Dolní Dvůr podzimní soustředění 2023

23. 09. 2023 - 01. 10. 2023

Podzimní soustředění 37. ročníku FYKOSu se konalo od 23. září do 1. října v penzionu Mlynářka v Dolním Dvoře. Celkem 38 účastníků přijalo v roce 2077 nabídku práce v korporaci Fycorp a byli zaměstnáni v oddělení prodeje robotů. Nejdříve se snažili, aby v nové firmě prorazili, a zpočátku se jim dařilo vcelku úspěšně šplhat po korporátním žebříčku. Pak se ale ekonomická situace Fycorpu drasticky zhoršila. Účastníci zjistili, že nemají eurodolary ani na zajištění základních životních potřeb. Řešením bylo začít si peníze vydělávat nelegálně na černém trhu. Aby v podsvětí přežili, museli si sehnat alespoň základní kyberimplantáty. Při plnění pochybných zakázek se setkali s odbojem. Ten je poučil o praktikách korporací a vysvětlil jim, že roboti, ke kterým se dosud chovali jako ke strojům, mají k lidem mnohem blíže, než si kdy byli ochotní připustit. Ve světle nových informací začali účastníci zběhlé roboty, které předtím bezcitně likvidovali, schovávat a chránit. To se samozřejmě nelíbilo jejich zaměstnavatelům. Poslali na ně korporátní zabijáky, aby to s nimi skoncovali. Účastníkům se ovšem podařilo zvítězit a získat tím možnost se natrvalo připojit k odboji, který jim následně pomohl zjistit mrazivou pravdu o jejich původu.

Účastníci

Matouš Mišta, Ivan Žemlička, Lukáš Hrdý, Radovan Lev, Daniel Theiss, Kamilo Tomáš, Michal Stroff, Ludmila Šírová, Veronika Plevná, Patrik Stercz, Hana Žitňanská, David Ševčík, Lukáš Franta, Monika Drexlerová, Jiří Sýkora, Tomáš Kubrický, Vladimír Slanina, Petr Brettschneider, Maxmilián Ladislav Skuda, Vojtěch Kubrycht, Matej Karpáč, Matyáš Beran, Zuzana Grycová, Linda Tománková, Filip Cihlář, Jan Strnad, Nicolas Matej, Veronika Pavlíková, Anežka Skupinová, Gala Dědková, Vojtěch Jan Schreib, Natálie Lászlóová, Alena Mouchová, Jakub Kubica, Jakub Nemček, Martin Rypl, Jan Bláha.

Organizátoři

Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací

Pořadatelé a partneři

Pořadatel

Pořadatel MSMT_logotyp_text_cz

Generální partner

Partner

Partner

Mediální partner


Created with <love/> by ©FYKOS – webmaster@fykos.cz