Srovnání počtu řešitelů seminářů MFF UK

Níže naleznete infografiku z Infogramu. Vrchní graf jsou absolutní počty řešitelů, spodní graf je průměrný počet řešitelů na jeden korespondenční seminář.

Jde o počty řešitelů uvedených korespondenčních seminářů, kteří získali alespoň 1 bod v průběhu daného školního roku. Jsou uvedeny všechny korespondenční semináře MFF UK s výjimkou Pralinky. Pokud se jeden člověk účastní více seminářů, je započten do každého zvlášť. Údaje jsou z webových stránek seminářů, za rok 2017/18 jsou pak k 6. 2. 2018. Je zde vidět, že po zrušení větší části hromadné korespondence MFF UK (v roce 2017) počty řešitelů jednotlivých korespondenčních seminářů docela rychle poklesly na dřívější úroveň. Také se snížil průměr počtu řešitelů na nejnižší úroveň za posledních 15 let. Je sice možné, že počet řešitelů ještě do konce roku stoupne, ale obvykle bývá v průběhu roku těžké získat nové řešitele a jejich počet po první sérii vzrůstá pouze pomalu.

Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací

Partneři

Pořadatel

Partner

Mediální partner


Created with <love/> by ©FYKOS – webmaster@fykos.cz