod Radhoštěm 2 3 4 2 8 2 11 9 41
7.–8. Tadeáš Pastorek G J. A. Raymana, Prešov 3 3 5 2 5 5 11 5 39
7.–8. Daniel Theiss G, Cheb 3 3 5 2 10 7 9 39
9.–10. Dominik Lončák G Dašická, Pardubice 3 3 5 4 2 6 12 3 38
9.–10. Radim Švec G a Obch. ak., Pelhřimov 3 3 4 2 6 4 8 8 38
11.–12. Linda Tománková G, Boskovice 3 3 5 2 1 5 12 6 37
11.–12. Giulio Vertucci Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 3 3 5 5 7 8 6 37
13.–14. Petr Brettschneider G, Dukelská, Bruntál 3 3 2 2 5 6 10 5 36
13.–14. Matyáš Skřenek G, Voděradská, Praha 3 3 3 8 4 4 11 36
15. Matyáš Beran G dr. A. Hrdličky, Humpolec 3 3 5 6 1 9 7 34
16. Jakub Ilčín G Poštová, Košice 2 1 3 2 1 5 10 5 29
17. Anna Škrdletová G, Lovosice 3 3 4 2 0 4 8 3 27
18.–19. Ján Kolesár G J. A. Raymana, Prešov 3 3 5 2 1 5 0 6 25
18.–19. Tomáš Kubrický G Poštová, Košice 3 3 5 8 6 25
20. Lorenzo Borri Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 3 3 5 7 1 4 23
21. Gabriele Caporuscio Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 3 3 4 7 3 20
22. Jan Kodeš G J. Heyrovského, Praha 3 1 5 8 2 19
23. Samuel Bauer G Poštová, Košice 3 3 2 1 5 3 17
24.–25. Tomáš Bourek G J. Heyrovského, Praha 3 3 5 2 13
24.–25. Vít Olšovec G, Přípotoční, Praha 3 3 4 2 1 13
26. Silvia Floris Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 3 5 2 10
27.–28. Ema Cenková G, Jeseník 3 3 3 9
27.–28. Michele Di Stasio Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 3 6 9
29.–30. Matilde Fatica Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 2 3 3 8
29.–30. Filippo Rosa Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 1 3 4 8
31. Hana Žitňanská Slovanské G, Olomouc 3 2 0 2 7
32. Gabriele Savarese La Rosa Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 3 3 6
33.–34. Claudio Di Cesare Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 2 3 5
33.–34. Tomáš Olšinár Gymnázium sv. Edity Steinovej 3 2 5
35.–37. Jana Bartoňová G, Broumov 2 2 4
35.–37. Giulio De Angelis Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 4 4
35.–37. Matěj Stoupa G, Kolín 1 3 4
38.–46. Gabriel Baesu Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 3 3
38.–46. Leonardo Basso Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 3 3
38.–46. Mario D’Elia Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 3 3
38.–46. Federico Frezza Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 3 3
38.–46. Christian Grimaldi Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 3 3
38.–46. Ondřej Hejsek G a SOŠ, Jilemnice 1 2 3
38.–46. Annalisa Sole Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 3 3
38.–46. Carola Urbani Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 3 3
38.–46. Václav Verner PORG, Praha 3 3
47.–49. Anna Janíková G, Křenová, Brno 2 2
47.–49. Pietro Marchetti Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 2 2
47.–49. Jakub Vacula G F. Palackého, Val. Mez. 2 2
50.–52. Artur Thomas Cojocaru Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 1 1
50.–52. Niccolò Niccolò Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 1 1
50.–52. Martin Uhrin G Hubeného, Bratislava 1 1

