TSAF 2014

Týden s aplikovanou fyzikou 2014

Týden s aplikovanou fyzikou se konal v termínu 11. – 17. 11. 2014. Akce proběhla formou poznávacího zájezdu v jehož rámci jsme navštívili tři největší německá města (co do počtu obyvatel) – Berlín, Hamburk a Mnichov. Hlavními cíli cesty byla zařízení v [[http://www.desy.de/index_eng.html|DESY]] v Hamburku a tokamak [[https://www.ipp.mpg.de/16195/asdex|ASDEX-Upgrade]] v Garchingu v blízkosti Mnichova. Navštívili jsme také jedno z největších přírodovědných muzeí – [[http://www.deutsches-museum.de/|Deutsches Museum]]. První den akce byl současně [[akce:dsef|Dnem s experimentální fyzikou]]. Akce se zúčastnilo 33 osob. Akci se podařilo zorganizovat díky mimořádně uvolněným financím z rozpočtu OVVP MFF UK, díky čemuž účastníci platili zhruba polovinu celkových nákladů na akci.

Účastníci

Chybí data.

Organizátoři

Rozcestník

Toto je rozcestník k informacím o Týdnu s aplikovanou fyzikou, který se konal v termínu 11. – 17. 11. 2014. Akce proběhla formou poznávacího zájezdu v jehož rámci jsme navštívili tři největší německá města (co do počtu obyvatel) – Berlín, Hamburk a Mnichov.

Hlavními cíli cesty byla zařízení v DESY v Hamburku a tokamak ASDEX-Upgrade v Garchingu v blízkosti Mnichova. Navštívili jsme také jedno z největších přírodovědných muzeí – Deutsches Museum. První den akce byl současně Dnem s experimentální fyzikou.

Akce se zúčastnilo 33 osob. Akci se podařilo zorganizovat díky mimořádně uvolněným financím z rozpočtu OVVP MFF UK, díky čemuž účastníci platili zhruba polovinu celkových nákladů na akci.

Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací

Pořadatelé a partneři

Pořadatel

Pořadatel MSMT_logotyp_text_cz

Generální partner

Hlavní partner

Partner

Mediální partner


Created with <love/> by ©FYKOS – webmaster@fykos.cz