Výsledková listina 4. série 37. ročníku

Kategorie 4. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 3 3 6 7 9 10 12 10 60
1. Radovan Lev G F. Palackého, Val. Mez. 3 3 7 6 9 13 12 9 62
2. Jiří Sýkora G, Trhové Sviny 3 3 5 6 9 11 11 7 55
3. Martin Mičuch G Šrobárova, Košice 3 3 5 7 9 12 10 49
4. Veronika Plevná G, Cheb 2 6 6 9 9 9 7 48
5. Martin Marcinčák G Šrobárova, Košice 3 3 6 7 9 28
6. Maxmilián Ladislav Skuda G, Boskovice 2 3 5 4 2 5 6 27
7. Terézia Hanáková Gymnázium Janka Matúšku Galanta 3 3 1 8 5 20
8. Henry Wang Yin Hung Bombay International school 0 2 4 2 9 17
9. Jan Šimáček Gymnázium Brno-Bystrc 5 9 14
10. David Ševčík G, Uherské Hradiště 2 2 4

Kategorie 3. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 3 3 6 7 9 10 12 10 60
1. David Něnička G, Rožnov pod Radhoštěm 3 3 6 6 9 9 12 6 54
2. Jakub Kubica G F. Hajdy, Ostrava 3 1 6 6 9 7 12 7 51
3.–4. Tadeáš Pastorek G J. A. Raymana, Prešov 3 1 6 7 9 9 10 5 50
3.–4. Giulio Vertucci Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 3 3 7 2 9 6 11 9 50
5.–6. Daniel Švec G a Obch. ak., Pelhřimov 3 3 5 1 9 13 6 7 47
5.–6. Linda Tománková G, Boskovice 3 3 4 5 6 6 13 7 47
7. Matyáš Skřenek G, Voděradská, Praha 3 3 6 6 9 5 7 5 44
8.–9. Petr Brettschneider G, Dukelská, Bruntál 2 3 5 3 9 14 7 43
8.–9. Vladimír Slanina G Poštová, Košice 3 3 6 6 9 11 5 43
10.–11. Tomáš Kubrický G Poštová, Košice 3 3 6 6 9 14 41
10.–11. Dominik Lončák G Dašická, Pardubice 3 6 7 8 4 10 3 41
12. Lorenzo Borri Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 3 3 7 2 9 6 9 39
13. Nathan Zhao Edmonds-Woodway HS 3 3 7 4 9 12 38
14. Radim Švec G a Obch. ak., Pelhřimov 3 4 1 9 8 5 7 37
15. Matyáš Beran G dr. A. Hrdličky, Humpolec 3 1 1 5 4 12 4 30
16. Anna Škrdletová G, Lovosice 1 3 4 2 2 5 5 6 28
17. Gabriele Caporuscio Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 3 3 5 1 9 6 27
18.–19. Ján Kolesár G J. A. Raymana, Prešov 3 2 4 5 5 2 21
18.–19. Tudor Popescu ICHB, Liceul Teoretic Int. 3 3 6 9 21
20.–21. Jakub Ilčín G Poštová, Košice 1 1 2 1 1 5 4 4 19
20.–21. Filippo Rosa Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 2 3 3 8 3 19
22. Tomáš Bourek G J. Heyrovského, Praha 3 2 7 6 18
23. Vít Olšovec G, Přípotoční, Praha 2 1 3 5 4 15
24.–25. Jan Kodeš G J. Heyrovského, Praha 3 3 4 10
24.–25. Jozef Smolár G A. Bernoláka, Námestovo 4 6 10
26.–28. Ema Cenková G, Jeseník 3 3 6
26.–28. Matilde Fatica Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 3 3 6
26.–28. Gabriele Savarese La Rosa Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 3 3 6
29. Pietro Innocenti Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 4 4
30.–34. Elena Forte Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 3 3
30.–34. Luca Lanera Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 3 3
30.–34. Davide Lo Savio Liceo Sci. Augusto Righi, Cesena 3 3
30.–34. Tomáš Olšinár Gymnázium sv. Edity Steinovej 3 3
30.–34. Damiano Rossi Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 3 3
35.–37. Camilla Collini Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 2 2
35.–37. Christian Grimaldi Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 2 2
35.–37. Carola Urbani Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 2 2
38.–39. Gustavo Casola Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 1 1
38.–39. Adriano Chezzi Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 1 1