Kategorie 2. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 6 6 5 8 10 9 12 10 66
1. Damian Šatánek G Teplice 6 6 5 8 4 9 9 10 57
2. Miroslav Mládek SPŠ strojní a stavební, Tábor 6 6 5 8 7 10 7 49
3. Vojtěch Kubrycht G, Budějovická, Praha 6 6 5 2 2 4 12 10 47
4.–6. Ján Dutka G L. Svobodu, Humenné 6 6 5 8 5 5 4 7 46
4.–6. Martin Kramoliš G Nad Štolou, Praha 6 6 4 2 3 8 9 8 46
4.–6. Jiří Preč G J. A. Komenského, Uh. Brod 6 6 5 2 4 4 13 6 46
7. Jan Bláha G Na Vítězné pláni, Praha 6 6 4 8 6 8 5 43
8.–10. Dario De Ferra Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 6 8 4 8 4 6 6 42
8.–10. Marek Kollár G Na Vítězné pláni, Praha 6 6 5 8 4 7 6 42
8.–10. Vojtěch Jan Schreib G Jírovcova, České Budějovice 6 6 5 2 2 4 11 6 42
11. Marco Kormaník Wichterlovo G, Ostrava 6 6 4 4 6 7 7 40
12. Adam Pustka G F. X. Šaldy, Liberec 6 6 8 9 10 39
13. Gala Dědková G, Roudnice nad Labem 2 4 3 2 5 5 9 4 34
14.–15. Eliška Bednářová G O. Březiny a SOŠ, Telč 6 6 3 12 6 33
14.–15. Marek Ištok G J. A. Raymana, Prešov 6 6 4 8 5 4 33
16. Lukáš Franta G Christiana Dopplera, Praha 6 6 4 8 7 31
17. Anežka Skupinová G, Hodonín 6 6 5 10 2 29
18. Viola Masini Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 6 6 5 8 3 28
19. Filip Krokavec G Poštová, Košice 6 4 4 8 5 27
20. Carlo Veroni Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 6 6 1 3 5 5 26
21.–23. Jakub Hlavenka G Brno, tř. Kpt. Jaroše 4 6 5 2 1 3 3 24
21.–23. Giulia Lombardo Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 6 6 8 4 24
21.–23. Ludmila Šírová Mensa G, Praha 6 6 6 2 4 6 24
24. Marie Pykalová G O. Březiny a SOŠ, Telč 6 11 4 21
25.–27. Matěj Fiala G, Vlašim 2 4 2 1 6 5 20
25.–27. Roberto Franchin Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 6 6 5 3 20
25.–27. Jakub Tolar G, Ostrov 6 6 4 2 2 20
28. Andrea Vando Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 6 6 7 19
29.–30. David Kotala G, ZŠ a MŠ Akademia, Brno 6 4 2 5 1 18
29.–30. Daniele Lancellotta Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 2 2 5 2 1 2 1 3 18
31.–34. Jindřich Anderle G, Budějovická, Praha 6 6 4 16
31.–34. Samuel Dudek G V. Nedožerského, SR 2 2 3 1 4 4 16
31.–34. Giacomo Charles Rouse Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 6 5 0 4 1 16
31.–34. Riccardo Ucci Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 6 6 4 16
35. Dominik Kaňka Lepařovo G, Jičín 4 6 4 14
36. Adam Jančkár G B. S. Timravy, Lučenec 4 4 1 2 2 13
37.–39. Michaela Dudáková G, Česká, České Budějovice 2 4 5 1 12
37.–39. Martin Grünwald G, Blansko 6 6 12
37.–39. Yilun Liu Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 4 4 2 2 12
40.–43. Marta Fratini Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 6 5 11
40.–43. Petr Němec Wichterlovo G, Ostrava 6 5 11
40.–43. Michal Stroff G, Budějovická, Praha 6 5 11
40.–43. Daniel Švaňa G Christiana Dopplera, Praha 6 2 3 11
44. Patrik Pöschl G F. X. Šaldy, Liberec 6 4 10
45.–47. Francesca Ciocca Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 6 3 9
45.–47. Matyáš Janíček G, Olomouc-Hejčín 6 3 9
45.–47. Adam Kopkáš G, Park mládeže, Košice 2 2 0 1 2 2 9
48.–52. Barbora Blínová Podkrušnohorské G, Most 6 2 8
48.–52. Filippo Cucculelli Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 6 2 8
48.–52. Tomáš Matkovič G Párovská, Nitra 2 6 8
48.–52. Tereza Nejezchlebová G Dašická, Pardubice 6 2 8
48.–52. Tomáš Řehák G Brno, tř. Kpt. Jaroše 6 2 8
53. Adam Konštacký G, Studentská, Havířov 6 1 7
54.–61. Gabriele Annarilli Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 6 6
54.–61. Dario Avenali Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 6 6
54.–61. Federico Bottos Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 6 6
54.–61. Luca Bugliosi Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 6 6
54.–61. Valerio Corsini Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 6 6
54.–61. Andrea Mangia Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 6 6
54.–61. Alberto Quondam Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 6 6
54.–61. Mikuláš Vlčan SPŠ, Třebíč 6 6
62.–65. Jan Machotka G a Obch. ak., Pelhřimov 4 4
62.–65. Thao My Nguyen G J. Blahoslava, Ivančice 2 1 1 4
62.–65. Monika Nováková Reálné G a ZŠ, Prostějov 2 2 4
62.–65. Giordano Perna Liceo Sci. Augusto Righi, Cesena 2 2 4
66. Davide Pugliese Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 2 2

Kategorie 1. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 6 6 5 8 10 9 12 10 66
1. Kosma Šatánek G Teplice 6 6 5 8 6 9 11 10 61
2. Matej Karpáč G L. Svobodu, Humenné 6 6 4 8 5 3 9 8 49
3.–4. Lukáš Machatý G Mozartova, Pardubice 6 6 3 1 4 6 26
3.–4. Ondřej Porod G Týn nad Vltavou 6 6 5 2 3 4 26
5.–6. Natálie Lászlóová Wichterlovo G, Ostrava 4 4 4 2 4 18
5.–6. Kamilo Tomáš G Jana Keplera, Praha 6 6 5 1 18
7. Julie Pazdírková Masarykovo G, Vsetín 6 4 5 2 17
8.–9. Filip Beličák G sv. Jána Pavla II., Poprad 4 6 2 1 2 15
8.–9. Damián Šoltys G sv. Jána Pavla II., Poprad 6 6 3 15
10.–12. Mikuláš Hořenek Wichterlovo G, Ostrava 2 6 5 13
10.–12. Katarína Chovanová G, Park mládeže, Košice 2 2 9 13
10.–12. Alena Mouchová G, Český Krumlov 3 2 1 4 3 13
13. Patrik Slezák G Ľudovíta Štúra, Trenčín 6 6 12
14. Martin Motyčka SŠ zemědělská a SOŠ Poděbrady 6 3 9
15. Dominika Bystřičanová G P. Bezruče, Frýdek-Místek 4 3 7
16.–19. Rayhaan Amith Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 6 6
16.–19. Lucie Endlová G O. Havlové, Ostrava 6 6
16.–19. Eliška Knopfová ZŠ J. A. Kom. Hradec Králové 6 6
16.–19. Martin Vagner G, Voděradská, Praha 6 6
20. Martin Kout G K. Sladkovského, Praha 2 2 4
21. Dominik Mencák G Poštová, Košice 2 2
Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací

Pořadatelé a partneři

Pořadatel

Pořadatel MSMT_logotyp_text_cz

Generální partner

Partner

Partner

Mediální partner


Created with <love/> by ©FYKOS – webmaster@fykos.cz