Kategorie 2. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 6 6 6 7 9 10 12 10 66
1. Ján Dutka G L. Svobodu, Humenné 6 6 6 5 9 10 7 10 59
2.–4. Jan Bláha G Na Vítězné pláni, Praha 6 6 5 7 7 8 9 7 55
2.–4. Miroslav Mládek SPŠ strojní a stavební, Tábor 4 6 4 6 8 9 11 7 55
2.–4. Jiří Preč G J. A. Komenského, Uh. Brod 6 6 3 6 9 7 12 6 55
5. Damian Šatánek G Teplice 6 2 6 7 9 7 9 5 51
6.–7. Martin Kramoliš G Nad Štolou, Praha 6 6 6 5 7 5 8 7 50
6.–7. Vojtěch Kubrycht G, Budějovická, Praha 6 6 7 6 9 2 8 6 50
8. Dario De Ferra Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 6 6 5 1 9 4 8 9 48
9. Adam Pustka G F. X. Šaldy, Liberec 4 6 5 6 6 12 4 43
10.–11. Vojtěch Jan Schreib G Jírovcova, České Budějovice 6 0 4 6 8 3 11 4 42
10.–11. Jakub Tolar G, Ostrov 6 6 5 4 8 8 5 42
12.–13. Gala Dědková G, Roudnice nad Labem 6 6 3 3 5 4 4 7 38
12.–13. Marek Kollár G Na Vítězné pláni, Praha 6 6 4 3 9 8 2 38
14.–15. Marek Ištok G J. A. Raymana, Prešov 6 8 9 11 34
14.–15. Marie Pykalová G O. Březiny a SOŠ, Telč 6 6 6 11 5 34
16.–17. Marco Kormaník Wichterlovo G, Ostrava 6 6 4 5 9 3 33
16.–17. Riccardo Ucci Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 6 6 1 9 11 33
18.–21. Lukáš Franta G Christiana Dopplera, Praha 6 6 5 5 8 30
18.–21. Marta Fratini Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 6 6 2 9 7 30
18.–21. Jakub Hlavenka G Brno, tř. Kpt. Jaroše 6 4 5 8 3 4 30
18.–21. Carlo Veroni Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 6 6 6 8 4 30
22. David Kotala G, ZŠ a MŠ Akademia, Brno 6 6 4 9 4 29
23.–24. Martin Kalda G Tišnov 6 2 5 5 4 5 27
23.–24. Giulia Lombardo Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 6 6 1 9 5 27
25.–26. Samuel Dudek G V. Nedožerského, SR 6 6 3 2 3 4 24
25.–26. Tomáš Matkovič G Párovská, Nitra 6 4 6 1 4 3 24
27. Viola Masini Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 6 6 2 9 23
28. Eliška Bednářová G O. Březiny a SOŠ, Telč 4 2 5 11 22
29. Anežka Skupinová G, Hodonín 6 4 2 6 18
30. Daniel Švaňa G Christiana Dopplera, Praha 6 6 5 17
31.–32. Roberto Franchin Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 6 9 15
31.–32. Tereza Nejezchlebová G Dašická, Pardubice 6 4 5 15
33. Daniele Lancellotta Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 4 0 2 2 1 3 1 13
34.–35. Julian Friedman Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 6 6 12
34.–35. Ema Osvaldová G Poštová, Košice 2 0 3 1 3 3 12
36.–38. Filippo Cucculelli Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 6 1 7
36.–38. Adam Konštacký G, Studentská, Havířov 7 7
36.–38. Giordano Perna Liceo Sci. Augusto Righi, Cesena 6 1 7
39.–54. Jindřich Anderle G, Budějovická, Praha 4 2 6
39.–54. Gabriele Annarilli Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 6 6
39.–54. Federico Bottos Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 6 6
39.–54. Francesca Ciocca Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 6 6
39.–54. Gabriele Claps Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 6 6
39.–54. Valerio Corsini Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 6 6
39.–54. Matyáš Janíček G, Olomouc-Hejčín 6 6
39.–54. Maia Mastantuoni Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 6 6
39.–54. Monika Nováková Reálné G a ZŠ, Prostějov 6 6
39.–54. Patrik Pöschl G F. X. Šaldy, Liberec 6 6
39.–54. Giulia Pucci Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 6 6
39.–54. Tomáš Řehák G Brno, tř. Kpt. Jaroše 6 6
39.–54. Andrea Santoro Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 2 4 6
39.–54. Corrado Spadavecchia Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 6 6
39.–54. Tommaso Andriolo Tommaso Andriolo Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 6 6
39.–54. Andrea Vando Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 6 6
55.–57. Benedetta Carminucci Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 4 4
55.–57. Nathan Perera Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 4 4
55.–57. Mikuláš Vlčan SPŠ, Třebíč 4 4
58.–66. Valeria Barba Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 2 2
58.–66. Dario Cimato Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 2 0 2
58.–66. Damiano Corradi Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 2 2
58.–66. Carolina Fiori Nastro Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 2 2
58.–66. Andrea Mangia Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 2 2
58.–66. Matteo Mesterca Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 2 2
58.–66. Giulia Parascenzo Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 2 2
58.–66. Davide Pugliese Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 2 2
58.–66. Agata Maria Vecchi Schluderer Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 2 2
67. Chen Han Ye Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 0 0

Kategorie 1. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 6 6 6 7 9 10 12 10 66
1. Matej Karpáč G L. Svobodu, Humenné 6 6 6 5 9 12 13 8 65
2. Kosma Šatánek G Teplice 6 2 9 7 8 11 8 51
3. Ondřej Porod G Týn nad Vltavou 6 6 5 6 23
4. Natálie Lászlóová Wichterlovo G, Ostrava 2 6 4 10 22
5. Mikuláš Hořenek Wichterlovo G, Ostrava 6 3 9 18
6.–9. Lukáš Machatý G Mozartova, Pardubice 4 3 5 12
6.–9. Alena Mouchová G, Český Krumlov 0 3 2 5 2 12
6.–9. Patrik Slezák G Ľudovíta Štúra, Trenčín 6 6 12
6.–9. Michaela Urbanová G F. X. Šaldy, Liberec 6 4 2 12
10. Katarína Chovanová G, Park mládeže, Košice 10 10
11. Julie Pazdírková Masarykovo G, Vsetín 6 6
12.–13. Filip Gašparín Wichterlovo G, Ostrava 4 4
12.–13. Dominik Mencák G Poštová, Košice 4 4
14. Dominika Bystřičanová G P. Bezruče, Frýdek-Místek 0 3 3
Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací

Pořadatelé a partneři

Pořadatel

Pořadatel MSMT_logotyp_text_cz

Generální partner

Hlavní partner

Partner

Mediální partner


Created with <love/> by ©FYKOS – webmaster@fykos.cz